402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

vidi dva puta sam otisao na takmicenje i to na nagovor jer radim auto za sebe..i donio sam kuci 3 pehara koja cu ti pokloniti ako ti znace nesto jer meni nista ne znace niti mi laska sto sam ih dobio..Ko se zadovoljava sitnicama njemu nesto i mogu znaciti.Da nekome prezentiram svoj rad hehehe ne pada mi na pamet jer kod nas nema licencirane osobe koja je kompetentna da ocjenjuje i komentarise moj rad na autu..(kada neko donese papir da je mjerodavan da obanasa funkciju za koju ga postavite ,a ne mahalski organizovat ove race-ove tada cemo pricati o nekim dostignucima).

Takodjer ja madzida i veku mogu zovnuti i ostale da bez uplate od smijesnih 25 km posjetimo ove gradove koje si ti navela pa cu im cak i ponuditi i vise nego citava vasa organizacija..Mostar i Bihac mogu ih odvesti na rafting ,a sta vi mozete NISTA pa cak ni mjerodavne sudce obezbjediti.

Dakle rezime ...nemam takodjer nista protiv tebe ( cak si mi i slatka ) ;) nego sam obisao i vidio vise takmicenja van BIH vjerovatno vise nego ti ..to znaci da sam upucen sa sistemom takmicenja u Njemackoj i sire dok je ovo sto vi radite ovdje lakrdija jedna velika..

pozz

Mi se svakako ne poznajemo, tako da ti ne mozes znati da li si ti vise od mene takmicenja vidio, nit imam namjeru ih sad brojati. Mogu ti reci da vec 5 godina radim u ovoj firmi i to prvenstveno na organizaciji ovakvih manifestacija a obisla sam i manifestacije drugih organizatora, no ne tvrdim da sam doktorirala.
Ali opet znam da njima sve to navedeno znaci, ali ti opet po svom i opet si ubjedjen da si upravu. Vrati se, procitaj sta si napisao jedno 10 puta i vidi jel fer i kako treba izjavljivati to na forumu gdje su upravo ti momci koji se kako ti kazes zadovoljavaju sitnicama...tvoje kolege...cccc...
No, bitno je da sve ti mozes to kupiti, podkupiti i materijalno nadoknaditi cccccc....

A sto se tice mjerodavnih sudija, kad si ti bio na takmicenju Madzid je bio sudija, a ako on nije mjerodavan nije niko ;)

Necu uopce da vise i dublje ulazim u ovu raspravu, svako ima svoje, ali dobro se raspitaj o nekim sporednim stvarima u nasoj organizaciji (upravo to da je rafting bio organizovan za sve takmicare koji su dosli dan ranije u Bihac, i bilo nam je predobro, da su clubovi maksimalno ukljuceni u org., da je organizovano cesto takmicarima spavanje, gorivo ....)



I sigurno tvrdim, da ti kao pojedinac NIKAD, al doslovno NIKAD neces biti u stanju priustiti im to, makar milione imao svoje silne, mozes se slikati sa njima :))))))))


madzid je ok ali ni on nije mjerodavan i ako jeste nema papir da to potvrdi.. dakle opet mahalsko organizovanje nekog street raca.. Ako je covjek vidio milion napucanih auta ne mora znaciti da je mjerodavan u ocjenjivanju ,a sa tim i objektivan..

vidi nemam nista protiv nikoga , nikoga ne poznajem ali meni nije jasno kako vas nije stid da organizujete nesto i date 100 km nagradu .. Tu jedino profitirate vi kao organizator ,a sicu dajte natjecateljima od kojih vam sve zavisi...Boga mi mene bi bila sramota da primim tih 100 km ,a ulozio 20000+ km ti mislis da to predstavlja nekome nesto ali eto.

ah da nisam nigdje rekao da cu bilo koga podkupiti ,a sa svojim cu parama raditi sta ja zalim ..

i sorry nisam bio upucen ,cestitam na tome sto ste vi organizovali taj rafting i to nadam se samo da i to nisu morali placati :p

Molim te ne govori u ime onih koji sami ne kazu svoje misljenje jer ste svi sve naucili raditi po sablonu i uzimati pare i cim se neko pojavi ko ima svoje misljenje nije u pravu .. Odrzavaj zdravu diskusiju i prihvati tudze misljenje ne nerviraj se

dadao_style je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

vidi dva puta sam otisao na takmicenje i to na nagovor jer radim auto za sebe..i donio sam kuci 3 pehara koja cu ti pokloniti ako ti znace nesto jer meni nista ne znace niti mi laska sto sam ih dobio..Ko se zadovoljava sitnicama njemu nesto i mogu znaciti.Da nekome prezentiram svoj rad hehehe ne pada mi na pamet jer kod nas nema licencirane osobe koja je kompetentna da ocjenjuje i komentarise moj rad na autu..(kada neko donese papir da je mjerodavan da obanasa funkciju za koju ga postavite ,a ne mahalski organizovat ove race-ove tada cemo pricati o nekim dostignucima).

