Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

neznam meni nekako to neodgovara izgleda mi onda kao obicno auto kako da ti objasnim,ko da nisam nista radio.al nisu svi ukusi isti
 
Član
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
neznam meni nekako to neodgovara izgleda mi onda kao obicno auto kako da ti objasnim,ko da nisam nista radio.al nisu svi ukusi isti
dobra ideja ima već hrpa keceva u bosni koji super izgledaju al su svi uređeni na isti način ti hoćeš na svog branike po meni dobra ideja razlikovaće se od ostali
al eto ukusi su različiti i svako ima svoje mišljenje
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

neznam smijem li,al maloprije procita temu nekog zelenog mk2,koji ima TDI 1.6 kao kod mene kaze nemoze vise od 180KM/h.sa svojim sam max. mogao 140 km/h sa 1.5d 37kw,a sad sa ovim motorom inerkulerom isao sam 180 km/h al se volan tresao ko banjaluka pa nisam smjeo vise,ipak kec je to,da njegova dvojka nemoze vise
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
neznam smijem li,al maloprije procita temu nekog zelenog mk2,koji ima TDI 1.6 kao kod mene kaze nemoze vise od 180KM/h.sa svojim sam max. mogao 140 km/h sa 1.5d 37kw,a sad sa ovim motorom inerkulerom isao sam 180 km/h al se volan tresao ko banjaluka pa nisam smjeo vise,ipak kec je to,da njegova dvojka nemoze vise

ma nemoze vise ni ic od 180km/h i to je super a kod tog motora 1.6 td ti je dobar start kad potezes kad turbo zavrti to mi je jedino sto mi se svidja na tom motoru,Turbo je jebena Igracka drug
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

znam uputili su me malo u to,a da rekli su mi da mi se turbina pali na 2000 obrtaja,jer me interesovalo kako kod mk3 da se cuje odma.sad me interesuje tvoje misljenje vidim da se razumijes.mislio sam ugradit ventil blow off rad zvuka,dobro mi zvuci kad se mjenja brzina
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Golf 1 TDIntercoler je napisao(la):
znam uputili su me malo u to,a da rekli su mi da mi se turbina pali na 2000 obrtaja,jer me interesovalo kako kod mk3 da se cuje odma.sad me interesuje tvoje misljenje vidim da se razumijes.mislio sam ugradit ventil blow off rad zvuka,dobro mi zvuci kad se mjenja brzina

e to ti neznam rec onaj ventil je ajme za cut na turbaku probaj stavit :cool:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

svakako,iznosi 100KM al vrjedi cuti zvuk,moram u banjaluku podhitno po te dijelove
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

Eto ti samo pomalo i bice sve ko bombona i sretno sa motorom ti samo mu vatre daj nece mu nikad nista bit :icon_smile::icon_smile:
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

to mu nece falit,svaku noc mu je jajce-d.vakuf,kad spomenu d.vakuf nedavno sam vidio dole bmwa od icemana,odakle on dolazi
 
RE: golf 1gti a 1.6 diesel u njemu

ma daj nemoj me zezat,pa ja sam tamo svaku skoro noc,javi se kad budes dolazio,al mogu ti reci svi su gledali BMWa,a vozac je bio nebitan osim djevojaka hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top