2 player-a u auto

2 player-a u auto

Član
to mozda nije onda aux vjerovatno dzek za komande za volan ili nesto... onda najbolje da taj mjenjas uz malu neku doplatu zaa neki sto ima aux samo i uzmes kabal 3.5mm to 2ch od 1.00E i sa tim si rijesio onda sve...
 
ne mogu da prodajem jer je konzola vec pravljena za ova dva, tj za ovaj dvd, a pioneer ne bi da prodajem jer ima super zvuk, a i nisam pri parama sad da nesto kupujem...

xomax ima aux in napred, a na pioneeru je aux iza, i mislim da je out
Kako god skontas , na jednom trebaju da budu zvucnici. E sad onaj drugi samo dovedes n taj prvi. Npr sa izlaza za pojacalo na aux in dje kazws d je dobar zvuk :). To bi ti bilo naj jednostavnije , sam sebi nastiklas kabl
 
Tebi je stalo dana pioniru stoje cvucnici jel da ? E on mora imati neki "IN" ako hoces vec dva . I samo kupi zvuk s onog drugog.
Ali ako pionir nema IN onda s njega dovedi na taj drugi , al ond ce i zvucnici morati biti na tim drugim.
Druga opcija ubaci pretvarac , kupi sebi manju mixetu .. :)
 
Bas to , jedino sto sto nisam u mogucnosti surfat s mob po google da vidim o kojim modelima se radi.
Vec mu je napisano kako ce uraditi , a taj dvd player je li ima snagu na izlazima ? Ako ima moze i obrnuto(ako pionir nema aux in) , i svakako je reko radi "estetike"
za autora teme btw: izvini druze al obo je bezz skroz sto se tice estetike.
 
Opet nisi procitao. Covjek je rekao da mu je los zvuk preko dvd. :)
Znaci nema seme da bude obrnuto :)
Ako taj dvd player ima aux in normalno da ima s prijeda medju komandama da prebaci na aux ( logicno - combe :) )
i ako ima izlaznu snagu , kako nije moguce obrnuto , samo je potrebno sa pionira uzeti suhi izlaz a ne onaj na koje se kace zvucnici , ( a ima ih gotov svaki player bio on dvd mp3 ili cak stari kasio) da li zica ili neki jack precvikat i prespojit na stereo bananu i dovest u taj dvd aux in . Et vidis da moze ?
Osto je i obrnuto samo mi se cini da je on pobrko signalne izlaze sa normalnim.
 
Član
De ti to malo bolje pojasni. Nike covjek elektricar....koliko znam radio ima 8 zica za izlaz i 4 zice za ulaz...gdje ti nadjes taj suhi napon?
 
De ti to malo bolje pojasni. Nike covjek elektricar....koliko znam radio ima 8 zica za izlaz i 4 zice za ulaz...gdje ti nadjes taj suhi napon?
Ma ja , tih 8 zica standardno front left front right rear left rear right , i oni su svi sa snagom koju mp3 dvd ili sta vec posjeduje. Na njih zvucnike i deri. Ali pored njih postoje isto neki izlazi na cinceve na obicne zice ili uz dzek na zice (mora postojat) e sa njih treba prespojiti na tu stereo bananu ali treba gledati da ne pobrce polove i et loseg zvuka.
( neiskljucujem kvalitet dvda naravno , ja sam imao par pionirovih i svi su dobri bili- moguce d nevalja dvd)
 
Član
Ovako, pioneer je tu prvenstveno zbog neuporedivo boljeg zvuka od dvd-a. Trenutno se nema para da se kupuju drugi uredjaji, nego trazim pomoc kako da ovo sredim,ako je iakako moguce. Nesto sam google-ao i izgleda da ovaj pioneer ima nazad izlaz 3,5mm za komande na volanu. On takodje ima iza 2x izlaze za pojacalo, i uspeo sam da spojim pioneera sa dvd-jem, jer dvd ima aux in, ali pioneer nema, sto je meni potrebno. Sad jos jedno pitanje, da li je onda moguce nekako izvuci aux in na ovom pioneeru? citao sam da su ljudi to uspeli na nekim plejerima

evo pioneer-a http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/DEH-P6700MP/page.html

evo dvd-a http://xomax.de/ohne-cd-dvd-laufwerk/item/97-xomax-xm-2vrsu716bt.html
 
Ako vec insistiras na pionir , (taj na slici)
onda jedino kako je gore vec neko napisao
CD RB 20 i problem rijesen.
Dobit ces ulaz.
Samo tu dovedi signal sa dvd-a .
A probaj jos jednom to prespojiti na dvd da t dzaba neuzimas.
Ja kako sam procitao ti si dva plajera sa zivom snagom ukrstio ?
Pa nespajas vodu brate. Normalno d se neda pojacat i dobro da nisi imo paljevine izlaza :) i tu nije los zvuk nego je katastrofa i nemoze se pojaca.
A los zvuk kad samo polove pobrkas moze bit.
 
Član
Druze prodaj taj pinir i kupi radio od ovog sad sto je okacio po 50km...imas par sa aux in...bolje to nego da sad uzimas adapter pa dok on dodje itd...mozda bi covjek i zamjenio isti mu djavo prodavao tvoj ili svoj radio
Das mu na kavu i srdjeno
 
Top