Takodjer ja madzida i veku mogu zovnuti i ostale da bez uplate od smijesnih 25 km posjetimo ove gradove koje si ti navela pa cu im cak i ponuditi i vise nego citava vasa organizacija..Mostar i Bihac mogu ih odvesti na rafting ,a sta vi mozete NISTA pa cak ni mjerodavne sudce obezbjediti.

Dakle rezime ...nemam takodjer nista protiv tebe ( cak si mi i slatka ) ;) nego sam obisao i vidio vise takmicenja van BIH vjerovatno vise nego ti ..to znaci da sam upucen sa sistemom takmicenja u Njemackoj i sire dok je ovo sto vi radite ovdje lakrdija jedna velika..

pozz

nisam tu da sudim jer te ne poznajem al nemogu da šutim po meni su ovo jako ružne riječi za organizatore a i za nas ostale natjecatelje jer brukaš javno sve i njih i nas ako ti se nesviđa ova lardija od natjecanja kako si je nazvao zašto si tu zašto dolaziš na natjecanja i slično sumnjam da te netko nagovaro sve pute da izlaziš na style jes aha može pričat tko šta hoće al pehar je drag svima kao i tebi pozz i sretno dalje gdje se ti budeš natjeco njemačka itd šta li već neka nas u našoj bih koliko toliko opet dobro najgore je ništa


ma tebra i ti si zaludzen sa ovim svim ...Organizatore vrijedjam , 90% raje ovdje licno znam i znaju kakvo je moje misljenje povodom ovoga..Prijavio sam se 2x i dok god bude ovakav pristup ja se prijavljivati necu..Pehar je komad lima koji skuplja prasinu i vise nista..Street race je kod nas jedan mali teferic .. Nikoga nisam licno uvrijedio niti mi je to namjera. OVdje sam bio u ratu , poslije rata i ostatak zivota ako bog da u njemackoj se necu takmiciti jer pokusavam da promijenim pristup ljudi ovakvim manifestacijama jer ste svi svjesni da ovo ne moze vise ovako iz godine u godinu .. Ko ne ocekuje promjene tapkat ce u mjestu i to nije zdravo nikako..
 
Član
Druženje sa rajom i razmjena mišljenja je po meni glavna čar,a za pehar mi svejedno hoću li ga kupiti za 5 KM ili će mi ga dodijeliti neko nekompetentan.Nisam imao prilike da se takmičim pa tako gledam stvari,uostalom svako ima pravo na svoje mišljenje.Problem je kad neko uloži trud,znoj i novac i onda se neko nađe i omalovaži to na takmičenju raznim malverzacijama.
 
Početnik
ne vrijedi se raspravljati, svako ima svoje, sve ove kritike, bilo pozitivne ili negativne, bi mozda i dobro dosle da citate izmedju redova i da sta izvucete iz njih pa da taj race dobije neki slif...

uglavnom,
takmicili se ili ne, gume ce se propaljivati, pa vi kako hocete:)
______________________________
cmok
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
kud ce ti vece omalozavanje nego nagrada od 100km :D mene pa skoro toliko goriva dodze do Mostara :D :123::123::123::123:

Zaboravio si kolačiće :lol::lol::lol: ja ne znam šta bi vi ljudi radili da recimo vozite nešto koliko bi se svađali :lol:
 
Član
muha je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
muha je napisao(la):
Amire ne laprdaj :), znaju ljudi bili su vani na takmicenjima, u Kragujevcu... u ...... u ......

Jel se mozda meni obracas?????


chicken wire tuning , jok samo tebi , svima koji su bili

Pa bolan muha glava ti samo raste od tolikog dusmananja eksplodirat ce
zabavi se malo svojim zivotom pusti malo ostale na miru

ccc

Pazi jednu stvar nemam vremena da se raspravljam sa tobom jer trenutno radim nesto jako korisno za razliku od tebe zato bi te zamolio da mi se skines sa k....!!!

Ako imas nesto licno protiv mene slobodno mi se javi imas moj br i znas gdje me mozes naci a ako ne mozes da gledas mene i moje auto sta ti ja tu mogu okreni glavu kad me vidis jbg ipak si ti jedini u ovoj drzavi koji zna najbolje da uradi audio sistem, da cipuje auto i se bavi stylingom mi se obicni "smrtnici" ne mozemo nositi sa tim.

