350z "seljak edition"

350z "seljak edition"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ajd' u redu je! Svako zlo za neko dobro, da ne bi prozivke od doticne gospode, nikad ja ovamo zalutao ne bih.
 
Član
NekoIme je napisao(la):
Ajd' u redu je! Svako zlo za neko dobro, da ne bi prozivke od doticne gospode, nikad ja ovamo zalutao ne bih.

u svakom zlu ima nesto dobro :D vidis kako smo mi fini... ako izuzmes noketa kolovodju... heheh
 
Član
odlican je,prelijepo auto i ima fantastican zvuk izduva(imao prilike da cujem kad je neki gastarbajter iz Beca dosao):D
 
Heheh,dje god je ovaj Japanac digne se prasina.

Dobro dosel drug,svaka cast na izboru auta,svaki uvezeni super japanac vrijedniji je od 20 khm ... nekih drugih auta:icon_biggrin:
 
Član
E dobro dosao ako si seljak valjda nisi u glavi tebi auto zvoni boli tebe qrac a sve ostalno...dobro i jest.
A svi smo mi hejteri sta ti je samo je razlika ko je voljan priznat i u kojoj mjeri.
 
Član
Felge ce prve da idu, ne svidjaju mi se! Cim se malo budzet oporavi ;)
Evo par slika unutrasnjosti:
nissan4.jpg

DSC01374.jpg

So3043.jpg
 
Član
da ne bude sad ja se nesto izlacim, nemam potrebe jer nisam nista ni pisAo o liku. ali ako se o nekome sudi po muzici koju slusa, onda smo svi seljaci, jer mislim da nema nikog da nekad nije sluso te turbake, u kojoj prilici, sad nije ni bitno. svako ima pravo na licni ukus...

a sad malo da se vratimo na temu, autic je prelijep. pravi hebacki, cuvaj ga... ;)
 
Član
vladica85 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
fino fino jako mi se svidja :D
a reci mi koji sound system ima ?

kolko znam njima je fabricki sistem Bose a vidim da je ubacen DVD Pioneer
Jeste, ali dodje i Bose kasetofon, mozes li zamisliti kako to ruzno izgleda? :)
Zato je promijenjen ;)

_2Fast_ je napisao(la):
E drug ja te zaustavljam u carsiji kad te vidim hocu krug...... hahaha :cool::cool::cool::cool::cool:
Subota ujutro oko 6, svi koji hoce krug neka budu na Eso Tours autobusnoj stanici sa cistom opremom i dezodoransom (ne smije biti Axe) ispod pazuha! :lol:
 
Član
NekoIme je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
fino fino jako mi se svidja :D
a reci mi koji sound system ima ?

kolko znam njima je fabricki sistem Bose a vidim da je ubacen DVD Pioneer
Jeste, ali dodje i Bose kasetofon, mozes li zamisliti kako to ruzno izgleda? :)
Zato je promijenjen ;)

u opremi bose kasetofon? pa jel' ima jos gdje kaseta za kupiti.. xD
Z koji sam ja gledala imao je bose sa 6 cd-changer, u opciji mp3 player
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top