402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
zlatani je napisao(la):
ja bi trebao sa svojim autom doci u subotu da vozim sr.


takodjer.

sutrasnji dan (tj. danasnji je na satu mi je 00:02h :D ) mi je odlucujuci, prodje li sve ok, tu sam ; - )
 
Član
E ovako:

Po meni mala/velika klasa je bezveze, jedine podjele trebaju biti po klasama styla...

Da vas pitam, kako se recimo moze clean look style porediti sa recimo jap styleom...u jednog je spojleri usisi, u drugog sto cisce sto decentnije ? Kako se ja mogu porediti sa ervixom ili nekim drugim, kad se na prvi pogled vidi da furamo razlicite stilove...kako se german moze porediti sa extremom ? Treba ici klase po smjerovima dizajna u styleu i to je jedino pametno, ostalo nebitno...

Pod brojem 2, jebe se meni zivo za pehare i pare, da mi je do pehara i para, pehare bi kupovao, pare ne bi trosio u auto, meni je bitno da moj drug Bertone i ja podjelimo porciju cevapa, napricamo se, zajebajemo i da nam bude dobro u hobiju koji svi mi toliko volimo, normalno je da se takmicimo, to nam je u naravi, ali na prvom mjestu mi je da se dobro provedem sa kolegama sa istim zanimacijama, podjelimo iskustva i dobro najedemo i napijemo :cool:

Na kraju, jebes pehar i sve, samo stoji na polici, bitno je kako si ostao u pamcenju drugih...covjek s emjeri po broju prijatelja, ne broju pehara :icon_smile:
 
tibor987 je napisao(la):
E ovako:

Po meni mala/velika klasa je bezveze, jedine podjele trebaju biti po klasama styla...

Da vas pitam, kako se recimo moze clean look style porediti sa recimo jap styleom...u jednog je spojleri usisi, u drugog sto cisce sto decentnije ? Kako se ja mogu porediti sa ervixom ili nekim drugim, kad se na prvi pogled vidi da furamo razlicite stilove...kako se german moze porediti sa extremom ? Treba ici klase po smjerovima dizajna u styleu i to je jedino pametno, ostalo nebitno...

Pod brojem 2, jebe se meni zivo za pehare i pare, da mi je do pehara i para, pehare bi kupovao, pare ne bi trosio u auto, meni je bitno da moj drug Bertone i ja podjelimo porciju cevapa, napricamo se, zajebajemo i da nam bude dobro u hobiju koji svi mi toliko volimo, normalno je da se takmicimo, to nam je u naravi, ali na prvom mjestu mi je da se dobro provedem sa kolegama sa istim zanimacijama, podjelimo iskustva i dobro najedemo i napijemo :cool:

Na kraju, jebes pehar i sve, samo stoji na polici, bitno je kako si ostao u pamcenju drugih...covjek s emjeri po broju prijatelja, ne broju pehara :icon_smile:
kad stavis pehar u vitrinu ili gdje vec...onda je to nesto drugo...vjeruj mi i ja sam tako govorio,al kad osvojis pehar znas da si nesto postigao..al et svak ima svoje misljenje....SKODA RULEZZ :icon_smile:;)
 
moglo bi se ovdje razglabat u nedogled ali čemu vidimo se na pisti i svima dobru zabavu a takmičarima puno sreće ostalo kako bude
 
Član
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)
 
Član
guster je napisao(la):
i ja sam za to da se povecaju uplate al pod vise uslova,
da prvo nosi 70%
da drugo nosi 30%
i trece nagrade sponzora (ako ih ima) a ako nema makar vratit uplatu u vidu nagrade
ipak su to PRVA TRI MJESTA

ili nesto u fazonu napravit

SVEUKUPNO:
1. nagrada ( % uplata ) + pehar
2. nagrada ( % uplata ) + pehar
3. nagrada ( sponzor ) + pehar

INTERIJER:

EKSTERIJER:

IZBOR NATJECATELJA:

GLASOVI PUBLIKE:

BEST GERMAN STYLE:

BEST CLEAR LOOK:

BEST JAP STYLE:

BEST EURO STYLE:

LOWEST CAR:

BEST PAINT JOB:

BEST PRESENTATION:

BEST RACE LOOK:

Ako je to velik trosak nek odrze 3-4 STYLE takmicenja samo u toku godine u sklopu Street Race-a i zdravo, mislim da bi bilo kvalitetnije takmicenje i vise bi bilo zainteresovanih , sto takmicara sto posjetitelja styling-a.
I ovako se styling odradi kao tooootalna sporedna stvar Street Race Event-a.
Madzide javljam se :lol:
 
