A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

A3M BL - VAZNO! Moje iskustvo..

Član
Ako su oni isporucivali Sasi sve ono sto je on od njih narucio i platio im ne vidim zasto bi oni bili krivi?
 
Početnik
edo_16v je napisao(la):
Ako su oni isporucivali Sasi sve ono sto je on od njih narucio i platio im ne vidim zasto bi oni bili krivi?
zato sto nisu gledali s kime su radili , ipak je business i stvar povjerenja, ali jos njima su drage i BiH pare pa kako god...
 

DSA

Član
Ja sam isto, generalno, totalno razočaran matičnom firmom iz Slovenije..poslovanje katastrofa, nigdje veze:smajli16:
 
Član
scorpio je napisao(la):
uostalom tuzite firmu A3M u sloveniji, oni su mu dozvolili da vara ljude, pa nek se oni izmedju sebe dogovore. a samim tim on je predstavljao tu firmu pa nek se oni sa njim pozabave. najbolje kontaktirati vlasnika i reci mu da ce biti tuzen.nece im bit svejedno.

POTPIS

stari mi je sudija i pito sam ga bas o ovoj situaciji i kaze ako je a3m banja luka bio generalni zastupnik a3m slovenija znaci mozete tuziti obadvije firme..nece sasa vrati zatvoren a3m banja luka sasa pobjego onda ima a3m slovenija i kako god vase pare ce biti vracenene kat tad, na fin ili ovaj drugi nacin..
 
Početnik
da , ako postoji ugovor o poslovnoj suradnji , ako isti vec nisu unistili.. ako je ikada postojao???

koliko znam jos jedna firma je radila sa A3M i prije Sase iz BL, radi se o WRC iz Sarajeva Ado sto sada ima crveni Punto Grande , nalaze se kod ulaza u tunel ispod Fiat servisa
 
Član
ali ako ovaj manijak nije narucivao djelove iz slovenije, sta je tu onda kriva a3m slovenija... da je narucio i njima platio, vjerovatno bi dosli ti djelovi u BiH:icon_confused:
 
Član
muha je napisao(la):
da , ako postoji ugovor o poslovnoj suradnji , ako isti vec nisu unistili.. ako je ikada postojao???

koliko znam jos jedna firma je radila sa A3M i prije Sase iz BL, radi se o WRC iz Sarajeva Ado sto sada ima crveni Punto Grande , nalaze se kod ulaza u tunel ispod Fiat servisa

sve se da lahko provjeriti..dajte mu roka 7 dana ne isplati sve pokrenite tuzbu pa da vidite onda kako se isplacuje i onda ce on vas moliti..kao sto ste vi njega za vase pare i za onoliko levacenje...
 
Član
Evo pratim ovu temu od samog pocetka i vidim asta se desava iskreno e mogu da vjerujem na sta je ovo spalo ,sta se sve dogadja ipak nisu to male pare judi moji..:icon_confused::icon_question:
 
Član
Sve je ovo veoma nelogično, i čudno.
Čovjek se ušuti, a onda poslije toga vrati 1500 KM, a manje dugove ne vraća, što ukazuje na jednu stvar.
Mudar je taj Saša. Redovno prati ovu stranicu i smišlja strategiju. Pošto je Bertoniju dugovao najveću cifru, plašio je se da ga ovaj ne tuži, jer bi mu se to isplatilo ganjati jer su veće pare u pitanju, a za ove članove kojima duguje sitniju lovu se ne brine, jer smatra da se neko neće peglati preko suda zbog manje cifre.

Ova stranica je sigurno pomogla Bertoniju za povrat novca, tako da tu mogućnost trebaju iskoristiti svi članovi. Kao što je neko predložio grupna tužba bi bila prava stvar, nađete se na kafi i dogovorite se sve, jer je sigurno da se Saša plaši.

Pošto znam da Saša sada ovo čita, pozdrav za njega i pitanje može li mi nabaviti simulirane pušne za Toyotu Karis :lol:
Naravno plaćam unaprijed.
 
Član
Neko spomenuo kako da tuzi firmu iz slovenije....
Pa lijepo vec sam rekao ako je on generalni zastupnik oni su potpisali ugovor koji je ovijeren u opstini...
Opstina jos uvijek posijeduje sigurno nesto cime moze dokazati da je sasa poslovao pod imenom maticne kuce am3.
Onda fino tuzite slovence i ne zamarate se sa sasom.
To je isto kao da sad asa zaj*e nekog od kupaca a wolksvagen da nema veze sa tim.Oni jednostavno posluju pod imenom te firme i moraju da cuvaju njen ugled.
Naj jednostavniji nacin da provjerite da li je sasa generalni zastupnik a3m-a je da nazovete firmu u sloveniji, raspitate se za neke dijelove, pitate da li imaju neku svoju prodavnicu u bosni ili imaju nekog zastupnika, oni ce vam reci jeli postoji neki sasa ili ne!
Onda u BL u opstinu i izvadite papir da je on bio njihov zastupnik (naravno ako vam kazu slovenci da jeste) i onda tuzite firmu a3m...
 
Početnik
nase pravosudje :) dajte molim Vas, firme iz bih su firmama iz bih duzne puno vise para , i za sve imaju dokazi, potpiani racuni ugovori i nista se nije desilo ..

only way is other way ...
 
Član
:icon_mad: buraz auto i u Banjaluku direkt do A3M to je zalosno kontao sam da kupim momo felge od njih ali odustajem sad ''
 
Top