1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

i ovdje da napišem, da sam prezadovoljan organizacijom kluba, sandri i ekipi sve pohvale, bilo je extra, nisam mogao ranije doći tek oko 3 sata i morao sam hitno nazad u 5 al ono što sam vidio bilo je ;) čekam slike :cool:
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Cupra R ide dobro, dobila je svaku trku osim bmw e60 za kojeg govore eto m5 ja gledam ni vidilo m5 nije, osim ako mi neko ne prilozi papire i sliku ispod haube sta je.

Ej,ona Cupra je zlo :icon_biggrin:



NITRO_TUNING je napisao(la):
jeste kr turbo, uglavnom sada je sve zavrseno turbo puni na 1,2 bara a za organizaciju sve pohvale i ovako bi trebali svaki vikend :cool::123::123::123:

KR turbo u kecu :cool: sjebah se kad sam ono vidio momci su radili nesto oko turbine koja nije mogla nabiti preko 0.6 bara.Pitah vas za konjazu,neko rece neznamo ali vozi 12.2 vrijeme.E reko netrebas dalje pricati :cool:



lhasa_green_beast je napisao(la):
Upoznao sam GTI FAN-a malo smo pricali o KR-u medjutim je upao Nermin bombas sa dvojkom od 900 KS pa nas je prekinuo

Nisam ni skontao da si to ti Ihasa druze :lol: :cool: mene je lako prepoznati zbog auta koje mi je na avataru .



wade_ je napisao(la):
badboy je napisao(la):
Kako Repo vozio , imal kakvog napredka jel auto ista pojacavao ???

Jest vozio,ali Škodu.

I oprao me sa njom :icon_mad: doduse ocekivano jer sam ranjie usput vidio da mi je pumpa konacno osla kvragu i da u voznji nemogu preci 4000 rpm ali kad sam to vidio toliko sam bio ljut da vise nisam utrkivao,sa cim bi trebao 1.6 golfovima :icon_mad: tako da od ljutine nepricam cijelu vece sa mojom KRamom :icon_mad: :lol: ali utjeha je sto me oprao jedan Repo kao sto rekoh i to ne puno :lol: ma extra je bilo,drago mi je sto sam vidio dosta dobre ekipe i stvarno dobrih auta.Predobar meet ;)
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
Cupra R ide dobro, dobila je svaku trku osim bmw e60 za kojeg govore eto m5 ja gledam ni vidilo m5 nije, osim ako mi neko ne prilozi papire i sliku ispod haube sta je. Ono je izgleda 535 ili 530 dizel jer je dobar u startu i ima speru 100% jer ne proklizava ni malo, zato je cupra i izgubila...nije imala puno trakcije ali je auto ko pojava bolest.



vr6 vs edition one g60...taj video necete gledati, izgleda da u editiona mjenjac ne valja ali kad sam vidio auto raznjezio sam se... :3

Bmw e60 je 530 d + čip, a za g60 vs vr6 šteta sto je g60 pukla sajla mjenjača iznenadio bi se vr6 kolika bi razlika bila jer g60 ideeeee;)
 
Član
bolc je napisao(la):
Bmw e60 je 530 d + čip, a za g60 vs vr6 šteta sto je g60 pukla sajla mjenjača iznenadio bi se vr6 kolika bi razlika bila jer g60 ideeeee;)
E 60 ka ona leti i bas ispali bez greske sto kaze ilasha
g 60 ka je boli glava od izgleda do masine,steta sto nismo vidjeli dvoboj ;) gledamo mi motor u g 60 ki ko nov,kaze onaj mali cigo na pisti,ej drug jeli ovo benzinac i pohotno ga gleda :lol: umro sam ,mali je legenda a momku sa VR om sam nudio mog GTIa i koliko ces para jos reko,koliko, :icon_biggrin: ali neda,nema cjene druze kaze :icon_biggrin: a ebiga.Inace vise volim kad je u nekom autu motor koji je tvornicki bio predvidjen za model poput kr-a ili g60 u duji,sto vise stock ali VR u onakvom stanju mi je probudio emocije i onaj zvuk :icon_biggrin:.Onaj mali sa golf kec tdi isto ide ko nevrijeme ;) .A Corrada sa niklovanim G 60,a Opela,a bendjole su posebna prica,stvarno je bilo predobrih auta i ljudi,predobar meet
 
