********

********

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Vidjeo sam jednog slicnog keca u gradu , ima ofiran zvuk blow off-a, ne znam jel to taj :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

GaRGa je napisao(la):
Vidjeo sam jednog slicnog keca u gradu , ima ofiran zvuk blow off-a, ne znam jel to taj :)

Ima nas dvojica sa zlatnim kecevima sa ofirnim zvukom bov-a. :D Jedan sam ja a drugi je Alenx sa svojim zlatnim kecom. Mozes nas razlikovat po tome sto je moj kec vise stock izgleda a alenov je vise nalik na keca GTI i jedan blatobran mu je crn :D
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Vidjeo sam jednog slicnog keca u gradu , ima ofiran zvuk blow off-a, ne znam jel to taj :)

Ima nas dvojica sa zlatnim kecevima sa ofirnim zvukom bov-a. :D Jedan sam ja a drugi je Alenx sa svojim zlatnim kecom. Mozes nas razlikovat po tome sto je moj kec vise stock izgleda a alenov je vise nalik na keca GTI i jedan blatobran mu je crn :D

Nisam detalje zagledao al Blow Off baz zvizdi, kratko i glasno :D
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

Svaka cast druze, autic je extra, drago mi je ad nisi pretjerivao sa šminkom, samo klasika i masinka, to se cijeni.... Pozzz...
 

IGY

Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

GaRGa je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Vidjeo sam jednog slicnog keca u gradu , ima ofiran zvuk blow off-a, ne znam jel to taj :)

Ima nas dvojica sa zlatnim kecevima sa ofirnim zvukom bov-a. :D Jedan sam ja a drugi je Alenx sa svojim zlatnim kecom. Mozes nas razlikovat po tome sto je moj kec vise stock izgleda a alenov je vise nalik na keca GTI i jedan blatobran mu je crn :D

Nisam detalje zagledao al Blow Off baz zvizdi, kratko i glasno :D

onda si Alena vidio kod njega je bas pistav :)
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

IGY je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
esso_sa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Vidjeo sam jednog slicnog keca u gradu , ima ofiran zvuk blow off-a, ne znam jel to taj :)

Ima nas dvojica sa zlatnim kecevima sa ofirnim zvukom bov-a. :D Jedan sam ja a drugi je Alenx sa svojim zlatnim kecom. Mozes nas razlikovat po tome sto je moj kec vise stock izgleda a alenov je vise nalik na keca GTI i jedan blatobran mu je crn :D

Nisam detalje zagledao al Blow Off baz zvizdi, kratko i glasno :D

onda si Alena vidio kod njega je bas pistav :)


Guzva je bila u saobracaju samo sam primjetio sa zvizdi kratko i slajdra u mjestu, na zalost nije bilo prostora da se potegnemo :D
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

esso_sa je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
Guzva je bila u saobracaju samo sam primjetio sa zvizdi kratko i slajdra u mjestu, na zalost nije bilo prostora da se potegnemo :D

Ja sam provocirao jednog crnog TT-a pored BBI-ja prije nekih mjesec dana, mozda si to ti bio (ako vozis auto koje ti je na avataru)
Ako to jesi bio ti, steta sto se nisi upecao pa da te fino naklofam :lol:


taj sam :D srest cemo se kad bude manje guzve pa da vidimo kolko sladra taj tvoj u mjestu :p
 
Član
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

GaRGa je napisao(la):
taj sam :D srest cemo se kad bude manje guzve pa da vidimo kolko sladra taj tvoj u mjestu :p

Slajdra puno ! Dovoljno da mi sa quattrom pobjegnes na startu al nadoknadim ja to kasnije kad usaltam u 3. :lol:
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

idu fino ovi tt-ovi ako se nevaram 235hp,
kec je za svaku pohvalu, pratio sam na akcranshaft-u
kako je projekat tekao, max respect za sve uradjeno,
daj nam kakav video ubrzanja, ako imas:cool:
 
RE: Golf 1 ABF Turbo by esso

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
idu fino ovi tt-ovi ako se nevaram 235hp,
kec je za svaku pohvalu, pratio sam na akcranshaft-u
kako je projekat tekao, max respect za sve uradjeno,
daj nam kakav video ubrzanja, ako imas:cool:

vrati se stranicu i eto ti videa ubrzanja;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top