2 player-a u auto

2 player-a u auto

Član
pustao sam preko iphone-a 6 plus, i isto je mnogo slabiji zvuk nego sa diskova. Inace i na dvd-u za probu pustam mp3, ne video.

a i plejer nije kineski vec nemacki
 
Član
interesuje me jos ovo, sta je logicnije? da zvuk bude bolji ako su zvucnici povezani na pioneer a muziku pustam preko dvd-a, ili da zvucnici budu povezani na dvd a muziku pustam preko pioneera?

S obzirom da mi je zvuk bolji na pioneeru kada pustam cd.
 
Član
Mozda je problem zbog lose instalacije (kablova, cinceva...)

ali mi je potrebna informacija na kom plejeru bi trebalo bolje da se reprodukuje muzika preko auxa, kada su zvucnici povezani na pioneer, a dvd salje signal, ili kada su zvucnici povezani na dvd, a pioneer salje signal?

i kao sto sam napisao ranije, pioneer daje bolji zvuk kada se poveze normalno na auto, samo on. A dvd dosta losiji i slabiji zvuk.
 
Član
Ti ko beba. Pustiš dvd pustis pionir i vidis gdje je zvuk bolji. Dvd ako izbacuje los zvuk na zvucnike takav ce bacat i na aux...ubacis audio cd i stelovanje zvuka na default i probjeris kako se ponasa. Mada mislim da ti je dvd los i da lravi problem
 
Član
upravo sredjeno sve, tj losa je instalacija bila, i nije tacno da se dobija isti zvuk preko dvd-a razlika nebo i zemlja. Zvucnici povezani na pioneer, 2rca kabla u dvd,stereo u pioneer, sto znaci da muziku pustam preko dvd-a, a cuje se isto kao da pustam preko pioneera ;) to mi je trebalo....jos da povezem komande na volanu i bice full...pozz svima
 
Član
Ti ko beba. Pustiš dvd pustis pionir i vidis gdje je zvuk bolji. Dvd ako izbacuje los zvuk na zvucnike takav ce bacat i na aux...ubacis audio cd i stelovanje zvuka na default i probjeris kako se ponasa. Mada mislim da ti je dvd los i da lravi problem

hteo sam da cujem misljenje vas strucnijih, sta bi trebalo teoretski da se cuje bolje, jer sam upravo bio sumnjao na instalaciju, koja je inace bila problem...a najlakse je proveriti jedan pa drugi plejer,a to mi nije nista znacilo, jer nisam znao da je problem do instalacije ;)
 
Top