Član
Bilo je stvarno nevjerovatno :cool:
Ogroman broj auta i raje, vise nego na nekim street-raceovima.
Bez ikakvih problema, svaka cast organizaciji :cool:
Puno dobrih i zanimljivih trka a najbitnije nije bilo nikakvih kalkulacija pa se vozilo koliko auto i ide - puno interesantnije za publiku!

Bilo je 7-8 dB mjerenja a sljedeci put aBd organizujemo pravo dB drag takmicenje ;)
Veliki pozdrav za ekipu
 
Samo da kazem svaka cast za organizaciju sve je bilo super ja sam prezadovoljan sve u svemu super a bmw nije m5 nego dizel 3.0 cipovan tako je momak rekao pozz
 
Ma ja. Ali izgleda i speru ima, ti si proklizo jedno 10-ak metara u startu ali dobro si se drzo. A pusti neznalce lupaju svasta ljudi, tek vidim kako su neupuceni. Pitam ja koliko je ventila 2.5 kaze onaj 16, ili u vr-a zvizdi mu interkuler kontam ja koji vam je qrac ali vidim neki zadrti pa se nisam htio raspravljat...kazu ide m5, vide m-paket i ima m5 znacku i m5 odma ccc :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: :123:
 
Član
Joj meni je zao jer sam morao u nedelju u Ilijas i nisam bio na pisti al krenuo sam u 8:00 iz Mostara i do Satajeva xx auta jako mocnih prema Hercegovini putuje.
Iz Ilijasa sam krenuo u 18:00 i ista slika kao ujutro samo u suprotnom pravcu :)
Sivi Golf 4 sa BHtunign naljepnicom izgleda PREMOĆNOOOOO!!!

Steta sto je bilo 10 patrola na relaciji Mostar - Sarajevo :(
 
Te M5 ili AMG a posebno na Audiu A6 oznake RS6 treba zakonom zabranit. :D :icon_smile:

A vidim neke polemike u vezi tog BMW-a, nisam tamo bilo i gledao trku ali čuo sam nekad negdje za neku spravicu po imenu DSC (ili u prevodu ESP), možda zbog toga ne proklizava, serijski nema šperu :D
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ma ja. Ali izgleda i speru ima, ti si proklizo jedno 10-ak metara u startu ali dobro si se drzo. A pusti neznalce lupaju svasta ljudi, tek vidim kako su neupuceni. Pitam ja koliko je ventila 2.5 kaze onaj 16, ili u vr-a zvizdi mu interkuler kontam ja koji vam je qrac ali vidim neki zadrti pa se nisam htio raspravljat...kazu ide m5, vide m-paket i ima m5 znacku i m5 odma ccc :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes: :123:

ja sam se drug trkao sa jedno 10 onavih bmw po gradu i od svakog sam bio bri lose sam krenuo i fulio drugu htjeo sam se jos jednu trku trkat i kaze momak ok i ode ne znam gdje nema veze ma sve u svemu je vazno da je druzenje bilo super ja sam se bas dobro proveo treba jos ovakvih trka organizovat
 
Vi ste sebi stvorili ambijent tamo, samo vam je suncobran falio ali vidim ja maze se onaj momak, sunca se malo hehe. A sigurno da bi brzi bio jer onaj bmw ja mislim ima 230 fabrickih k.s. ali vjerovatno i cip ima ali dobro ide. a porsche fan ne znam za speru ali vjerovatno ima to sto si rekao, spera - mehanicko, sad je vrijeme elektronike :D
 
Top