Adma gti:Izudarano auto

Adma gti:Izudarano auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
a jebotee sta se radi..hvala Bogu kod nas nema takvi..al zalosno je to vidjeti..a kad bi to vidio ja sam u stanju neznam ni ja sta uraditi..:icon_mad:
drzi se care..probaj nesto smisliti..pa da saznas ko bi to mogao da uradi..
 
Član
ne kuzim kaj je netko glup? kad bi ga vidio trebalo bi mu tu gupu glavu dobro nanupati od kecinu pa da vidimo jel pi jos to radio p**** mu materina.:icon_mad:
 
Član
jednu noc daji malo gasove po gradu,u drugoj,nek te vide,da vozas..klinchi se malo,da budes siguran da ce primjetit...i opet na isto mjesto...a iza coska ceka tvoja ekipa,uletite,polomite im noge,nece sigurno vise:icon_mad: to ti je bosanski mentalitet,ak ja nemam,nek nema ni on:icon_mad: sve bi ja to polomio,klenovi,ak su mangupi nek ti izadju pred oci pa nek kazu sta imaju,a ne ovako:icon_mad:
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
hvala Bogu kod nas nema takvi...

ma, ima ovakvih degena svuda... meni je jedna krava nogom udarila lijevi zadnji blatobran... vidi se tacno siroka peta kako ga je zveknula (pitala sam se dugo kako je uspjela nogu toliko da digne), a starija zena, oko 45-50 godina... idem joj ja na zivce (sto nije cudno hahahaahh)...

ne mozes takvima nista... razbijes ih i onda ti odes u policiju, jer te prijavi... a ti njega ili nju ne mozes ni prijavit, jer ce ti odmah reci: nemas dokaza...

dobro je ovo sto je eko rekao: uradis ga, postavis na isto mjesto i cekas... pa fotka po fotka... onda fino na muriju i nek se objasnjavaju...
 
Član
jebli mamicu nakaradnu, pa sta ucinise, odkad su ljudi ovdje tako nisko pali da uveseljavaju svoj mali ogavni zivot cineci drugom stetu, jos da prestanemo hodan na 2 noge, postali bi zivotinje :icon_eek:
 
Član
Eko je napisao(la):
uradis ga nabrzake, neka je fus nea veze.. i jos ga cak malo nachuniras .. stavi spojlera od drveta samo nek je zanimljiviji jos .. i parkiraj na isto mjesto .. povedi 10 jarana i sjedite i cekajte ;)

mudro zbori coik..... al kad docekate... e onda im se najebite mamice.... vise puta.... cccc koji kretenluk.... adma brate... treba ubiti tu stoku...
 
u tome je stvar sto nesmije niko doc i u oci ti rec ili razbit auto pred ocima,ali ima boga kad tad ce se vratit mamu im ***** usta
 
ee drug, jebi ga..nedaj se ;)
u inat kretenima sredi auto da bude jos bolje i qrci se po gradu, neka crknu od ljubomore i zavisti kad vide da ti ne mogu nista!
 
Član
pa na kojemu parkingu ga je razbilo? mi smo isto skoro svaki vikend u livnu u lenoxa i valentina pa da znamo di da pripazimo kada parkiramo.
steta auta nemoj odustajati zbog debila. ako mogu kako pomoci javi ;)
 
Marko_16V je napisao(la):
pa na kojemu parkingu ga je razbilo? mi smo isto skoro svaki vikend u livnu u lenoxa i valentina pa da znamo di da pripazimo kada parkiramo.
steta auta nemoj odustajati zbog debila. ako mogu kako pomoci javi ;)

pa ispred diska jebi ga aj javi se kad budes dolazio pa cemo popit koju odakle ti stizes
 
Član
admir jahic je napisao(la):
Marko_16V je napisao(la):
pa na kojemu parkingu ga je razbilo? mi smo isto skoro svaki vikend u livnu u lenoxa i valentina pa da znamo di da pripazimo kada parkiramo.
steta auta nemoj odustajati zbog debila. ako mogu kako pomoci javi ;)

pa ispred diska jebi ga aj javi se kad budes dolazio pa cemo popit koju odakle ti stizes


iz solina.
 
Član
Bas mi je zao adma, ***** mu mrtve ko god da je.... Pa kako, sta, sto??? Jel to mozda nesto na nacionalnoj osnovi? :S:S:S, fakat mi nije jasno, kako neko nekome moze auto slupat:icon_evil:
 
vw_damir je napisao(la):
Bas mi je zao adma, ***** mu mrtve ko god da je.... Pa kako, sta, sto??? Jel to mozda nesto na nacionalnoj osnovi? :S:S:S, fakat mi nije jasno, kako neko nekome moze auto slupat:icon_evil:

moj damire koce to znat na kojoj osnovi moze svasta bit aj znaj
 
Član
Nesikiraj se brate, ja bi ga namjerno komplet odradio, nanovo sredio i stavio pod okom... pa nek pridje mudonja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top