Član
http://auto.ba/new/index.php?option=com_content&view=article&id=685:402-street-race-mostar-2009&catid=34:bh-auto-sport&Itemid=50
 
Član
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

vidi dva puta sam otisao na takmicenje i to na nagovor jer radim auto za sebe..i donio sam kuci 3 pehara koja cu ti pokloniti ako ti znace nesto jer meni nista ne znace niti mi laska sto sam ih dobio..Ko se zadovoljava sitnicama njemu nesto i mogu znaciti.Da nekome prezentiram svoj rad hehehe ne pada mi na pamet jer kod nas nema licencirane osobe koja je kompetentna da ocjenjuje i komentarise moj rad na autu..(kada neko donese papir da je mjerodavan da obanasa funkciju za koju ga postavite ,a ne mahalski organizovat ove race-ove tada cemo pricati o nekim dostignucima).

Takodjer ja madzida i veku mogu zovnuti i ostale da bez uplate od smijesnih 25 km posjetimo ove gradove koje si ti navela pa cu im cak i ponuditi i vise nego citava vasa organizacija..Mostar i Bihac mogu ih odvesti na rafting ,a sta vi mozete NISTA pa cak ni mjerodavne sudce obezbjediti.

Dakle rezime ...nemam takodjer nista protiv tebe ( cak si mi i slatka ) ;) nego sam obisao i vidio vise takmicenja van BIH vjerovatno vise nego ti ..to znaci da sam upucen sa sistemom takmicenja u Njemackoj i sire dok je ovo sto vi radite ovdje lakrdija jedna velika..

pozz
 
Početnik
Amire ne laprdaj :), znaju ljudi bili su vani na takmicenjima, u Kragujevcu... u ...... u ......
 
Početnik
ma ludi ste sa svadjama totalno... neka ide ko zeli, ko ne taj i nemora, neka ide na rostilj... sve je stvar licnog izbora i dobre volje... sretno svima koji se takmice i koji rostiljaju :) relax i uzivajte ba nema nista od prepucavanja...
 
Član
serialgf je napisao(la):
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

vidi dva puta sam otisao na takmicenje i to na nagovor jer radim auto za sebe..i donio sam kuci 3 pehara koja cu ti pokloniti ako ti znace nesto jer meni nista ne znace niti mi laska sto sam ih dobio..Ko se zadovoljava sitnicama njemu nesto i mogu znaciti.Da nekome prezentiram svoj rad hehehe ne pada mi na pamet jer kod nas nema licencirane osobe koja je kompetentna da ocjenjuje i komentarise moj rad na autu..(kada neko donese papir da je mjerodavan da obanasa funkciju za koju ga postavite ,a ne mahalski organizovat ove race-ove tada cemo pricati o nekim dostignucima).

Takodjer ja madzida i veku mogu zovnuti i ostale da bez uplate od smijesnih 25 km posjetimo ove gradove koje si ti navela pa cu im cak i ponuditi i vise nego citava vasa organizacija..Mostar i Bihac mogu ih odvesti na rafting ,a sta vi mozete NISTA pa cak ni mjerodavne sudce obezbjediti.

Dakle rezime ...nemam takodjer nista protiv tebe ( cak si mi i slatka ) ;) nego sam obisao i vidio vise takmicenja van BIH vjerovatno vise nego ti ..to znaci da sam upucen sa sistemom takmicenja u Njemackoj i sire dok je ovo sto vi radite ovdje lakrdija jedna velika..

pozz

Mi se svakako ne poznajemo, tako da ti ne mozes znati da li si ti vise od mene takmicenja vidio, nit imam namjeru ih sad brojati. Mogu ti reci da vec 5 godina radim u ovoj firmi i to prvenstveno na organizaciji ovakvih manifestacija a obisla sam i manifestacije drugih organizatora, no ne tvrdim da sam doktorirala.
Ali opet znam da njima sve to navedeno znaci, ali ti opet po svom i opet si ubjedjen da si upravu. Vrati se, procitaj sta si napisao jedno 10 puta i vidi jel fer i kako treba izjavljivati to na forumu gdje su upravo ti momci koji se kako ti kazes zadovoljavaju sitnicama...tvoje kolege...cccc...
No, bitno je da sve ti mozes to kupiti, podkupiti i materijalno nadoknaditi cccccc....

