1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Član
Moj stari na potezanju sa Trizom ! :icon_smile:

img5059m.jpg


Evo i tog videa...Hvala Omaru (clan OmO) ! ;)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Iq_zjz83WjE&feature=player_embedded[/video]
 
Član
Svaka cast brcaci na organizaciji ;) posebno prijatelju Ereolu :cool:, u zadnji momenat sam bio sprijecen da dodjem ali potrudicu se da naletim na kafu do Bc ovih dana ;)
 
Trebo si naletit prijatelju, propustio si bas finu nedjelju ;)

Sto se tice Semberovog Golfa, kao sto sam rece bilo bi to puno bolje da mu je mjenjac bio spreman, vozio je na nekom obicnom, sa otpada od neke trojke mjenjacu. Inace, realno, najpozeljnije auto tamo, ful slozen.
Maserati je drugi par cipela, od ovih "normalnih" auta nema boljeg stvarno.

ostali, hvala momci, abd u maju opet i obavezno gledat da bude lijepo vrijeme.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Trebo si naletit prijatelju, propustio si bas finu nedjelju ;)

Sto se tice Semberovog Golfa, kao sto sam rece bilo bi to puno bolje da mu je mjenjac bio spreman, vozio je na nekom obicnom, sa otpada od neke trojke mjenjacu. Inace, realno, najpozeljnije auto tamo, ful slozen.
Maserati je drugi par cipela, od ovih "normalnih" auta nema boljeg stvarno.

ostali, hvala momci, abd u maju opet i obavezno gledat da bude lijepo vrijeme.

hvala Erole sve u svemu ja zadovoljan i svaka cast na svemu nadam se da cemo se uskoro ponovno vidjeti veliki pozdrav za sve
 
Nevjerovatno, znaci ja sam jos uvijek pod utiscima. Onaj ulazak modricana - najezis se. Ja otisao po curu, na pisti ostalo mozda 30 ak auta, vracam se nakon pola sata, i nmg uci na pistu sta je auta. Sva sreca vrijeme nas fino posluzi... :D
 
Član
zovite_sivac je napisao(la):
menjic je napisao(la):
A gdje su zene u svemu ovome nestale ? Dal sam jednu vidio negdje i to je to :icon_smile:

Brat bratu bilo je 10 cura ! :lol::lol:

hehehe mnogo nema sta, ne bi ja ni gledao toliko iako je neobicno, nego moja me cura pita da smo dosli bila bi opet jedino zensko, rekoh nebi eno jedne, bila bi druga :lol::lol::lol:
 
Član
Stari definisao izraz: "uzivam u penziji" ! ;) :lol:


Izludio sam taj dan.
2 potezanja, oba puta se isfuro...problemi sa saltanjem, stradala lamela... :icon_mad:

Cuj ga nesto: "potpis ko kuca" ! :D
 
Al s Nevenom sto popusi, krivo mi je ne mogu ti opisat, jos ti kazem na startu "nemoj samo da omasis brzinu" i ti omasis bolje da sam sutio :lol:
 
Top