1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Član
shurda je napisao(la):
ekrem_ je napisao(la):
shurda je napisao(la):
sve je bilo udure osim onog rasipanja kada je najavljena policija;)popusio sam od erola ali kadjo nije ni blizu 150ks:lol:

ne vjerujem u to sto govoris !

vjeruj druze kadji je gotovo dusha izasla,,pricao sam sa ljudima koji su ga vozali prije mene bas na ovom okupljanju neki kazu da je dobar da se isplati ulagati u motor neki kazu prodaji,,ali najvjerovatnije ce se kadjo radit ove godine,ali nazalost tesko je naci dobrog majstora za ovakvu masinu,,
kud ces dalje kad me je opel tigra uzimala za 3-4 duzine sa istim motorom:icon_sad:

jesi zamjenio lamelu . ma ako je dobar dole na lafetama i dobar lim vrijedi ulozit , jebes motor uzmes cjeli za 400 -500 km .
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ekrem_ je napisao(la):
shurda je napisao(la):
sve je bilo udure osim onog rasipanja kada je najavljena policija;)popusio sam od erola ali kadjo nije ni blizu 150ks:lol:

ne vjerujem u to sto govoris !

vjeruj druze kadji je gotovo dusha izasla,,pricao sam sa ljudima koji su ga vozali prije mene bas na ovom okupljanju neki kazu da je dobar da se isplati ulagati u motor neki kazu prodaji,,ali najvjerovatnije ce se kadjo radit ove godine,ali nazalost tesko je naci dobrog majstora za ovakvu masinu,,
kud ces dalje kad me je opel tigra uzimala za 3-4 duzine sa istim motorom:icon_sad:

Ako iz masine nista ne dimi i ne orga probaj samo novu pumpu od goriva staviti.Pajdu mi je sa c20 xe derala duja gti 8v dok nije stavio novu pumpu sad auto leti,naravno moze biti milijun razloga.

ima malo crnog dima izbacuje kad se zaturira,,prepostavljam i da su karike pri kraju..uglavnom vidicu ako nadjem kakvog majstora pa da to sve pregleda:icon_smile:

:icon_exclaim::icon_exclaim:

ekrem_ je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ekrem_ je napisao(la):
shurda je napisao(la):
sve je bilo udure osim onog rasipanja kada je najavljena policija;)popusio sam od erola ali kadjo nije ni blizu 150ks:lol:

ne vjerujem u to sto govoris !

vjeruj druze kadji je gotovo dusha izasla,,pricao sam sa ljudima koji su ga vozali prije mene bas na ovom okupljanju neki kazu da je dobar da se isplati ulagati u motor neki kazu prodaji,,ali najvjerovatnije ce se kadjo radit ove godine,ali nazalost tesko je naci dobrog majstora za ovakvu masinu,,
kud ces dalje kad me je opel tigra uzimala za 3-4 duzine sa istim motorom:icon_sad:

jesi zamjenio lamelu . ma ako je dobar dole na lafetama i dobar lim vrijedi ulozit , jebes motor uzmes cjeli za 400 -500 km .

lamela zamjenjena,,ali majstor kaze da je i zamajac los..sto se tice lima dobar je,,ma mogu uzeti ja drugi ali na sta cu naletit,opet je bolje ovaj uradit..
 
Član
Gume su ti isto vazne,ako su lose za starta nevjerovatno koliko snage treba vise da ponovno sustignes .
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
Gume su ti isto vazne,ako su lose za starta nevjerovatno koliko snage treba vise da ponovno sustignes .

na startu mi pobjegao dosta 2 duzine kasniej ga sustizao i smanjio na jednu i tu je kraj bio,,a tigra me je opucala iz leteceg tako da mi je taj tip sve rek'o o motoru c20xe
 
Član
na startu mi pobjegao dosta 2 duzine kasniej ga sustizao i smanjio na jednu i tu je kraj bio,,a tigra me je opucala iz leteceg tako da mi je taj tip sve rek'o o motoru c20xe

Drug, Edo (momak s kojim si razgovarao na poligonu oko auta ako ne grijesim) je ulozio skoro pa 2 godine vremena, zivaca i novca u taj C20 motor...Imao je milion problema sa tim motorom tako da ga je napamet naucio. Njegova Tigra je ranije mnogo losije isla sa istim onim motorom...sve sto ti je rekao i posavjetovao, poslusaj ga, neces pogrijesiti ni malo, a mnogo ces izvuci iz motora !
 
