2 player-a u auto

2 player-a u auto

Član
nije bilo paljevine jer su zice povezane svaka na svoje mesto...
sta da probam sa dvd plejerom? da iz pioneera saljem zvuk preko cinceva za pojacalo na dvd aux in?
 
Član
aj ti nama javi na kraju sta si uradio, bas me interesuje. ima tu dosta kombinacija sta bi i kako moglo. ako budes sta cacko, radio, obavezno slikaj i postavi slike, lakse ce nam bit objasnit neke stvari kad vidimo kakvo je stanje sa svim tim u kolima.

Evo kako je kod mene, jedan plejer al 2 din. Takodje nazad imam 2 display-a radi boljeg ugodjaja suputnicima na duzim putovanjima.

1620669_908524762512909_1199224306250893519_n.jpg
 
Član
ovako, odradio sam sve kao na uputstvu sa youtube i izvukao aux na mom pioneeru, i onda povezao zvucnike na pioneer, rca kablove u dvd, aux na pioneer. Zvuk mi je skoro isti kao na dvd-u, a neko je rekao da bi trebao da bude kao na pioneeru, jer su zvucnici povezani na pioneer.
 
Član
ali zvuk sa pioneera je mnogo bolji nego zvuk sa dvd-a, ali preko auxa nije uopste ni priblizan onome kao na cd-u
 
Član
mozda je zvuk los jer ga salje dvd a izlazi na pioneer. Mozda bi bio dobar da zvuk salje pioneer a da zvucnile povezem na dvd?
 
Član
vjerovatno je signal sa dvda los pa ga pioneer propusti istog samo pojacanog
ako imas mogucnost preko tog aux ulaza u pioneer pusti nesto sa mobitela il bilo kojeg drugog uredjaja pa vidi sta se desava pa da utvrdis jel do dvda
sta pustas na dvdu? probaj pustit mp3, malo kvalitetniji ili audio diskove pa vidi kako se ponasa... na videu je pretezno los zvuk...
moguce i da su losi kablovi i konektori, ako su kineski, pa da i tu ima gubljenja signala
u principu, nisam nikad iz nekog kineskog plejera cuo dobar zvuk, tako da je najvjerovatnije tu problem
 
Top