2 player-a u auto

2 player-a u auto

Član
Interesuje me jel ikako moguce povezati dva plejera na istim zvucnicima?

Ja sam to u radio, sa dva euro dzeka i svaku zicu sa jednog dzeka spojio sa drugim dzekom, to radi fino kada se ne pojacavaju plejeri, a prilikom pojacavanja dolazi do pucketanja u zvucnicima i kontam da to nije dobro, jer dolazi do mesanja signala sa dva uredjaja.

E sada mene interesuje, kako da mi oba plejera rade (dok jedan slusam drugi ce biti tu zbog estetike, osvetljenja), a da ja nekim prekidacem izaberem koji cu trenutno slusati? Jel to uopste moguce?

Jedan je pioneer deh p6700mp, drugi Dvd Xomax xm vrsu716bt
 
Član
eto sve si sam sebi reko. prekidaci i to je to. imas one prekidace sto mjenjaju izmedju jednog i drugog (tipa kad je okrenut gore radi gornji plejer, kad je okrenut prema dole radi donji plejer) tako da uvijek jedan mora radit. gdje ces to nac, na sta ce to licit, to je upitno, da ce radit, hoce.

i samo da te pitam, al stvarno, ZASTO?
 
Član
pioneer daje neuporedivo bolji zvuk, ima previše mogucnosti oko stelovanja zvuka. xomax-sluzi za dalja putovanja, zbog pustanja video klipova, crtanih filmova za decu itd, zvuk katastrofa u odnosu na pioneer, podešavanja-nikakva.
 
Član
Uzmi portable dvd player i rijesio si problem :) (obavezno slusalice, nemoj zaboraviti)
 
Član
ako pioneer ima aux uzmes na izlaze za pojacalo sa tog dvd i u pioneer na aux i rijesenoo sve imaces zvuk i ostalo sve...
 
Član
Ima ovaj pioneer AUD, ali iza, i ne znam čemu sluzi, jer nema u podešavanjima opcija za Aux, već samo za Cd i Radio.

To bi bilo super kad bi moglo
 
Član
ima iza aux, ali mislim da je to aux out, a meni treba aux in jel da?

i sada kada bi povezao tako, na taj aux, kako cu da cujem zvuk zvuk kada na plejeru imam opciju Cd, Radio.
 
Član
Mozes izvuci sebi lijevi i desni kanal iz stekera koji ide za CD changer, onda kad je radio ugasen udjes u opcije gdje upalis AUX i onda samo upalis radio, prebacis na aux i onda ta dva kanala sto si uzeo sa cd changer-a, stavis na kabl koji ide na slusalice i onda to fino ubodes u DVD player, tablet, itd... Ja sam sebi tako napravio na svom Pioneer-u i radi extra vec dvije godine haman, zvuk predobar i na mobitelu i na mp4 player-u, tabletu. :D
 
Član
ne mogu da prodajem jer je konzola vec pravljena za ova dva, tj za ovaj dvd, a pioneer ne bi da prodajem jer ima super zvuk, a i nisam pri parama sad da nesto kupujem...

xomax ima aux in napred, a na pioneeru je aux iza, i mislim da je out
 
Član
Treba ti ovo:

Pioneer CD-RB10

o-cd-rb10_1.jpg


CDRB10.jpg


Ili ovo:

Pioneer CD-RB20

32762Cd-rbx.jpg


imageOut.php


I onda ces moc iskoristit taj aux.

Bar tako pise na oficijelnoj stranici:

111.jpg

A mozda je moguce i samo preko kabla prespojit ta dva plejera pa vidit sta ce se desit, mozda pusti zvuk, mozda ne ... Ipak je to malo stariji model.
 
Top