402SR, Klase, prijedlozi

402SR, Klase, prijedlozi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ne u smislu skidanja rekorda, koliko u smislu da negdje bude ispred, gdje se to ne ocekuje :D, ali o tom po tom, neka djecko pokaze sta mu se dimi ispod haube, posto je samo mogu da stojim pored staze i navijam..
 
Početnik
daki je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
I kod nas par brzih auta nije sve crno... recimo hota omar djafic i peugeot iz bl bi moto


a mene nema na spisku brzih jel? : - )

dodje li mi sve sto sam porucio (Lav zna sto mi je jos ostalo ccc), i ako izdrzi pogon (sto je upitnik naravno) i sve funkcioniralo kako prizeljkujem, jedva cekam susret sa Hotom, nisam vise u stanju slusati te epove o njemu i baljezganja kako nikad nece imati konkurencije u BiH, sljedit cu ga gdje god isao voziti ako treba da se susretnemo. ja zelim rekord BiH, a on ga drzi, posto najjaci moze biti samo jedan, ili ce on satrati moje ambicije ili cu ja skinuti njega ;)
ili cemo se izmjenjivati tko zna :D

ne podcjenjujem ostale iz BiH ali realno gledano nema nitko ni blizu motore ni turbine ni nista kao nas dvoje. eventulano dvo-motoraši sa tonom nitra mozda zapnu ali iskreno nesto puno ne strahujem od njih

valjda ce biti utrka i valjda cemo svi moci nastupiti ove godine pa da bude uzbudjenja i svega ovoga


Bogami, moram ti reci da imas velike ambicije, bas si se nalozio da skines Hotu. Koliko znam on je sad pripremio auto za brdo i opasno se naljutio na odredjene tipove koji voze brdo pa i krug, upitnik je da lice se on uopste pojaviti na SR ove sezone, medjutim volio bi te prvo vidjeti sa dizelom kako ces voziti, pa onda ganjaj Hotu, jer kakva je trenutna situacija cadzo je veoma blizu Hoti, svasta moze da se dogodi.



priznajem, jesam. zapravo mene uopste ne zanima Hota osobno, pokusao bih skinuti najjacega da je to i moja baka : - )
iako ne zamaram se s tim da moram, ja nisam street racer niti idem na trke inace, samo sam vozao trke u Mostaru jer je to moj grad. auto slazem sebi jer volim imati najjace auto ovdje (a mislio sam cak sve to i ostaviti prosle godine), a to sa rekordom BiH je neka druga prica zasto ga mozda zelim (mozda, jer prvo mora sve izdrzati sto pravim i ispuniti ocekivanja koja sam postavio, a ja to jos nisam zavrsio, tako da nemora znaciti da cu uspjeti uopste).


Pa Hota je uvjek i radio auto za brdo :cool:


ne razumijem o cemu pricas. hoces reci da ce neki dizel biti u konkurenciji sa nama :icon_question:
 
Član
Zaboravljate vi kadeta bimoto,hota je cuo sta je u kadettu pa zato se necka hoce li uopste voziti.

Sad su dva 16V motora i 4 yokohama slicka sa puno nitira i kad je i prosle godine bio brzi od hote a kamoli sad,bez nitra vozi 12.1 sec.

Tako da i dalje ostaje najbrzi auto u BiH i jedini koji je skinuo hotu i koji ima 100% pobjeda protiv hote.

Tako je,vidjecete na trkama kako sad ide kadet.
Bice i na televiziji na nekim emisijama,snimao je par reportaza.


daki je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
I kod nas par brzih auta nije sve crno... recimo hota omar djafic i peugeot iz bl bi moto


a mene nema na spisku brzih jel? : - )

dodje li mi sve sto sam porucio (Lav zna sto mi je jos ostalo ccc), i ako izdrzi pogon (sto je upitnik naravno) i sve funkcioniralo kako prizeljkujem, jedva cekam susret sa Hotom, nisam vise u stanju slusati te epove o njemu i baljezganja kako nikad nece imati konkurencije u BiH, sljedit cu ga gdje god isao voziti ako treba da se susretnemo. ja zelim rekord BiH, a on ga drzi, posto najjaci moze biti samo jedan, ili ce on satrati moje ambicije ili cu ja skinuti njega ;)
ili cemo se izmjenjivati tko zna :D

ne podcjenjujem ostale iz BiH ali realno gledano nema nitko ni blizu motore ni turbine ni nista kao nas dvoje. eventulano dvo-motoraši sa tonom nitra mozda zapnu ali iskreno nesto puno ne strahujem od njih

valjda ce biti utrka i valjda cemo svi moci nastupiti ove godine pa da bude uzbudjenja i svega ovoga


Bogami, moram ti reci da imas velike ambicije, bas si se nalozio da skines Hotu. Koliko znam on je sad pripremio auto za brdo i opasno se naljutio na odredjene tipove koji voze brdo pa i krug, upitnik je da lice se on uopste pojaviti na SR ove sezone, medjutim volio bi te prvo vidjeti sa dizelom kako ces voziti, pa onda ganjaj Hotu, jer kakva je trenutna situacija cadzo je veoma blizu Hoti, svasta moze da se dogodi.
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
a sta ti to honey vozis ?
Nisam izglda u toku pa ako mozes da mi kratko napises?


golf 2 syncro 16v turbo. zadnji nastup 28.04.2007 u mostaru kad sam osvojio 13 klasu ne vozeci na punom potencijalu

od ove godine potpuno novi kovani motor, standalone, itd ;)

imas neke slike od auta u predstavljanju za nove clanove u mojoj temi
 
Početnik
KRVOLOK je napisao(la):
Zaboravljate vi kadeta bimoto,hota je cuo sta je u kadettu pa zato se necka hoce li uopste voziti.

