********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Svaka cast ;) na projektu, pratio sam ga na vwcc ali ovom prlikom ostavljam komentar jer na vwcc nisam clan.

Auto je savrseno uradjen nema detalja koji je visak ili da mi se svidja, malo je rec da volim stara ali dobro ocuvana auta i da su sa jakim motorom, to je u ovom slucaju tvoj auto, uradjen je za svaku pohvalu :cool:
 

IGY

Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

de ba te solje zadnje otidzi kod muhe i uzmi onaj moq (kao sto je kod mene u gepeku) i presvuci fino, znam da si picajzla kao i ja i da ti to smeta :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
Ko je reko da placem ? Bitno je da je pehar ostao u raji i zato mi nije sekunde krivo ! Mirza je nas ;)
Znamo svi kakav je ishod trke bio, zato te zezam :D
Slazem se! U Sarajevo pehar otisao sto je super :cool:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

GaRGa je napisao(la):
Esso kako prodje sa ovom Mazdom MPS na zadnjem videu ?

Brate procitaj 3 posta iznad!
kecman je perverzija imao sam priliku ga gledat u mostaru prije nekoliko godijna svaka cast! Super abf turbo u jedinici je moc pozz i puno srece u daljnjim race-ovima
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

cnic_gsi je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Esso kako prodje sa ovom Mazdom MPS na zadnjem videu ?

Brate procitaj 3 posta iznad!
kecman je perverzija imao sam priliku ga gledat u mostaru prije nekoliko godijna svaka cast! Super abf turbo u jedinici je moc pozz i puno srece u daljnjim race-ovima

Nisi nikako mogao da ga gledas prije nekoliko godina, mogao si samo prosle godine da ga gledas u Mostau posto je kecu to bio prvi SR i tada je bio normalni ABF bez turba ;)
Hvala na dobrim zeljama ! ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

svaka čast na autu...auto je strava... ;)
e i ja sam kupio isto golfa 1....zelim to sve kao i ti sloziti...
vidjet cemo hoce li mi financije to dopustiti.... :icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top