1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Pozdrav drugovi...

Mi Brcaci organizujemo okupljanje 1. aprila (nedelja) u nasem gradu, otvaranje sezone popularnog nam "Street Race-a", vise drustvenog nego takmicarskog karaktera...ali kako to biva, nece moci a da ne prodje bez "potezanja". :)

Na planiranom okupljanju ocekujemo veliki broj posjetilaca, kako iz naseg grada tako i iz susjednih gradova (Tuzla, Srebrenik, Bijeljina, Priboj, Gradacac...) ali i drzava, jer nam je vec potvrdjen dolazak drugova iz Srbije ( Sremska Mitrovica i okolina) i Hrvatske (Gunja, Zupanja, Vinkovci).

Cijeli ovaj dogadjaj ce biti ispracen TV ekipom, tj. snimat ce se reportaza za emisiju/magazin "Virtual Road" koja se emituje na Brcanskoj televiziji (BDC TV).

Lijep pozdrav, nadam se da cemo se vidjeti 1. aprila u Brckom ! :)

http://www.virtual-road.com/road/index.php?option=com_content&view=article&id=321%3A1-aprila-svi-na-bransku-pistu&catid=54%3Avijesti&Itemid=100

Tekst pisao clan Zovite Sivac, al sam capio, jer mi je bilo mrsko nanovo tipkat, uglavnom raja moja dodjite, ispostujte ko god moze, bice nako nista specijalno i pre ozibljno, lagano druzenje na pisti, potezanja, ocistit cemo pistu i okolinu, donijet tende, stolove, bice hrane, pica, lijep, solidan provod ko god voli auta, a sve smo takvi. Sto nas vise dodje veci provod, gledajte da dodjete ko god moze.

Za sve info meni na pm ili broj 063 983 182, kod god ne zna gdje je pista javi se meni, docu ja po vas na Cetanexu il kod Fisa ;)

e da, malo zajeban datum, al nije nikakav april fools fazon ili ti ga aprilili, samo dodjte :icon_biggrin:
 
Član
rado bi dosao nisam dugo bio ni na jednom okupljanju a kamoli stret race , ako se snadem za prevoz posto nemam auto . pozzz
 
Član
Ako budem imao slobodnog vremena navratit cu :)
trebamo ljudi napraviti Okupljanje Na pisti u zivinama :) :) sta mislite :)
 

OmO

Član
MuMa je napisao(la):
Ako budem imao slobodnog vremena navratit cu :)
trebamo ljudi napraviti Okupljanje Na pisti u zivinama :) :) sta mislite :)

Trebamo vidjeti za nas iz Tz gdje cemo se sastati da idemo svi u koloni
 
takve vas volim, ajde, ajde, ako bude malo kisice u nejdelju ujutru, krenite slobodno, koliko sam nacuo poslije podne slijedi razvredravanje, bice malo hladnjikavo, pa se obucite dobro :cool:

nije napisao gore, al hrane i pica ce bit, sve free, eto cisto da se napomene ;)
 
Član
ima li kakvog placanja po petaka sto se tice ulaza da znam da se mogu sabrat oko goriva ako bi dolazio
 
Član
Ajd erole posalji mi tacnu adresu lokacije ili na google maps gdje je to da kucam u navi 90%cu doc i ako budem dolazio doci cu SAM.;)
 
Top