1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

1st Ak Burnout Meet 20.5.2012.

GTI FAN je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

George je napisao(la):
ja nemam facebuk :icon_sad:
Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip







Moguce ali nebi trebao imati sansi ni sa 290 ks protiv cipane Cupre R koja ide vjerovatno niskih 14 na 402 ako to sve dela kako treba jer da se drzi sa stock Cuprom R treba E60ki oko 300ks,komarac je fulio brzinu a to nemozes nadoknaditi vise ni da vozis Zondu a i gume su lose a bila je samo jedna utrka ;) Ma nebitno,bolji je pobjedio :icon_biggrin:


tako je jbg svaka greska se placa nevazno je sad ustvari sta i kako
 
Član
Ma bit ce jos nasih meetova tako da svi razocarani mozete ponovo spremati vozilice i iscekivati datum novi :D :cool:
 
turbo_komarac je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
bolc je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .

Ni ja :icon_cry: :lol: i necu zainat.





530 d + čip







Moguce ali nebi trebao imati sansi ni sa 290 ks protiv cipane Cupre R koja ide vjerovatno niskih 14 na 402 ako to sve dela kako treba jer da se drzi sa stock Cuprom R treba E60ki oko 300ks,komarac je fulio brzinu a to nemozes nadoknaditi vise ni da vozis Zondu a i gume su lose a bila je samo jedna utrka ;) Ma nebitno,bolji je pobjedio :icon_biggrin:


tako je jbg svaka greska se placa nevazno je sad ustvari sta i kako



bmw je od kolege mi, i da vam rijesim enigmu,530d (231ks)tvornicki i cipovan je max van svih gabarita zatio i ima 290ks,trkao sam se sa svojim golfom s njim i auto mu otkida ali ipak sam brzi,takodje mu u startu nemogu nista ni sa novim gumama jer prednji pogon previse proklizava,ali ga stignem na nekih 140-150kmh i prodjem i ostavljam sve vise i vise do kraja piste,neznam sta je tvoja cupra ima,ali i drugi mi prijatelj ima golfa 18t sa OCT chipom i Milltek auspuhom nekih 215-220ks i nije mu mogao nista,a ako je tvoje auto cipovano i ima konja kako kazes trebalo bi biti dosta brze od njega,evo i video
http://www.youtube.com/watch?v=uGpp30g1TYc&feature=g-upl
 
Član
Pokusao sam na forume u nekoliko navrata staviti slike al neide nikako stalno mi se rusi browser, probat cu jos jednom ako ne bude moglo onda cu nekog drugog zamoliti da odradi to umjesto mene ;)
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Ma to mora biti 535d kakav i to cipovan da bi se uspio nositi sa tvojom cipovanom Cuprom a ne jos pobjediti kakav 3.0, pa stock 530d e 60 ima vrijeme na 402 kao npr kocka 2.5 ili kadjo gsi 16v cak i losije od njih ,govorim pod uvjetom su svi auti ispravni i uz dobru voznju, ti bi ga otpuhao,,ma ko zna sta je u njemu .






Nemoj se kladiti u to druze, stock e60 530d ide daleko daleko bolje od njih, citavu galaksiju je ispred njih na 402. A chipovan ide tek bolesno, ne cudi sto je uzeo cupru ;) A i 535d je isti taj 3.0 motor samo vise nasviran... A sto se kadje i kocke tice 520d se nosi sa njima, napredovala tehnologija jbg.
 
...535 je twin turbo 3.0

U ovom sportu je bitan start tj. grip kao i izmjena brzina, a BMW je vjerojatno sa steptronic-om + DSC i eto prednosti
 
Član
Evo iskopah neki podatak, on je cak brzi na 402 kad su stock i cupra i bmw
http://www.automobile-catalog.com/car/2007/279815/bmw_530d.html
 
evo podatak novi bmw 530d f10 x drive vozi 14.6
http://www.fastestlaps.com/cars/bmw_530d_f10_xdrive.html
a seat leon cupra r vozi 14.5 fabricki evo i taj podatak
http://www.fastestlaps.com/cars/seat_leon_cupra_r_2009.html
a taj bmw ima 260 konja i pogon 4x4
 
Top