1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Član
BAKSUZ

Bolje sad sto sam fulo nego da ovako uradim u Osijeku ! :lol:

Ili da povedem i oca u Osijek, za svaki slucaj ! :lol::lol::lol:
 
Član
Kod nas je okupljanje svake nedelje, medjutim nece biti ni priblizno posjeceno kao prosli puta...uglavnom ce to biti Brcaci...ako nas bude 20, masala ! :icon_smile:

Bit cete obavijesteni kad opet budemo pravili neko veliko desavanje..za mjesec - dva bi to vec moglo da bude ! ;)
 
zovite_sivac je napisao(la):
Ako ti se ispalti doci radi 20 auta, ti dodji, probaj...pista je prva liga ! :icon_smile:

samo ako ima kakvih dizelcina moje klase :lol::lol:
bio sam sad na okupljanju i kad je bio SR 201m
 
Sad molopre bio snimak na BDC televiziji ,samo mogu reci da je perverzija ! :icon_smile:
trajao jedno 10etak minuta..
Bice uskoro na jutrube kako bi mi moj otac rekao :D
 
Član
laki_grcica je napisao(la):
Sad molopre bio snimak na BDC televiziji ,samo mogu reci da je perverzija ! :icon_smile:
trajao jedno 10etak minuta..
Bice uskoro na jutrube kako bi mi moj otac rekao :D

postavi link kad bude na jutrube da pogledamo :cool:
 
Dare, otvorio sam vec odvojenu temu za snimak, bolje da svi komentari budu na jednom mjestu ;)

tema

http://www.bhtuning.com/okupljanje-aprila-brckom-video-snimak-sa-bdc-televizije-t-71710.html
 
Član
extra snimak izgleda da je bilo super steta jbg nisam mogao doci bio bolestan :S treba napraviti okupljanje u zivinicama :) kad bude o5 u brckom erol Javi
 
Obavezno, samo ljeto da dodje, hladnoca i iznenadno pojavljivanje policija dvije jedine stvari koje treba sljedeci put izostavit da to bude bas bas ;)
 
Top