402 Street Race - Bijeljina 2007

402 Street Race - Bijeljina 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
edo_16v je napisao(la):
evo malo slika od mene.. alenx je kriv sto ih je malo :)

http://picasaweb.google.com/bhtuning/StreetRaceCupBIjeljina2007


Cestitke edo tebi finale je izgelda bilo na nivou ali i maces prilike da mu vratis heh. Sta su nagrade bile tacno ako nije tajna vi sto ste dobili...

Sto se tice nagrada prve godine zadnje tri trke dok sam bio u tome izganjali smo nagrade 500km novac u koverti i gume koje smo dobili 13ke pirelli... nije bas 1000 ali tu negdje kad se sabere..
 
Legend
Danke na fotkama :)
A jest mi nesto drago sto se ona naljepnica bhtuning gledala i u Bjeljinji :d
Cestitke druze.
 
Član
Nagrade su bile za prvo mjesto poklon bon 300KM pa potrosis negdje (zavisno koji te sponzor zapadne) i pehar.. Drugo mjesto medalja i 100KM isto da potrosis negdje..

Ja dobio kupon za firmu EHOM iz Bijeljine koja prodaje boje i lakove za auta a juce nisu radili pa nisam mogao nista uzeti, a ne isplati mi se dolaziti ponovo iz Sarajeva zbog 100KM.. Ako ima neko iz Bijeljine ili okoline da mu posaljem kupon da mi sta nakupuje heh
 
Edo ti si odlicno vozio i svaka ti cast ipak je VR jaci realno+NOS i jos sitnih prerada znas i sam sta je sve vlasnik nama nabrajao da je uradio
A sto se tice nas koji smo isli nismo ocekivali nista posebno od ovoga SR-a pogotovo sto je vecina govorila da je organizacija sranje i da nece biti ljudi,medjutim mi smo se pravo iznenadili i bilo je extra,jeste da je malo daleko al jbga...
Eh ovako ovo nam je prvi SR na kojem smo se pojavili na "trkama"...ala bio je i jedan takmicar za Db drag...
Posto nam je ovo prvi put i bilo je realno puuno jacih auta nismo nista ocekivali osim mjerenja vremena za 1km ccc
Tako uz pocetnicki "slatki" strah(ipak prvi put na "oficijalnoj" liniji) i malo peha odvozili smo i prezadovoljni smo...
Nama je cilj bio druzenje i upoznavanje sto smo i postigli mnogim novim poznanstvima i savjetima...itd
Sto se tice same trke moglo se vidjeti puno dobrih duela,Edo kao i obicno vozio je super iako nije bio u svojoj klasi,Calibrin zvuk bez ijednog lonca se morao dozivjeti,a ispaljenje Nurijinog TDI-a + NOS...predobro
Da ne duzim bilo je super i vidimo se na sljedecem SR-u
 
VR6Boki je napisao(la):
Neke takmicare je ostavljao i mnogo dalje iza sebe...
...a neki takmicari su i mnoogo slabiji od njega...i upali su u tu jacu klasu zbog nedostatka mjesta,zato nemoj da pises gluposti...Pa koliko sam vidio ti si bio u organizaciji,valjda si znao da je BW usao u tu klasu da popuni mjesto zbog nedostatka takmicara...
Mislim jeli tebi realno porediti BMW-a sa 130KS+1500kg tezine i Golf3 VR-a sa nekih ajmo reci koliko je vlasnik tvrdio 480KS...ma daj:icon_exclaim:
 
Član
taj Vr nema ni 200 kobila a kamoli 480 Ks..... Edi svaka cast za voznju lijep golf a isto tako i ide dobro.... jedan od boljih i brzih 16v u BiH...
 
Član
Slažem se sa Hukom u potpunosti , ali ipak VR je VR ... Koliko god konja ili kobila , ide dobro :lol:
A Edo .... Priča za sebe :lol: leti ...
 
HuKa je napisao(la):
taj Vr nema ni 200 kobila a kamoli 480 Ks..... Edi svaka cast za voznju lijep golf a isto tako i ide dobro....  jedan od boljih i brzih 16v u BiH...
Za Edu stoji sto si napisao..
Ali vlasnik ove trice VR-a je rekao da ima oko 480KS,a da li mu je vjerovati ili ne...stvarno ne znam!!!
 
Član
heheheh slazem se...... Vr sa 480 ks ide dol pri dnu 12 u vrhu 11 sec..... A nurija ga na putu kad su se vracali iz Bjeljine osibo ko da je obicni dizel...... a nurija ima vrijeme 14,5 ... a ne zelim da blatim tudja auta....svakom njegovo auto je najbrze....
 
Član
Neka neko snimi ako je moguce pa da postavi na google video ili slicno ako nije problem:icon_sad:
 
Član
Cestitke Edi na dobrom rezultatu ispred UrbanStyleTeam-a !

btw. UST team je uzeo 1. i 3. mjeso na db dragu u klasi StreetB
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top