A sto se tice mjerodavnih sudija, kad si ti bio na takmicenju Madzid je bio sudija, a ako on nije mjerodavan nije niko ;)

Necu uopce da vise i dublje ulazim u ovu raspravu, svako ima svoje, ali dobro se raspitaj o nekim sporednim stvarima u nasoj organizaciji (upravo to da je rafting bio organizovan za sve takmicare koji su dosli dan ranije u Bihac, i bilo nam je predobro, da su clubovi maksimalno ukljuceni u org., da je organizovano cesto takmicarima spavanje, gorivo ....)



I sigurno tvrdim, da ti kao pojedinac NIKAD, al doslovno NIKAD neces biti u stanju priustiti im to, makar milione imao svoje silne, mozes se slikati sa njima :))))))))
 
serialgf je napisao(la):
dina je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz


Ti se svakako tek od ove godine, koliko sam ja upucena, takmicis, stoga vjerovatno i ne gledas na takmicenje kao ovi ostali, i kada procitas Vekin post o tome kako je kad pehar doneses kuci onda ces i vidjeti da nije svima samo rostiljanje u glavi. A i Madzidu nijedno druzenje svijeta ne moze zamjeniti titulu King Of Europe.
Ne shvataj ovo licno, samo ti govorim da vise nije stvar dolaska vec prezentiranja svog rada ne samo organizatorima vec gledocima sirom BiH u kojima organizujemo manifestacije.
Madzidov BMW, Vekina Škoda i ostala auta su prošle godine se pojavila od Sarajeva, Modriče, Mostara, Tuzle, Brčkog pa čak i do Bihaća, i u svakom gradu su bili atrakcija što im je sigurno prijalo i laskalo jer su potvrdili da su dobar posao obavili. Oni to rade iz ljubavi zasigurno ali ne da im stoji auto u garazi il da idu na rositljanje na Bjelasnicu. Za sve ima mjesto i prilika, a ove manifestacije su prije svega prezentacija necijeg dostignuca.

Sto se tice povecavanja startnine, nije to problem, ja cu danas pozvat Madzida u redakciju, da sa direkcijom poprica i da se to usaglasi i usvoji. No jedna stvar se nece mjenjati a to je da se mjesaju klase.

Ukoliko imate dodatnih prijedloga, javite se Madzidu da ih moze predloziti :)

vidi dva puta sam otisao na takmicenje i to na nagovor jer radim auto za sebe..i donio sam kuci 3 pehara koja cu ti pokloniti ako ti znace nesto jer meni nista ne znace niti mi laska sto sam ih dobio..Ko se zadovoljava sitnicama njemu nesto i mogu znaciti.Da nekome prezentiram svoj rad hehehe ne pada mi na pamet jer kod nas nema licencirane osobe koja je kompetentna da ocjenjuje i komentarise moj rad na autu..(kada neko donese papir da je mjerodavan da obanasa funkciju za koju ga postavite ,a ne mahalski organizovat ove race-ove tada cemo pricati o nekim dostignucima).

Takodjer ja madzida i veku mogu zovnuti i ostale da bez uplate od smijesnih 25 km posjetimo ove gradove koje si ti navela pa cu im cak i ponuditi i vise nego citava vasa organizacija..Mostar i Bihac mogu ih odvesti na rafting ,a sta vi mozete NISTA pa cak ni mjerodavne sudce obezbjediti.

Dakle rezime ...nemam takodjer nista protiv tebe ( cak si mi i slatka ) ;) nego sam obisao i vidio vise takmicenja van BIH vjerovatno vise nego ti ..to znaci da sam upucen sa sistemom takmicenja u Njemackoj i sire dok je ovo sto vi radite ovdje lakrdija jedna velika..

pozz

nisam tu da sudim jer te ne poznajem al nemogu da šutim po meni su ovo jako ružne riječi za organizatore a i za nas ostale natjecatelje jer brukaš javno sve i njih i nas ako ti se nesviđa ova lardija od natjecanja kako si je nazvao zašto si tu zašto dolaziš na natjecanja i slično sumnjam da te netko nagovaro sve pute da izlaziš na style jes aha može pričat tko šta hoće al pehar je drag svima kao i tebi pozz i sretno dalje gdje se ti budeš natjeco njemačka itd šta li već neka nas u našoj bih koliko toliko opet dobro najgore je ništa
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top