402 Street Race - Bijeljina 2007

402 Street Race - Bijeljina 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
hahaha cuj 480 konja...

nek stavi papir sa dyno testa pa da vidimo te konje... cuo sam ja svasta za taj VR, i da ima 400+ konja i da je VR6 Turbo, a eto ispade da je obicni VR sa NOS... mahalske price, nista bez papira :D
 
Član
Nurija je na RL u beogradu imo 13,7 , ali redovno u trci ima 14,5 vrijeme. sve zavisi kakav mu je protivnik... posto ne puca on s nitrom sa svakim skim se trka.... znam da golf ide 15,5 bez nitra a s nitrom sec brze...... Znam iz iskustva posto se citav zivot trkamo na magistrali :)
 
Član
Ne treba tog momka toliko crniti , ipak je on bio prvi a koliko on ima KS to je njegov problem i njegova tematika ...
 
Upravo tako momak je prvi i cestitke... RTRS mozete klegati online uzivo na njihomom sajtu ;) A video ce da bude i na auto.ba kasnije
 
Član
Alen_P je napisao(la):
Ne treba tog momka toliko crniti , ipak je on bio prvi a koliko on ima KS to je njegov problem i njegova tematika ...

slazem se..

Covjek je nakon udesa par dana prije trke trcao trazio dijelove i na kraju (juce) je ovakav bez farova kao sto je i na slikama dosao iz Sarajeva a i vratio se.. U povratku je isao iza mene i prosli smo pored 3-4 patrole, drotovi samo gledaju kontaju pridja im se hehe
 
Član
Znam ja dobro zasto je BMW vozio i koja je masina u njemu, nego prica se da ovaj VR6 nije tako brz, pa da pokazem da to bas i nije tacno. Isto se vidi i iz vremena na 402 metra. Daleko od toga da VR6 ima nekih 480 KS, turbo i slicno. Gledao sam masinu, nema turbine zglave, al neki kao NOS ima. Prema ostvarenom vremenu, rekao bih da se radi o brojci od oko 220-250 KS. Svi znaju kako je Edin Golf brz, a ovaj ga je bez vecih problema ostavio, a Edo je odlicno startao. Tako price da ga uzme svaka bolja 16-ka su potpuno nerealne.

Ev sad gledah i reportazu na RTRS, fino su je uradili.
Edo je medju prvima dao intervju... :icon_smile:
Ja nemam TV tuner, da sam imao, snimio bi pa postavio na youtube.com. No mozda je to neko drugi uradio.
 
Član
Znamo mi svi zašto je BMW vozio , ali netreba prozivka tipa , ostajali su i dalje , pa još i slika ...
 
OK je to Boki ali jednostavnije je bilo da okacis njegovo vrijeme,to najbolje dokazuje kako je SPOR ili BRZ...
Inace za mene je auto dovoljno bzo i konkurentno za svoju klasu...ali vidjet cemo ga kada mu konkurencija bude jaca kako ce voziti
 

IGY

Član
BMW je vozio, zato sto je vlasnik imao muda da se prijavi, a ne kao neki okolo sto pricaju kako deru sve redom, a kad dodze SR svi se usute.
 
Član
Kad mu dodje Hota koji vozi ispod 13, sigurno nece imati prevelike sanse.
Tako je bilo i u Sarajevu prosle godine...
 
eh kada napravis tu SLIKU obavezno je postavi i onda pricaj kako ga je HOTA ostavio bruku,e to je uspjeh...a ne da slikas kako VR ostavlja BMW-a...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top