402SR, Klase, prijedlozi

402SR, Klase, prijedlozi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja je vise nebi na sr vozio,nije joj mjesto tu,jos citav tim doveo u modricu,gume vakve gume nakve ono ovo,kamion ovakav kamion onakav
dodje cojk sa tetrapakom i opuha ga,svaka mu cast,ja bio na cilju,javise kao da se ne broji utrka nako vako...
lijepo vektra izgleda :)
 
hehe ta vektra je za kruzne i brdske trke a 402 je vozio jer zivi u modrici i eto samo da vozi nije to radi rezultata.
 

Eko

Član
Ta vectra je zvjer... da ima takmicenje na 1 milju ili 1 kilometar.. dalekooo bi bila najbrza.. ja sam bas gledao u Modrici kako ide trecom !! Ona nije za SR jer izgubi pa smijem reci i 4-5 secundi na startu, nemoze da krene ... al kako poslije ideee.. strava
 
Član
jos gore sto ga opuha u rodnom grada,veca sramota :D
nejse,ocekuje se zestoka borba na ovogodisnjim street raceovima
kakve sanse ima corvette z06 sa 600ps? nagovaram prijatelja da dodje :)
 
ej sad ooo corvete pa sto da ne oko 12 s ja mislim da vozi nisam siguran 100% ali oko je sigurno nek dodje sto da ne koje su mu nazad gume znas li???
 

Lav

Član
a sto si se ti zakacio za taj krug i suada. covjek nikada nije to vozio, nema zelju niti ga zanima.
vozi brdo i ne sjedi jednom guzicom na 10 stolica.
kad nema brda ode na SR i to je to. konstrukcija auta kakva je lancia ne dozvoljava voznju krugom. auto ima mnogo snage koju prosipa u trenutku sto nije nimalo pogodno za krug. kratko medjuosovinsko rastojanje je jako gadna stvar. nadam se da suad nikad nece otic na krug, jer je brdo ono gdje on pripada.
 
Član
Kad porastem zelim da polozim vozacki. Ima 17, jos malo pa testovi. Al cojk sve zna, ko da ima 50 godina iskustva u utrkivanju.
 
Član
sad bi vam ja napisao ebo vas hota.. de prelistajte postove pa prebrojte koliko puta se ponavlja rijec "hota" ..:S dragi ljudi. ima i drugih stvari u zivotu osim hote.. pa covjek stuca 24h na dan zbog vas...

Svako ima svoje.. jeste vi hota, niste...onda mu nemojte bit ni advokati.. sad ce sezona pa cemo vidjeti kako ko ide.. najgore je kad se lupa tudjom kitom o kamenje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top