22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
dina je napisao(la):
Za one koji dolaze dan ranije u Živnice bit će organizovano neshto poput ovoga sinoc u Vogosci, dakle sakupljanje počinje u 18h ispred BKC (sortske dvorane Živnice), tu ćemo se poredati, malo izložiti automobile i onda uz pratnju policije proci defile gradom do aerodroma ciljuge. Na ciljugama ce biti obezbjedjen parking za one koji namjeravaju tu nociti, stim da ce pista biti zatvorena, ostali nece moci uci.
Svi su pozvani na izlozbu i defile....

Vidimo se ;)

Dobil ti PM, od mene za SAFETY Car ??
 
Član
smajke glup si i zato ne komentarisi... TI mi reci o tom kadetu.... vrati se koji post unazad pa procitaj sta sam napiso...i ne nerviraj me bezze
 
Član
znao sam ja za onog kadeta (jos dok se pravio) i prije neg sto se trko s hotom...al to je ne bitno u ovoj temi...
 
Član
Yugo_Faca je napisao(la):
...i šta rekošmo, ko će sve biti na OMV-u, preko puta MERCATOR-a u nedelju ujutro?

Ja dolazim prije 9. A ostali kako hoce . Pa makar ja sam krenuo sa OMW-a. Mada je reklo dosta ljudi da ce doc.... Trizex mi je rekao da ce doci i jos par mojih drugova. Za to 100% znam... A docicu ranije da popijem kaficu... Pa idem dalje! Pozdrav.
 
Legend
dina je napisao(la):
Safety car stize Iz Sarajeva, il novi Pasat il Seat.

Ok dino, za styling onda dogovoreno, imas PM. Prije mjesec sam o tome vec pricao sa ICEMAN. Samo mi javite detalje kako i sta gdje. + ona molba za Focusa ako mogne se parkirat negdje blizu stajlinga da bude uocen i on :)
 
Član
daki je napisao(la):
dina je napisao(la):
Safety car stize Iz Sarajeva, il novi Pasat il Seat.

Ok dino, za styling onda dogovoreno, imas PM. Prije mjesec sam o tome vec pricao sa ICEMAN. Samo mi javite detalje kako i sta gdje. + ona molba za Focusa ako mogne se parkirat negdje blizu stajlinga da bude uocen i on :)

heh hajd drago mi je da im je palo na pamet da zovnu malo strucnije ljude koje sam predlagao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top