********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Ostavite mi ba Mirzu na miru. Covjeku je bilo krivo vise nego meni sto sam napravio red light.
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
Ostavite mi ba Mirzu na miru. Covjeku je bilo krivo vise nego meni sto sam napravio red light.
Bilo mu krivo jer je vidio da si dosta brzi.. te da si onog sto je on izgubio od njega mogao pocjepat ko beba zvecku ;):D
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Za onakav materijal 100e je dzabe ;)

Jos jednom sve pohvale za auto :123:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Mrva je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
Ostavite mi ba Mirzu na miru. Covjeku je bilo krivo vise nego meni sto sam napravio red light.
Bilo mu krivo jer je vidio da si dosta brzi.. te da si onog sto je on izgubio od njega mogao pocjepat ko beba zvecku ;):D
Jbga, trka je trka, nikad se ne zna kad možeš kiksati ..
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Mrva je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Mlatnu te mazda aaaaaa
Nasmija me slatko :lol:

...jos mui ja u predstartnom prostoru govorim "dosta si brzi od njega"

Eh da vlasnik mazde malo hoce da ulozi u tuning
bilo bi svasta tu :)
http://www.smchiptuning.com/1995/mazda-3-2-3-turbo-mps-260

prava je steta sto se taj mps vozi na fabrickoj mapi jer moze jako dobro da se uradi i sa sadasnjih 240 ks na dynu koliko ima da se uradi na 300 ks bez problema...
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Vjeruj mi da sam ga mnogo puta nagovara.. kaze da ima dovoljno snage, te da ga to sad neinteresuje, steta!
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ma steta motora i potencijala.

stvarno je to jedan od extremno zahvalnih motora za tuning i super se moze uraditi.

toj mazdi izgleda nije sudjeno da se pojacava od prvog vlasnika pa do zadnjeg :) neki nemaju love,neki nece... :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

mada ovaj mazdin motor bas i ne hvale, ima snagu al je kvarljiva roba ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

SM chip tuning je napisao(la):
Eh da vlasnik mazde malo hoce da ulozi u tuning
bilo bi svasta tu :)
http://www.smchiptuning.com/1995/mazda-3-2-3-turbo-mps-260

prava je steta sto se taj mps vozi na fabrickoj mapi jer moze jako dobro da se uradi i sa sadasnjih 240 ks na dynu koliko ima da se uradi na 300 ks bez problema...

Pa kad bi se to desilo onda bi ti automatski morao radit novi remap i na kecu :lol::cool:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ako smijem pitat sta se desilo sa sjedista koji su bili u kecu i jesul na prodaju ak su jos kod tebe? (cijenu javi na pp) ... pozz
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

eddo je napisao(la):
ako smijem pitat sta se desilo sa sjedista koji su bili u kecu i jesul na prodaju ak su jos kod tebe? (cijenu javi na pp) ... pozz

Otisla su sjedista odmah istog dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top