1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Član
erol_brcak je napisao(la):
Obavezno, samo ljeto da dodje, hladnoca i iznenadno pojavljivanje policija dvije jedine stvari koje treba sljedeci put izostavit da to bude bas bas ;)

Pa zar niste obvijestili policiju ? Nisam znao da su se pojavili ali to ne moze bez njih proci a po zakonu se svako takvo vece okupljanje mora najaviti ne znam koliko unapred.
 
Ma i najavit 2 sedmice prije i platit valjda dal 100e il 100km nisam siguran, plus haman mora neka prijavljena organizacija/klub prijavit, ne moze bilo ko.
Al ajde, o tom po tom, do sljedeci put ima vremena da se organizujemo kako treba, ovo je bila proba, sljedeci put moze samo bolje ;)
 
Član
i ja mislim da bi trebalo da bude neki stand gdje ima hrane,,sendvica i sl. ,,mislim da bi mogao neko da dobru paru zaradi;)
 
Član
shurda je napisao(la):
i ja mislim da bi trebalo da bude neki stand gdje ima hrane,,sendvica i sl. ,,mislim da bi mogao neko da dobru paru zaradi;)

Idi bjezi nemoj odma pare, to treba zabranit po zakonu sto prije, dodjes na neki rejs ili trku, kafa 2,5 KM sendvic 3+ , voda 2 KM sve poduplali a ne valja nista, ako ce neko kako treba raditi OK al kako se kod nas radi bolje da nema nista, to mi je najodvratnija stvar na svim rejsovima i trkama kojima sam bio.
 
Član
menjic je napisao(la):
shurda je napisao(la):
i ja mislim da bi trebalo da bude neki stand gdje ima hrane,,sendvica i sl. ,,mislim da bi mogao neko da dobru paru zaradi;)

Idi bjezi nemoj odma pare, to treba zabranit po zakonu sto prije, dodjes na neki rejs ili trku, kafa 2,5 KM sendvic 3+ , voda 2 KM sve poduplali a ne valja nista, ako ce neko kako treba raditi OK al kako se kod nas radi bolje da nema nista, to mi je najodvratnija stvar na svim rejsovima i trkama kojima sam bio.

upravu si,ali eto ja sam gotov bio umro od gladi pa sam morao u pekaru neku svratit da jedem,,pa sam zbog toga replicirao:icon_biggrin:
 
Član
Nesto sam cuo da ce bit u brckom neki street race 27 Maja ovdje procitao na forumu pod banovici okupljanje :D :cool:
 
Top