402 Street Race - Bijeljina 2007

402 Street Race - Bijeljina 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Htio da se odmjerim sa OVIM VR-om

i kasnio sam oko dvije duzine auta..
cestitam dobar je to rezultat jarane...za semafor Hm neznam sta da ti kazem...start je veoma bitan u street race-u a to sto se dugo ceka moze i imati svojih prednosti heheh kad protivnik izgubi zivce heheh
 
Član
Ovog sam golfa vidio neki dan, zabio se u kamion neki, na stupu, kod hece :D

uglavnom cestitke edo .
 
Član
Cestitke edi na drugom mjestu...

A to je taj Golf sto se zabio u kombi, i ja sam ga vidio, to je bilo u cetvrtak navecer. Jedva ga je sklopio za trku, no eto uspio je prvo mjesto uzeti. Imao je neke probleme u zadnjoj voznji. Uglavnom, taj VR6 ide bolje nego sam ocekivao, fina masinica.

Evo i jedna slika sa finalne voznje klase 4...



Neke takmicare je ostavljao i mnogo dalje iza sebe...
 
Član
Vidim neko pita, najbolje vrijeme Golfa iz Olova (Dzenan Sirco) je 15.354 (ostvareno u drugoj voznji).
Prvu voznju je vozio 15.528, a trecu 15.503...

A ovaj semafor je jako jednostavan kad se skuzi, cak ima kasnjenje zelenog svijetla. Prvo se gasi crveno, pa nakon pola sekunde pali zeleno. Ja kad vozim, cim se ugasi crveno pustim kvacilo, i dok dodje zeleno ja taman krecem. Tako se moze u startu uzeti "neiskusne" za par stotinki.
 
Legend
Imali negdje vise fotki. Gore na ozadnjo fotki vidim Nuriju u daljini. Ko je uzeo finale finala?
 
Član
Čestitke Edo ... Nadam se da ćeš do godine i preći tog VR6 Golfa ...
@ BoKi - taj BMW je obični 320i sa 130 KS i momak je vozio zato što im je falio neko da popune klasu i odlično je odvozio ...
 
Član
Hvala svima.. A kako sto Alen rece BMW je bio tu da izmjeri vrijeme auta a bio je sa nama u klasi da se popuni broj
 
Član
evo malo slika od mene.. alenx je kriv sto ih je malo :)

http://picasaweb.google.com/bhtuning/StreetRaceCupBIjeljina2007
 
Član
Vama bilo extra gore ... Krivo mi što i ja nisam mogao tamo , šmrc ... Jedina stvar što me malo nervira kod ovog streetrace-a je što dolaze ljudi da voze sa autima za brdo .... Bezze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top