1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

wkd

Član
jedan sa Mukijem mora biti 100%, nasuo je 20KM nafte i potezao se citav dan... mi kad smo krenuli nazad rece da je tek 5KM potrosio :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=TZk3ck4qgLw&feature=player_embedded
 
Član
Nisam znao da je ovo limpijeva fabija. Pitao sam čija je škoda nitko nije znao:icon_eek:

Al ide zloća:D
 
Član
Nije fer matere mi, Limpi laksi cijelih 110 kila od mene :D

Trka Skoda 1.4 8v MPI-eva je kao Paraolimpijske igre haha...ali kako god...ej ljudiiiiiiii Fabia mi je okrenula gume u mjestu :cool::cool::cool: Mogu i ja skicat hebte se :lol:
 
Član
Eo da se i ja nadovezem na ovo sve...Drago mi je da ste svi dosli i da ste uzivali,nastojat ce mo i mi uzvratiti na vase susrete ako ih budete pravili a nadam se da hocete :) bilo je jako dobrih auta samo je falila muzika po meni da svira nest da drzi atmosferu al bilo je ok,ljudi su se drzali pravila i ja sam zadovoljan kako je se dan zavrsio samo mi je uzasno krivo sto nije moj auto bio gotov da se i ja malo poganjam sa kolegama al bit ce drugi put :) Ja sam imao samo priliku da vas pustam na startu tj da vam masem al me je sunce spalilo je kokicu al vrijedilo je svakog milimetra crvenila :D:123::123:
 
Član
taman malo ogladnio, reko dok pripale rostilj i budu cevapi i jos da se hladnu malo, mogu odvest komotno koji krug na pisti :D

a tibko ne izvlaci se sada na kilazu, nadoknadio sam 2cola vecom felgom i sirim gumama xD a iiiii jos pun tank skoro , a kod tebe sta ono rece nasuo za "cenkija" , a jos gdje ono novije ti auto, nekih 10 godina mlada lamela, necu ni spominjat :D


ugl. nama bi fino, nismo se pokajali sto smo ustali u 5 ujutro i krenuli iz ze :lol:

i3h2bf0vw9oi3akoufy.jpg


mdok15jm1ua9o0bn2vi.jpg


3pol1i9sx13who8j65y6.jpg


5bsoki1yvuxdjn2q6co.jpg


zvahk5qruhhf8ng9l1u.jpg


n46uejtehxa1iabgkpcu.jpg


xu0f0ev5t4mehpjippqc.jpg


1wczw8ht8ks0r4byiy.jpg


lk3fhudkcfg9gk43bfli.jpg


venom, sljedeci put malo brze tu tendu postavit i dotegnut da je ne digne vjetar opet :D

op0d4tgt9pkkewtkoyi.jpg


lwg18u542n9b5oohqed.jpg
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip
 
Član
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip


drug zasto se editon nije izlago :icon_cry:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip


drug zasto se editon nije izlago :icon_cry:




hehe koji mk2 ili mk3:icon_smile:
 
Član
bolc je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip


drug zasto se editon nije izlago :icon_cry:




hehe koji mk2 ili mk3:icon_smile:




mogao si ih predstavit,nemoj stedit slike ;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip







Moguce ali nebi trebao imati sansi ni sa 290 ks protiv cipane Cupre R koja ide vjerovatno niskih 14 na 402 ako to sve dela kako treba jer da se drzi sa stock Cuprom R treba E60ki oko 300ks,komarac je fulio brzinu a to nemozes nadoknaditi vise ni da vozis Zondu a i gume su lose a bila je samo jedna utrka ;) Ma nebitno,bolji je pobjedio :icon_biggrin:
 
Top