Do slijedeceg vidjenja,
pozdrav.
 
Član
black_devil je napisao(la):
Kako smo mi jadan narod..samo prepucavanja,,,jadna ova bosna sa nama a mi sa njom...
:icon_sad::icon_sad::icon_sad:

UPRAVO TAKO POJEDINCI ZABADAJU NOS GDJE MU NIJE MJESTO UMJESTO DA SE MALO ZABAVE SVOJIM ZIVOTOM
 
Član
ljudi evo vam prilike da se iskupite...

nadjite mi smjesta u mostaru za 2-je ( jedno 18+ godina drugo 18- godina bez Licne karte :lol:)

ajde
 
Ja majkemi nebi mogao biti ljubomoran na nikog,neka bolji uzme pehar i nagradu...
Ima u nas dosta lijepi auta,al nemozemo nikako skupaa..Nikakoo bas,jojjjj....:icon_sad:
Svako je sa tobom dobar,i onda kad je u pitanju nesto drugo dode ti iza leda i zabije noz...
Pa daj te uzivajte,ko izgubi nek pride pobjedniku i pruzi ruku i cestita,mozda ce i on jedne prilike dobiti...To je sve sport,jbg...
A za pehar,, e to kome nije bitno taj nije sportas nikakav,znam kako je to dobiti,al ne u autosportu nego u drugom sportu..I to se treba cuvati cijeli zivot i da te posjeti na te dane....
Npr Vekini,adnanovi,madzidovi pehari ...To se treba cuvatiii...I sad samo dajem primjer kad nekad imaju svoju djecu kad oni to vide kako im je otac bio dobar u tom sportu..bio on Racer,Styler ili vec sta...kako ce biti ponosni...kao i otac na sam sebe..Lijepo je doci u BiH iz Hrvatske i Srbije ili bilo gdje vec sa osvojenim peharomm...i to treba da se postuje..a ne odmah da se bude ljubomornoo...i kaze peh ima pare pa mozee...netrebamo to tako gledati...al mi smoo drzava mala a 3-4 razlicita naroda i vjere i nikad necemo moci skupa,zbog pojedinaca..
pozzzzz

Ernad
 
Član
be cool pipl! svadje po mom misljenju ne treba biti nit prepucavanja jer nemoze svako ni uloziti silne pare u auto da sad pravi perverziju al neznaci da nemoze doc i zabavit se na stazi . . . prica raja zeza . . . sve to stoji bez obzira kakve su nagrade i sta se isplati ne isplati jer onaj ko se bavi tuningom da bi zaradio neke pare po meni je radi pogresnih razloga tu to je nesto urodjeno sto te natjera da se s tim "zajebajes";) ipak smo svi tu vecinom da se zezamo druzimo i dijelimo ljubav prema auto moto sportu . . . isto tako ne treba ni omalovazavat niciji trud jer je svaka marka odvojena za auto od usta odvojena doslovce a nisu svi advokati il doktori . . .
ugl be cool and lets all have some fun ! divimo se u Mo!;):)
 
Član
da i ja nes kazem...
nagledo sam se ja svacega na SR...
od organizacije, auta, sudija(da samo znate kako je stajati pored sudija-kad vam daju sudije iz susjedne drzave 2x5 ,a sudija bosnjo 4) razlog hmmm.....auto se extra uradilo za to takmicenje....svjesnooo slutim da ce biti tako i opet se dolazilo itd..., rivalstva, prijatelja, neprijatelja, ociju kako te neko gleda, na koji nacin, hinja pun *****, jer sam prosle god. bio skoro svaki race, podrzavao burazera " SAM PROTIV SVIH"(onako taj naziv-prijatelji) dovoljno vam govori, svega se nasluso, vidio, al sam samo sutio, nekom i u lice rekao, nekom sam i u sebi rekao nes, al nikada nisam nikog uvrijedio ako nije zasluzio... "mnogo znam "... i mogu na prste nabrojati ljude skim se mogu zajebavati od silnog SR...
oprostite sto sam iskren...
pozz od taxiste(selmir)
 
Član
eh vidite ovo sve je vec zdrava diskusija i iskrenost se primjeti kod vecine sugovornika na posljednjim stranicama...

drago mi je da su neki shvatili poentu moje price ...

ako je street race druzenje nek bude onda tako i ja sam za tu varijantu neka nema takmicenja nego samo druzenje ,razgovaranje i tako to
ali ako pravite street race takmicarskog karaktera onda to napravite kako bog zapovijed ili nemojte nikako...

pozz za sve uvrijedjene i ne uvrijedjene do sada
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top