Sad su dva 16V motora i 4 yokohama slicka sa puno nitira i kad je i prosle godine bio brzi od hote a kamoli sad,bez nitra vozi 12.1 sec.

Tako da i dalje ostaje najbrzi auto u BiH i jedini koji je skinuo hotu i koji ima 100% pobjeda protiv hote.

Tako je,vidjecete na trkama kako sad ide kadet.
Bice i na televiziji na nekim emisijama,snimao je par reportaza.



ne zaboravljam ga. ako moze biti najbrzi, nek bude. s 300ks vozi 12.1 ?
haj ok

a to da se Hota necka radi njega cu povjerovati znas kad - NIKAD
boli njega nesto za 402

niti taj kadet dolazi gdje Hota vozi, niti Hota dolazi tu kod vas.

to su se sreli na trci u Bosni negdje kada je Hoti TROKIRALO auto, inace bi ga kadet pobjedio - NIKAD

kako je najbrzi auto u BiH kad je rekord 11.8 ?
 
Član
zato sto su ta mjerenja upitna i pravo vrijeme na pravom semaforu koje je izmjerneo je u BL na dasovicevom semaforu i kadet je vozio 12.4 sa dva 8 v motora,ta mjerenja od gerha su netacna i nastimana.Ti ako znas da je neki auto iz BH vozio brze od 12.4 na pravom semaforu napisi,meni nije poznato da je iko brze isao.
Kad su se trkali on i hota izgubio je hota i kadet je tad trokirao pa je opet pobijedio hotu.
Vidjecemo sve kad sezona pocne,bezveze je da sad nesto naglabamo.

Dobar je tvoj golf gledao sam ga u mostaru,ima snage i ide dobro.

A to da hotu nezanima SR,to debelo grijesis,kad je izgubio od kadetta nije mu bilo nimalo lako.
 
Član
Lav je napisao(la):
Picture029.jpg


Picture030.jpg


eto malo exluzivnih slikica markovog motora, sa nekom omanjom turbinom.
hahahahahaha
u pitanju je marko frzop- alfa 145 turbo integrale:D

Vidim ja da je talijane nesto poznato mi
 

Lav

Član
srdjane hota je 11.8 napravio ne na gerhovim uredjajima, nego na semaforu koji je danas u vlastnistvu SRCS-a.
Nov semafor, placen masno. toliko da ga nikada do nas niko nije uspio kupiti.
nemojte tako pricati. je nemam veze s tim, al znam kako je sve islo.
svi vi znate pravi razlog sto hoti auto nije isao, al evo i ako neko nezna razlog je bio sljedeci.
to je bila prva trka na standalone elektronici koji je hota uradio. auto ocigledno nije isao, pa je covjek rastavio sve ali nista. na kraju se ispostavilo da je covjek koji je radio SA ogranicio pritisak "da se nebi razletio motor" kako je rekao. kad se to rijesilo auto je isao punim, tj. 11.8 na ISPRAVNOM semaforu.
et toliko
 
Početnik
OK. Kao sto rekoh prodje li mi sve ok, ove godine planiram voziti po BiH barem nesto, pa se mozemo potrkati ;)
 
jao dodjite u bl sto toliko svi bjeze odave jel daleko ili sta???? ovdje je pista extra eto bio je maza pitajte njega....U bl se sprema i nikicin pug 205 bi moto 1.9 al sa turbinama i kulerima i nos prosle god je isao 13 ove verovatno nesto ispod 12.ima i goran sa hondom vozio je prosle god 13.5 sa nos ove god mozda bude i brze.mislim licno da ces ti hotu vrlo tesko da skines.ne volim kad neko hotu dize u nebesa hota vakav hota brz hota prebrz uvek ce doci neko brzi a ova sezona ce to dokazati.samo ne razumem sto hote nema na krugu hehe tu bi se obruko maximalno
 
Početnik
Ok, stvarno se ispricavam, te vise necu pisati o slicnim temama nista. najbrzi ce naravno svakako biti Hota zajedno sa dvomotornim opelima koji imaju i kulere pa su prema tome onda kul, jedino ako ih sve ne prečadži golf tdi. itd. itd. uzivajte :D



i napomena KRVOLOK-u . nije ti kadet iso 12.4 vec jednom 12.8, jednom 12.9, i sve ostalo preko 13, u BL na utrci. bye
 
Legend
HONEY je napisao(la):
Ojedino ako ih sve ne prečadži golf tdi. itd. itd. uzivajte :D

i napomena KRVOLOK-u . nije ti kadet iso 12.4 vec jednom 12.8, jednom 12.9, i sve ostalo preko 13, u BL na utrci. bye

Staces ako tebe ucadi taj cadzo, mislim cisto onako pricamo, razmisljamo na glas...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top