22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
smajke je napisao(la):
trizex je napisao(la):
smajke je napisao(la):
Ja cu samo kratko, posto bilo sto da kazem na ovom forumu neko se nadje uvrijedjen....
Cestitke TALI koji je uzeo 16 klasu iako je imo pun k....c problema, srece lik nema nikako u zadnje dvije godine vazda neki problem na race-u isto tako je i ove godine bilo al et fakat je napravio rezultat.
Takodje cestitke cercilu na peharu u db dragu...respect ...
Nek nes i Tuzlaci osvoje....
Jedan street race na visokom nivou...svaka cast
Pozdrav!!!


Potpis

Posebno Tali, jebemu keca vise, da potraje sad malo :D

Pizdek bio skup na filozofskom, bila gajba , svega i treba bilo ti nisi doso...
cak smo i na plazmi gledali utakmicu.....slavili malo

Sta cu kad ste me zvali, isto ko danas na jezero...
 
gluposti koje ne vrijedi komentarisati, ocigledno nema se o cemu pricati kad je sve bilo ok pa supljaaaaa.

Cekam i dalje slike i mozda pojedinacna vremena ... usput video clipovi su dobri ;)
 
Legend
Pobrisao sam ja odredjene komentare, da nebi bilo nesporazuma, i ljutnje, ovdje nece biti prepirki, ostalu raju takve stvari ne zanimaju.

Sve se moze komentarisat ali medjusobne prepirke se nece tolerisati, za to postoji MSN, ili face to face, ili kako god. Nisam ni citao sve postove, jedan od clanova koji je nautralan samo mi je posla link na temu.

NO HD .. pozdrav svima fotke uskoro dolaze samo da obradim..
 
Član
ma nema veze daki ja cu prenijet Madzidu ono sto je rekao novokomponovani trkac za njega sve sam copy/paste,tako da izbriso ne izbriso ja imam to sacuvano sto je rekao,a jako me uvrijedilo sto je rekao,iako meni nije to upuceno
 
Član
edo1qu6.jpg
 
Član
trizex je napisao(la):
Sta tebe briga :p

a nisam mrdno iz kuce nocas :p da si zvao mozda bi i doso pederasu :)

Ti si gay i tebe boli guza:p

Nisma nikog zvao ....oso poslije race-a na panonsko i s celom bio ev me ko rak sad stavljam obloge...........
 
Član
Chuza je napisao(la):
ma nema veze daki ja cu prenijet Madzidu ono sto je rekao novokomponovani trkac za njega sve sam copy/paste,tako da izbriso ne izbriso ja imam to sacuvano sto je rekao,a jako me uvrijedilo sto je rekao,iako meni nije to upuceno

chuza, a ko je to reko? moze li se znat???
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
ma nema veze daki ja cu prenijet Madzidu ono sto je rekao novokomponovani trkac za njega sve sam copy/paste,tako da izbriso ne izbriso ja imam to sacuvano sto je rekao,a jako me uvrijedilo sto je rekao,iako meni nije to upuceno

chuza, a ko je to reko? moze li se znat???

Dogovarajte se na PM.
Mene licno boli briga za sve to, i nema potrebe da ostali citamo te stvari, pogotovo u temi koja nije tome namjenjena.

Fotke sam obradio i evo ide posebna tema, posto se ovde otislo u 686 off topica :D
 
Član
Joj smajke haman ti bambucha lijepo sjela....:D:D:D:D

A sto se tice race'a fino organizovano,dosta zanimljivih trka i naravno cestitke pobjednicima....
A Tali sve cestitke ipak je plavengija pokazala da moze :D:D:D a Chercho gospodin sa svojim decibelima opet uzeo pehar..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top