402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sta je razlog tako male posjecenosti:icon_rolleyes:
pa sigurno vise bude mostaraca navecer po parkinzima i slicno:icon_rolleyes:
 
Član
Sta je ovo ovako malo ljudi ?! A dobro s obzirom na to da je subota...
Svaka cast tepSIJI ..dokazao je da je majstor...
 
Član
dakle jedno jako bezvezno okupljanje neka i volim sad mi uopce nije zao sta sam ostao raditi danas bar je pala stoja :)
a vise auta i ljudi se okupi sto je neko reko na nekom parkingu navecer ili nedjeljom na pisti
bezveze sve totalno
 
Član
Tepsiji svaka cast!!

Al sam ja cuo od kolege sa foruma da je Repo vozio dole i napravio ujedno i najbrze vrijeme i rekord 10.3 vrijeme auta ;)
 
BHT Ovisnik
repo nije vozio,mislim da je sinoc imao nekih kvarova,ja sam se nadao da ce prisustovat
evo vam slike ovdje:
SLIKE
 
cestitke tepsiji!!
stvarno extra vrijeme!!

ja od ostalog sto znam
zilo prvi u 15,
sirco prvi u 14

tiro uzeo opet 2.mjesto u 17...

broj auta me iznenadio u potpunosti....:icon_eek:
 
Član
Mrva je napisao(la):
Tepsiji svaka cast!!

Al sam ja cuo od kolege sa foruma da je Repo vozio dole i napravio ujedno i najbrze vrijeme i rekord 10.3 vrijeme auta ;)

Ma laže vrijeme je bilo lijepo nije padala kiša :lol:

silverstar je napisao(la):
cestitke tepsiji!!
stvarno extra vrijeme!!

ja od ostalog sto znam
zilo prvi u 15,
sirco prvi u 14

tiro uzeo opet 2.mjesto u 17...

broj auta me iznenadio u potpunosti....:icon_eek:

I mene isto nisam očekivao da će doći u tolikom broju :lol:
 
Član
Meni su kartinzi bili bas zanimljivi, volio bi jos da je bila usporedba auto od 14 sekundi vs karting od 14 sekundi. Karting prvih 150 metara poljece, a onda zakuca u blokadu i tako vozi do cilja i opet odveze okruglih 14 :D tepsiji svaka cast ;) Auta je bilo malo, al mnogi nisu dosli jel rade, a neki i koji su dosli nisu mogli voziti, jer je tehnicka komisija danas bas bila rigorozna. Repo nazalost nije vozio, al pojavio se tamo. Meni bila sasvim solidna trkica i uz malo auta bilo je nekako cool.

Kile je malo protestovao zbog drugog mjesta u klasi malih vozila, ebi ga, ja kontao i opet meni taj auto nije za prvog mjesta - treba mu jedno osvjezenje. Moze bit i da je do mene, ja najradje nebi ni radio taj posao ocjenjivanja... Onaj Audi A3 bijeli definitivno najvece iznenadjenje, lik ga je bas fino uradio, sve one sfuserene stvari od prosle godine su popravljene i sad je kakav je trebao biti i na pocetku.

A ove cure su car wash doslovno shvatile, pa pravo fino oprale auto :)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top