Član
shurda je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Gume su ti isto vazne,ako su lose za starta nevjerovatno koliko snage treba vise da ponovno sustignes .

na startu mi pobjegao dosta 2 duzine kasniej ga sustizao i smanjio na jednu i tu je kraj bio,,a tigra me je opucala iz leteceg tako da mi je taj tip sve rek'o o motoru c20xe
Mi se ovdje utrkujemo svake nedjelje na 402 pa smo sve opcije testirali.:icon_biggrin:
Imas npr auto od 150 ks i celave gume i nemozes sustici do kraja auto od 110 ks iste tezine sa novim gumama,kontas nije masina u redu, to nemoze biti al da vidis kad se stave nove gume,zato govorim.Ali taj leteci start e to ipak pokazuje da ti steka nesto.

Inace odlicno okupljanje,svaka cast ;)
 
Član


Uploaded with ImageShack.us
jos jedna fotka se nasla


vidi se i Golf iza :lol::lol:
moracu sa Adijem na jedan okrsaj, Alfa je porazena jos da vidim kakav sam sa Stilom :lol:
[/quote]

mos' se gonit' s njima, s mnom se ne usudjujes ni pokusati, al razumijem te :D

p.s. zlaja dobar video, gonilo se do 160-180 :)
 
Član
vidim extra bilo, dosta auta, a cini se da je ovim trkacima sember dao dobru lekciju,, samo naprijed druze, golf je cudo:cool::cool:
 

OmO

Član
Evo jos video klipova :)

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BId4EbvO5ds[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Iq_zjz83WjE[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7hcj5Ww07aU[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UV1ck03jLAY[/video]

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gFJLyWgz4wc[/video]
 
haha, jesam bome Trizu ovdje sjebo, kreno sam malo prije, al jbg ruka ovog startera je pala, fazon kod ovih "na ruke" potezanja i jes da krenes sto prije, a da ne bude "kreno ranije" :) sta ja mogu kad su mi reakcije strahovite :lol:

Nego, sad za organizaciju, sve sto je Sivac rekao potpis, nismo ovo ocekivali, ja sam sam kontao nekih 50 auta maks, cak kad sam vidio onu kisu ujutru mislio da nece niko doc, pa mi je i euforija za bilo cim automatski pala, no ljudi su samo dolazili i dolazili, na kraju je bilo sigurno oko 100ak auta.
Najveci je propust onaj parking, ko je htio izac hitno nije mogao, jer su se svi naguravali na start da se potezu.
Sljedeci put vidjet da se pokosi trava ona kraj parkinga, da se ocisti od svega opasnog po gume i da se tu parkira.

Sve u svemu, iznad ocekivanja, hvala puno svima koji su se odazvali na poziv, ja se izvinjavam ako sa nekim nisam progovorio, bio sam pod jebenom gripom, sto Puki rece bilo je bas bruka ljudi, sa par ljudi sa kojima inace obavezno blejim kad mi dodju u Brckom ovaj put nisam kako treba ni progovorio, puno ljudi, puno desavanja.

Sljedeci put cemo vidjet pa dovest neke standove sa picem i hranom, jer znam da je toga manjkalo, mi smo pokupovali virsli i njih nije falilo, al zato kifla nestalo za 5 min :)

Jos jednom, hvala svima, ekipe iz Modrice, Tuzle, Srebrenika, da ne nabrajam, jer cu nekog zaboravit duzni smo vam dolazak, kad god se bude sta organizovalo docemo ;)
 
Top