402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
http://wetter.rtl.de/europa/uebersicht.php?id=14648&ort=Mostar



stvari su se ipak izmjenile (svako malo se ažurira prognoza).

petak i subota suncano, bez rizika od kise.

za mene izvrsno, jer u petak mapiram auto, u subotu vozim, ako ce sve biti OK.

sto se tice prica kojekakvih podbadala oko utrke, vazi sljedeca - PRST U UVO I PIVAJJJJ :) :)
svi ste dobrodosli natjecati se ili gledati. SEE YA
 
Član
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

I jos nesto da razjasnimo nema se niko potrebe meni javljati jer ja nemam nista sa organizacijom, takmicar sam kao svi ostali ako hocemo promjene moramo ih sami traziti isto kao sto sam trazio promjene prosle sezone mozemo i ove.
 
GocaS6 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
kud ce ti vece omalozavanje nego nagrada od 100km :D mene pa skoro toliko goriva dodze do Mostara :D :123::123::123::123:

Zaboravio si kolačiće :lol::lol::lol: ja ne znam šta bi vi ljudi radili da recimo vozite nešto koliko bi se svađali :lol:

Pitah jel ovo meni namjenjeno njet brisat post :D
 
BHT Ovisnik
dolazim popodne,valjda necu mnogo propustiti,a da oce ostat temp. oko 25 kao sto najjavljuju pa nece moći bolje:cool::cool:
 
TAXI je napisao(la):
da i ja nes kazem...
nagledo sam se ja svacega na SR...
od organizacije, auta, sudija(da samo znate kako je stajati pored sudija-kad vam daju sudije iz susjedne drzave 2x5 ,a sudija bosnjo 4) razlog hmmm.....auto se extra uradilo za to takmicenje....svjesnooo slutim da ce biti tako i opet se dolazilo itd..., rivalstva, prijatelja, neprijatelja, ociju kako te neko gleda, na koji nacin, hinja pun *****, jer sam prosle god. bio skoro svaki race, podrzavao burazera " SAM PROTIV SVIH"(onako taj naziv-prijatelji) dovoljno vam govori, svega se nasluso, vidio, al sam samo sutio, nekom i u lice rekao, nekom sam i u sebi rekao nes, al nikada nisam nikog uvrijedio ako nije zasluzio... "mnogo znam "... i mogu na prste nabrojati ljude skim se mogu zajebavati od silnog SR...
oprostite sto sam iskren...
pozz od taxiste(selmir)
jebo te, ko da si mi buraz :lol::lol:
ote mi rijec iz usta...:cool:
 
E al ja mislim da bi bilo odlicno da se uvede ono glasanje raje za najljepsi auto kao sto je bilo sad u mostaru , znaci platis kartu i na nju upises broj auto koje je tebi najljepse i fiknes u kuticu :D to vam je jos jedan peharcic nije velika uvala :icon_smile:
 
Član
HONEY je napisao(la):
http://wetter.rtl.de/europa/uebersicht.php?id=14648&ort=Mostar



stvari su se ipak izmjenile (svako malo se ažurira prognoza).

petak i subota suncano, bez rizika od kise.

za mene izvrsno, jer u petak mapiram auto, u subotu vozim, ako ce sve biti OK.

sto se tice prica kojekakvih podbadala oko utrke, vazi sljedeca - PRST U UVO I PIVAJJJJ :) :)
svi ste dobrodosli natjecati se ili gledati. SEE YA

Dobro Repo ti meni nisi jasan, šta si ti Gerin glasnogovornik :icon_question:

TI mapiraš auto :icon_question: Al će to da ide :lol::lol::lol::lol:
 
Član
joj gorane sine sto si ti nekako ujedljiv :) osta ti je to tako ? :p
jel se to ljutis sto ce golfocija bit brza od krđe? :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
joj gorane sine sto si ti nekako ujedljiv :) osta ti je to tako ? :p
jel se to ljutis sto ce golfocija bit brza od krđe? :)

Ne brinem se ja zato ta golfancija nije ni sada brža od kadetta a kađo tek otišao na pojačavanje :lol: mi ćemo ipak koristiti stručnjake i valjke nismo dovoljno moćni da sami mapiramo :lol::lol:
 
Član
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Ja cu donjet pjescani sat da mjerimo koliko je opelcic u zaostatku golfa...nemojte puno odugovlaciti, imam samo vrecu od 25kg sitnog pjeska :icon_biggrin:

Mora da vam je ta vreća ostala kad ste Škodi mjerili vrijeme :lol:
 
da nije neko ljubomoran na VW sto ce vas derati ako sve bude ok???
Al sto bi volio docekati to,i da sam prisutan,da vidim te face onda...ehhh...
al valjda Repo sredi auto i pokaze svima da i VW moze da odere nekom guzove..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top