402 Street Race - Bijeljina 2007

402 Street Race - Bijeljina 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Dobra snimka boki, ljepo je izgledao SR. Drago mi je zbog nurije, dobro je vrijeme imao, a i ona druga cetvorka, anto ako se nevaram dobro je isao. Mislim da ce i u Tuzli biti raje dosta.
 
Član
IDu obadvije cetvorke ekstra.....Nurija ide onako zbog NOS-a vjerovatno i svaka mu cast....ali brate vidi se da su i jedna i druga nastimana do maximale dok onoliko "čadunjaju" pogotovo na startu....I onaj "kec" zeleni mi izgleda na videu da ide predobro .
 
Sto ako je bude, dvije godine ista prica nekim a trka se odrzavala.. kako znam sve je sredjeno i jedna opcina je ko neki pokrovitelj
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Evo poretka trke u Bijeljini...

http://www.auto.ba/doc/bijeljinarez07.xls
Kako se ovo bodovalo? Klasa 1 treci ima bolje vrijeme od drugog?Klasa 3 treci i cetvrti imaju bolje vrijeme od drugog?
 
Član
damko je napisao(la):
VR6Boki je napisao(la):
Evo poretka trke u Bijeljini...

http://www.auto.ba/doc/bijeljinarez07.xls
Kako se ovo bodovalo? Klasa 1 treci ima bolje vrijeme od drugog?Klasa 3 treci i cetvrti imaju bolje vrijeme od drugog?

Fnaliste su imali prvo i drugo mjesto, a sva ostala mjesta su se redala po ostvarenom vremenu
 
Član
daki je napisao(la):
Dobra snimka boki, ljepo je izgledao SR. Drago mi je zbog nurije, dobro je vrijeme imao, a i ona druga cetvorka, anto ako se nevaram dobro je isao. Mislim da ce i u Tuzli biti raje dosta.

Anto ga cak uzimao malo na startu, dok se Nuriji ne razvrti golf il opalii NOS (nisam bas pratio :)) a onda pa-pa :)
 
Član
los je nurija u startu i ja ga s mazdom uzimam prve 3 brzine on me tek pocne obilazit preko 110 km/h. A los je zbog guma (nema ih celave) i kod njeg ovaj veci turbo se pali od 2500-2700 obrtaja.... a jos da dodam antin golf je iso ko raketa zato sto mu je nurija dao svoju elektroniku koju koristi na golfu.....(ima dvije elektronike pa prebacuje kako mu stima to jeste od konkurencije) jedna manje pusi ide dobro , a druga pusi puno vise ide extra dobro.... i da je nurija cuvo nitro cijelo verijeme ostavio bi antu 200 m..... e heto to je to :) Al u svakom slucaju bila je lijepa trka samo je jebeno bilo malo za gledaoce ;)
 
Član
Kolko pushi da pushi, Nurijin golf ide ko formula.. 225 ks ima taj audi serisjki. Jos quattro.. i chip--Ulozio je u golfa ko "zvezda u piksija" al isplati se..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top