1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
Za sad evo ovako nesto slika, a veceras ili sutra cu postaviti direktne linkove za forume posto ima dosta slicica :D

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3973410102821.2165451.1507590682&type=1 :cool:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Pitam ja koliko je ventila 2.5 kaze onaj 16, ili u vr-a zvizdi mu interkuler kontam ja koji vam je qrac ali vidim neki zadrti pa se nisam htio raspravljat...kazu ide m5, vide m-paket i ima m5 znacku i m5 odma ccc :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: :123:
:lol: 2.5 sa 2.i pol ventila po klipu :lol: a svaka malo jaca masina ti mora imati turbo ili interkuler :lol:



lhasa_green_beast je napisao(la):
Vi ste sebi stvorili ambijent tamo, samo vam je suncobran falio ali vidim ja maze se onaj momak, sunca se malo hehe. A sigurno da bi brzi bio jer onaj bmw ja mislim ima 230 fabrickih k.s. ali vjerovatno i cip ima ali dobro ide. a porsche fan ne znam za speru ali vjerovatno ima to sto si rekao, spera - mehanicko, sad je vrijeme elektronike :D
Moram priznati da nisam bas pratio tu utrku izmedju Cupre i 530 D klepnlo me sunce skoro mi zlo doslo sjedio sam u hladu , ali taj BMW je vraski ali vraski cipovan jer stock nema sansi protiv Cupre R,pojela bi ga Cupra na 402 uopce nisu klasa a jos je u Komarca Cupra cipovana ili Cupra bas ima jakih problema sa trakcijom.
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ti si negdje sa Zelom ispario. :D

Ma jok,cim smo ja i Tibor kroner spomenuli pivu pod onim satorom pobjego je negdje :icon_biggrin:
a mene je sunce udarilo bilo skoro sam u nesvjest pao,nisam se dobro osjecao cijeli drugi dio meeta pa sam propustio i dosta utrka to mi je krivo.
 
Član
Pa ne mogu da vjerujem da se 4 strane raspravlja o BMW-u i niko ne zna koji je motor unutra.

Bar da je neko pogledao obrtomjer da zna jel benzin il dizel, a ne nesto drugo :icon_eek:

RWD se inace super ispucava u odnosu na FWD, iako niko nije ni blizu AWDu.
To govorim na ravnom i po suhom vremenu.
 
GTI FAN je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Pitam ja koliko je ventila 2.5 kaze onaj 16, ili u vr-a zvizdi mu interkuler kontam ja koji vam je qrac ali vidim neki zadrti pa se nisam htio raspravljat...kazu ide m5, vide m-paket i ima m5 znacku i m5 odma ccc :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: :123:
:lol: 2.5 sa 2.i pol ventila po klipu :lol: a svaka malo jaca masina ti mora imati turbo ili interkuler :lol:



lhasa_green_beast je napisao(la):
Vi ste sebi stvorili ambijent tamo, samo vam je suncobran falio ali vidim ja maze se onaj momak, sunca se malo hehe. A sigurno da bi brzi bio jer onaj bmw ja mislim ima 230 fabrickih k.s. ali vjerovatno i cip ima ali dobro ide. a porsche fan ne znam za speru ali vjerovatno ima to sto si rekao, spera - mehanicko, sad je vrijeme elektronike :D
Moram priznati da nisam bas pratio tu utrku izmedju Cupre i 530 D klepnlo me sunce skoro mi zlo doslo sjedio sam u hladu , ali taj BMW je vraski ali vraski cipovan jer stock nema sansi protiv Cupre R,pojela bi ga Cupra na 402 uopce nisu klasa a jos je u Komarca Cupra cipovana ili Cupra bas ima jakih problema sa trakcijom.





ma ja imam stage 2 plus izduv 330 konja znam sta je onaj bmw 530 meni gume nisu bas nesto a trkao sam se sa 335d cipovanim i brzi sam od njega al nema veze zao mi je sto nismo jos jednom stali jer sam fulio brinu al nema veze briga me nije mi vazno jer znam staje 530d cipovan ako je tako jer je momak rekao da je 290 ps on sa mnom fabricki ne moze nista a ne ovako al nema veze sve u svemu bilo je super
 
Član
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.
 
Član
Kao sto sam rekao bit ce sutra postavljene slike sa direktnim linkovima da se vide tu na forumu, samo strpljenja molim :D
 

wkd

Član
sto se BMW-a tice, super izgleda, super ide, sve pohvale... Realno gledano Cupra bi ga trebala pojest, isto tako crni golf 1 KR turbo koji, kako rekose, vozi 12sec bi trebao pojesti Cupru ALI sve greske se placaju, posebno na SR ;)


Zao mi je samo sto BMW nije zelio/mogao da ponovi trku :123:

sve u svemu, event za pozelit... malo previse sunca, pogotovo ako od opreme imas samo kremu za suncanje a u gradu iz kojeg dolazis snijeg padao par dana prije :D
 
Član
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ps0ZUBAeMQU[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xvw6R5SakTU[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FdDR-ooGHRA[/video]

nesto malo klipova, inace super bilo, dobra ekipa :)


ps; tiba nakon ovoga, definitivno moras vise pedalat da budes brzi u nasoj kosilica klasi :D
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ch9exBPI7lo[/video]
 
Član
Limpi bas stojimo ja i Zela pod satorom pricamo nesto i gledam startate ti i Tibor,cek velim Zeli da vidim kako ce zavrsiti njihova utrka,ma ajde kaze Zela pusti sad nek voze do pola staze vidices poslije kraj,popicemo ja i ti 2-3 pive dok oni stignu na cilj :D :lol: ;)
 
Top