402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:

Mora da vam je ta vreća ostala kad ste Škodi mjerili vrijeme :lol:

To je blesava izjava...sto bi ja Skodi mjerio vrijeme ? to da imam oficijalni papir koliko sam spor, pa da vam mogu u klub uci jel ? :lol:
 
Član
Brzo ce svanuti novi dan, pa cemo vidjeti ko je brz, a ko dobro prica... :icon_biggrin:

Gledam prognozu, kazu sutra u Mostaru 25 stepeni, bude pokoji oblacak, al bez padavina.

Znaci vrijeme bi moglo biti extra, taman da se ne kuhamo previse. Al svakako ponesite dosta pica ;)
 
evo sada lagano kišica pada u mostaru dakle vrijeme 23:00 lagana kišica cesta mokra nadam se da ujutro neće padat danas sam skrvio prao auto čitav dan i spakovo u garažu za sutra :lol:
 
Početnik
Mislio sam ujutro doć samo do treninga i kvalifikacija ali ne mogu nikako tako da vam želim dobar provod svima....
 
Član
tibor987 je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:

Mora da vam je ta vreća ostala kad ste Škodi mjerili vrijeme :lol:

To je blesava izjava...sto bi ja Skodi mjerio vrijeme ? to da imam oficijalni papir koliko sam spor, pa da vam mogu u klub uci jel ? :lol:

Ne treba tebi nikakav papir to se svakako zna :lol: a mi u klub ne primamo svašta tako da ;)...

Uglavnom vrijeme je lijepo, s tim neće biti problema, i mene baš zanima šta će Repo napraviti (volio bih da odvozi nešto da valja inače će puknuti ionako je na rubu živaca :))

Pozdravio bih vas sve a kad smo već kod toga ako netko hoće ozbiljno da se učlani u klub link je

OVDJE

Pozz ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top