********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

trizex je napisao(la):
Super, ima li osjetne razlike ili za to treba pricekati neki SR ili slicno maltretiranje?
Nebi sad ulazio u procjene koja je dobit ali sve je bolje od vrelog zraka
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Koliko toliko motor je cak sada izoliran od direktnog udara vruceg zraka od motora...Mislim da ce to biti ok i cak stovise da je temperatura usisa zraka znatno manja nego inace...Jel filter od motora dijeli lim ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Esso kao esso covijek radi radi radi i radi radi radi i radi radi radi....... a drugi pricaju samo drago mi je sto sam par puta vidio kecinasa kako pere sve po gradu..... A esso vidim par postova iznad da je neko spomenuo price cak sam i za malo batinu popijo radi tvrdnje da si sam svoje auto uradio...( na braci mujic se vazi odavno da ti je neki nebitan lik mislim da znas ko sklopio auto ) et nebi da imenujem ali da se zna...a sto se mene tice skidam kapu za keca;);););)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Sto se svadjas bezze sa ljudima, lijepo kazes : jeste u pravu ste, keca je sklopio taj majstor i zdravo ! Tako i ja kazem kad me neko pita, ne znam ja nista to su drugi sklapali a ja samo vozim i hvalim se :)
Usput im preporucim tog majstora da i njima slozi masinu ko i meni, mora znat sve ponovo slozit kad je vec meni sv radio, zar ne ? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top