1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

Član
NeverMind je napisao(la):
kako nisu svaka mu cast zna ga i on voziti :cool:
Ispraksao se.Mi Neumci dole imamo stazu i skoro svake Nedjelje nas par se trkamo na 402 i eksperimentiramo tako da imamo iskustva kao pravi streetraceri izvucemo maximum iz auta ako valja. :icon_biggrin: Jos jednom momci iz "paljevine" svaka cast na organizaciji ;)



mk3_16v je napisao(la):
imali iko slike bmw spica 528 od danass:cool:

A je bakljadu covjek napravio alal mu vera :cool:

NeverMind je napisao(la):
ma dohako ne dohako auto ide gori zemlja :cool:

Zato sam ja na ovoj temi u zadnjem postu Georgeu govorio da je u teskoj zabludi :lol: znam ja sta pricam

http://www.bhtuning.com/koji-motor-ubacit-u-kadeta-kocku-t-73314-12.html
 
VR6 dvojka, vidi se da je bas puno truda u nju ulozeno i gledam na startnoj liniji pomjera volan gore dole, kontam ima dosta zivaca oko slaganja.

Kadett 16v od onog visokog momka ide nenormalno, ali bolje zvuci nego sto ide :lol: isto tako i vektra.

Cupra R ide dobro, dobila je svaku trku osim bmw e60 za kojeg govore eto m5 ja gledam ni vidilo m5 nije, osim ako mi neko ne prilozi papire i sliku ispod haube sta je. Ono je izgleda 535 ili 530 dizel jer je dobar u startu i ima speru 100% jer ne proklizava ni malo, zato je cupra i izgubila...nije imala puno trakcije ali je auto ko pojava bolest.

Vektra narandzasta grmi, al doslovno. vidi se da momak zivi za trke. ;)

vr6 vs edition one g60...taj video necete gledati, izgleda da u editiona mjenjac ne valja ali kad sam vidio auto raznjezio sam se... :3

Bilo je nesto kocaka, po meni najinteresantniji je 335, plava ona sa naljepnicama ne znam kakva je motorizacija, i zuti naravno sa onim zelenim "dotz" felgama :lol: dobra fora. i kasnije je dosla jedna ko masl. zelena, ugl. ide predobro. I bilo je nesto style kocaka uglavnom sve 5

G2 izgleda da je TDI, crvena,gti body kit, neki mlad momak vozi, dobar sofer. :icon_smile:

par keceva td(i :icon_confused:), idu predobro.

KR-ova izgleda samo dva bila koliko sam zapazio...Od jednog momka iz Mostara i od kolege GTI FAN.

Bio je jedan 16vt i nitro golf 1 crni, neki momci bosanci su ga slozili i davao im je Repo par savjeta...ne znam kako se zovu a nisam ni golfa upratio kako ide...

Uglavnom odlican event, svaka cast Sandru i njegovoj raji...Bilo je par ekscesa sa onim paljenjem guma od onih likova al jebi ga ima svako potrebu da se dokaze :123:

Upoznao sam GTI FAN-a malo smo pricali o KR-u medjutim je upao Nermin bombas sa dvojkom od 900 KS pa nas je prekinuo, i onda mi se ukazao Zela i ja sam uskrsnuo :D ;) ;) ;)

I da dodam meni osobito najdrazi, Golf Rallye <3 <3 <3
 

wkd

Član
ljudi svaka cast na organizaciji i vođenju reda na samoj pisti... Potez dana je definitivno, vec gore napisano, kada ste vratili gume na stazu... Ekipa iz Sa prezadovoljna. Meni licno događaj dana sto se trke tice je Leon CupraR vs crni golf 1... Oba auta gore :icon_eek:
Nadam se slikama ubrzo :icon_smile:

jos jednom, sve pohvale za organizaciju :123:

EDIT: i golf 1 baby blue je KR :)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
kako nisu svaka mu cast zna ga i on voziti :cool:
Ispraksao se.Mi Neumci dole imamo stazu i skoro svake Nedjelje nas par se trkamo na 402 i eksperimentiramo tako da imamo iskustva kao pravi streetraceri izvucemo maximum iz auta ako valja. :icon_biggrin: Jos jednom momci iz "paljevine" svaka cast na organizaciji ;)



mk3_16v je napisao(la):
imali iko slike bmw spica 528 od danass:cool:

A je bakljadu covjek napravio alal mu vera :cool:

NeverMind je napisao(la):
ma dohako ne dohako auto ide gori zemlja :cool:

Zato sam ja na ovoj temi u zadnjem postu Georgeu govorio da je u teskoj zabludi :lol: znam ja sta pricam

http://www.bhtuning.com/koji-motor-ubacit-u-kadeta-kocku-t-73314-12.html





otisao sam ranije nisam vidio sta je velija radio sa spicom ali mu je bmw perfekcija jedan od boljih bmw vozaca imao bog zna koliko kocaka..
 
wkd je napisao(la):
ljudi svaka cast na organizaciji i vođenju reda na samoj pisti... Potez dana je definitivno, vec gore napisano, kada ste vratili gume na stazu... Ekipa iz Sa prezadovoljna. Meni licno događaj dana sto se trke tice je Leon CupraR vs crni golf 1... Oba auta gore :icon_eek:
Nadam se slikama ubrzo :icon_smile:

jos jednom, sve pohvale za organizaciju :123:

EDIT: i golf 1 baby blue je KR :)

Golf je imo na crijevu rupu ko prst (ono sto kazu jugo ko roša) :p punio 0.6 samo al je opet pokazo da ide, uskoro jos neke dorade pa probamo kako ide :)
Za kraj : google majka ima dobrih ideja hehehehe
 
Član
lhasa_green_beast je napisao(la):
G2 izgleda da je TDI, crvena,gti body kit, neki mlad momak vozi, dobar sofer. :icon_smile:

Ako nije bila jos kakva crvena dvica dizel onda mislis na mene :lol:

1.6 TD je motor :D
 
jeste kr turbo, uglavnom sada je sve zavrseno turbo puni na 1,2 bara a za organizaciju sve pohvale i ovako bi trebali svaki vikend :cool::123::123::123:
 
Član
Kako Repo vozio , imal kakvog napredka jel auto ista pojacavao ???


Uglavno drago mi je da su decki uspjeli organizirati ... svaka cast ;);)
 
Top