402 Street Race - Bijeljina 2007

402 Street Race - Bijeljina 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
2499.jpg


AUTO Media Group i Auto 4x4 Club organizuju trku ubrzanja 402 metra Bijeljina 2007, koja će biti održana u nedjelju 15.07.2007. godine. Pravo učešća na trci imaju svi građani Bosne i Hercegovine koji posjeduju vozačku dozvolu «B« kategorije i koji su blagovremeno prijavljeni za trku. Na trci mogu učestvovati i strani državljani na osnovu Općeg Pravilnika za Street Race 402 Cup.

Pravilnik

Manifestacija je zamišljena kao prilika za propagiranje prevencije u saobraćaju, tako da pored sportskog ima i edukativni karakter. Cilj organizatora ove trke je da naše mlade vozače, željne dokazivanja, usmjeri ka ovakvim manifestacijama umjesto da sami organizuju "privatne trke". Ovo je, inače, prva trka u ciklusu takmičenja Street Race 402 Cupa 2007, a biti će ih održano ukupno 5.

Vozila će biti razvrstana u 5 klasa:

1. klasa: do 1.400 ccm;

2. klasa: od 1.401 do 1.800 ccm;

3. klasa: od 1.801 do 2.500 ccm;

4. klasa: preko 2.501 ccm;

5. klasa: svi dizel – motori.

Pored trke ubrzanja, bit će održano i takmičenje u Stylingu i db dragu.

Svi takmičari su dužni uplatiti startarinu u iznosi od 1 KM.

Program:

08:00 Prijave i tehnički pregled

12:00 Trka

16:00 Proglašenje pobjednika


Izvor: auto.ba
 
Član
Evo ovdje imate i prijave...
http://www.auto.ba/?a=vijest&id=2503
Mada se najlakse telefonom prijavit, kazes ja sam taj i taj, vozim to i to, a ostalo se popuni pri verifikaciji. Eto reda radi da te zabiljeze, ak bude previse takmicara na dan trke, da znas da sigurno upadas (mada za sada nema limita, al hajd znaj).
Ja sam kontao ici VTS-om, ali necu dok mu ne sredim ovjes, tako da preskacem ovu trku.
 
Član
Nagrade (402 STREET RACE – pet klasa):

1. mjesto: pehar + 300KM (robna nagrada);

2. mjesto: medalja + 100KM (robna nagrada).

Specijalna nagrada dodjeljuje se pobjedniku revijalnog dijela trke. To je povratna karta za dvije osobe na relaciji Sarajevo – Amsterdam – Sarajevo, koju dodjeljuje Centrotrans Eurolines (600 KM).

Pored ove trke biti će održano i takmičenje u Styling-u, kao i dB Drag-u. Startarina Styling i dB Drag iznosi 1KM.

Nagrade (Styling i dB Drag – po tri klase):

1. mjesto: pehar + 100KM (robna nagrada);

2. mjesto: pehar + 50KM (robna nagrada);

3. mjesto: pehar + 30KM (robna nagrada).
 
Legend
To 200KM u robi?
Ako jeste sta to obuhvata ?
Jel to od sponzora, mislim njihovi proizvodi ili ???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top