********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Hehe nema nista jace od espasa na startuu poletii e poslije ako ima jaku masinu onda nastavi heh al ovaj tvoj je bas dobar kulturica fele motor i klasika
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
idu fino ovi tt-ovi ako se nevaram 235hp,
kec je za svaku pohvalu, pratio sam na akcranshaft-u
kako je projekat tekao, max respect za sve uradjeno,
daj nam kakav video ubrzanja, ako imas:cool:

TT najjači ima 225 KS (ne računajući naravno V6) što se čipom lako digne na 270-tak konja (a i više uz jaču pumpu goriva) a onda ni kec nije više tako svemoćan čak ni kad ušalta u treću ;)
 

sUx

Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

ma nidje veze poredjenje... TT 1.8T i golf 1 16v turbo

drug nemoj se sta uvrijediti ali ... smjesno bogami ( ne hvalim se ) ja sam sa svojim sivim kecom ( 1.8 8v na duplim karburatorima ) znaci prije ovog plavog keca sto sam imao do prosle godine derao TT 1.8 T quatro crnog i sivog za duzinu kako god krenemo ... a o plavom kecu da ne pricam ....

uglavnom esso pustis ga da krene jedno 10 metara i onda za njim i opet ces ga preci i ostaviti ako je malo duzi semafor kao npr od energoinvesta do stupa :D
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
taj sam :D srest cemo se kad bude manje guzve pa da vidimo kolko sladra taj tvoj u mjestu :p

Slajdra puno ! Dovoljno da mi sa quattrom pobjegnes na startu al nadoknadim ja to kasnije kad usaltam u 3. :lol:



to odlicno znam :D moj ima 1500 kila tvoj kez oko 750 :p
al sam zato nizbrdo brzi hahahahahahah :D
 

LSD

Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

pa zasto kupujete nova auta---s toliko toliko opreme...ne moze i jare i pare :p
esso divim se tvojoj zujalici
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

kecina je vrh,stvarno predobar. Izgled stock,ali pod haubom zvjerka,to mi je oduvijek bio san,svaka cast na autu,predobar je.;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

sUx je napisao(la):
ma nidje veze poredjenje... TT 1.8T i golf 1 16v turbo

drug nemoj se sta uvrijediti ali ... smjesno bogami ( ne hvalim se ) ja sam sa svojim sivim kecom ( 1.8 8v na duplim karburatorima ) znaci prije ovog plavog keca sto sam imao do prosle godine derao TT 1.8 T quatro crnog i sivog za duzinu kako god krenemo ... a o plavom kecu da ne pricam ....

uglavnom esso pustis ga da krene jedno 10 metara i onda za njim i opet ces ga preci i ostaviti ako je malo duzi semafor kao npr od energoinvesta do stupa :D

Hoce to tako kod ovih TURBO DIZELA ko sto je bio kod tebe a sad i kod mene :lol:
 
Legend
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Ma TT je sminka, nije to nikad bilo trkace auto :icon_smile:

a ovo sto je esso napravio, pa i sux prije toga (malo blaza varijanta) je prica za sebe..

SAMO PUUUUN :123:
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

LSD je napisao(la):
pa zasto kupujete nova auta---s toliko toliko opreme...ne moze i jare i pare :p
esso divim se tvojoj zujalici



Buraz ja sam htjeo Roadstera tako da nisam imao puno izbora :)))
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

mirsadgolf je napisao(la):
odlican kec.daje meni ovakva masina u mog golfa

Nema nista od prizeljkivanja, lijepo skupljaj dijelove i sklapaj lagano. I ja sam se tako samo divio ali nigdje masine dok je sam ne sklopih ;)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

nesto ovo pisti, garant nesto ti se pokvarilo :D


odlican kecman... ore :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top