402SR, Klase, prijedlozi

402SR, Klase, prijedlozi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Je l se pod cadjom misli na nurijnog golfa? :D

Dobra tema, mislim postala je pravo zanimljiva... bas mi je drago vidjet nesto ovako. Hehehe, bice super zanimljiva sezona, mada ja licno mislim da niko nece uspjet skinut hotu :D ipak taj covjek zivi od toga, mislim od automotobilizma :D Svakako svim ambicioznim momcima zelim puno srece. :)
 
Član
ma ok kadett ide 15.5 i to je to.
Vidjecemo ove godine kako ce biti,nevodi ovo nikuda.

Na stazi ce sve biti jasno,do tad pozdrav.
 
stvarno onaj narandjasti kadet je isao dobro a sad koje je vreme pravio neznam on moze da hotu oduva ako je stavio 16 v i nos 2 boce i cao hota a zna li ko sto hota ne vozi krug protiv josipovica
 
Član
ma kaddet je lood sto na sat :),vidio sam kako je isho u modrici,a jos sad jachi...a lik opušten skroz,bas kad sam ja vozio s njim u modrici pricali zezali se,
elem svim ucesnicima zelim da obore rekord svoj pa i da skinu hoti,a isto tako zelim hoti da i on skine hotu :)
jedva cekam da vidim nova auta i nove konjice :)
 
Član
Cuj Kadett brzi od Hote... :D

Hota je u Modrici kad ga je Kadett pobjedio vozio 13.5 i tad ga je Kadett jedva uzeo. Oni koji su bili tamo znaju to. Nakon toga je Hota na sljedecoj trci i svim ostalim vozio ispod 12 sekundi. Nije nemoguce da neko ove godine bude brzi od Hote, al.
 
nema hota nos jer bi se sve raspalo a drugo nema jel brzeg videcemo bas i to covece bice opakih auta ove god ne brinite se skinuce ga neko
 
Član
Kako mislis sve bi se raspalo? Pa lik se trka po brdu sa onim autom, nije ono auto napravljeno za SR koje ide samo naprijed... :D
 
hehe pa znam ja bre sta hota vozi a na krugu ga nema a obecava doci cu oce malo sutra brze bi vreme imale integre od njega.... sa NOS bi se motor raspao covece klipovi i sve bi morali drugi sem ako ne stavi neki nos sto daje 50ks a to nije lud da stavi stace mu
 
Član
Honda power ajd ne buncaj drzave ti. Pogledaj Hotino vrijeme sa brda, a pogledaj vrijeme tih Hondi. Honde imaju bolje lezanje pa bi ih to izvlacilo na krugu, al da bi bile bas brze, nisam siguran. A Hoti se ne isplati da mu zbog jedne kruzne trke neko razbije auto...
 
Član
pa ako ste bili u modrici i gledali kako kadet uzima hotu mogli ste vidjeti koliko kadet trokira u 4 i 5 brzini,nije mu valjao nitro i od pola staze nije nista isao a hota ga ni takvog "ranjenog" nije mogao stici,ali ni hoti nije valjalo auto pa eto.
Vidjecemo sad,necu vise da pricam o ovome,kad se potrkaju bice sve jasno.
Istina je da hota ima i sad bolji start od kadeta ali kadet ima 500 ks na dva motora i izuzetno veliku elasticnost motora i jako veliku srednju vrijednost snage i obrtnog momenta za razliku od lancie.
Ako kadet dobro starta stice hotu,hotina najveca prednost je start i on to extra dobro koristi i tesko ce biti kadetu da ga stigne do 402 m ali ja mislim da moze i to bez problema,ostaje da se vidi da li grijesim.
 

Lav

Član
@HONDA POWER
banovali su te ljudi sa banjaluckog foruma zbog takvih postova i netreba ti to opet ovdje ;)
 
ala zla coveka ja pricam za kruzne trke razumes integra ce imati bolje vreme od njega 100% sam siguran jer auto sa turbom se na krugu ne vozi koliko znam.ovdje kod nas niko nema sa turbbom na krugu.Lanca bi bila nestabilna za zaluzana i samo po pravcu bi mogla da dobije prednost.I niko nije spominjao brdo tako da ti ne buncas i ovo sto si napiso za razbijanje auta joj da se nasmijem haha razbije auto pa on i josipovic su sami u klasi ko bi mu razbio auto .. jedino ako sam ne izleti drugog nacina nema posto bi josipovic ga za krug osiso
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top