VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

Dobar bufer :icon_biggrin:
Fine kockice :cool: kod mene bi legle uz boju koze :lol:
Sada kad izadjes cura moze ponekad ostat i u autu gledat seriju ... :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:17ke felge i zatamnjen ponov citav :D

gdje mogu nabavit ovu antenu za tv tuner??sorry ya off
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

Vid malog sto se raspisao :D,hehe nista ja tebi jos nisam uvalio,nego buraz kad ces opet u ze,ovaj imam par pojacala ,a ti imas woofwr,pa eto nije da ti nudim vec samo da znas :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...a kockice ko kockice,nek su one crvene pa kako god :D:lol::lol::lol::lol:,jedino su kod mene prave muske boje :D:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

cvijanovx1 je napisao(la):
Dobar bufer :icon_biggrin:
Fine kockice :cool: kod mene bi legle uz boju koze :lol:
Sada kad izadjes cura moze ponekad ostat i u autu gledat seriju ... :icon_biggrin:

thx drug,a cura ko cura samo u ezela vjeruje :icon_biggrin:

boss_C200 je napisao(la):
uzivo je puno ljepsi passat, neg na slikama :icon_biggrin::icon_biggrin:;)

hvala ddrug :cool:

ANTIC je napisao(la):
gdje mogu nabavit ovu antenu za tv tuner??sorry ya off

obrati ce clanu strujaze onti je inace chuck noris za elektroniku,i on je meni prodao ;)

strujaze je napisao(la):
Vid malog sto se raspisao :D,hehe nista ja tebi jos nisam uvalio,nego buraz kad ces opet u ze,ovaj imam par pojacala ,a ti imas woofwr,pa eto nije da ti nudim vec samo da znas :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...a kockice ko kockice,nek su one crvene pa kako god :D:lol::lol::lol::lol:,jedino su kod mene prave muske boje :D:lol::lol::lol::lol:

ja sam sutra opetu ze pa nelatim do tebe da ti dam ono i da vidim pojacala posto ovo moje je poslabo,,,a kockice ko kockice prave feminem :D

strujaze je napisao(la):
Vid malog sto se raspisao :D,hehe nista ja tebi jos nisam uvalio,nego buraz kad ces opet u ze,ovaj imam par pojacala ,a ti imas woofwr,pa eto nije da ti nudim vec samo da znas :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:...a kockice ko kockice,nek su one crvene pa kako god :D:lol::lol::lol::lol:,jedino su kod mene prave muske boje :D:lol::lol::lol::lol:

ja sam sutra opetu ze pa nelatim do tebe da ti dam ono i da vidim pojacala posto ovo moje je poslabo,,,a kockice ko kockice prave feminem :D
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

harise ako ne uzmes od struje to pojacalo imaju ona dva kod onog lika sto smo od njega uzeli navigaciju, ono bi ti cak mogao uzet i pored ovih strujinih pa da rasprodas, znam da to volis:icon_smile:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

ArminM je napisao(la):
harise ako ne uzmes od struje to pojacalo imaju ona dva kod onog lika sto smo od njega uzeli navigaciju, ono bi ti cak mogao uzet i pored ovih strujinih pa da rasprodas, znam da to volis:icon_smile:

ja ba ja na njega zaboravio,odo odma sutra cim se vratim kod njega :icon_biggrin:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

Lik je u austriji, morat ces cekat da dodje, zvao me zbog folije, kaze ne valja ono nista, polomit cu vam kosti kad se vratim:lol::lol::lol:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

ArminM je napisao(la):
harise ako ne uzmes od struje to pojacalo imaju ona dva kod onog lika sto smo od njega uzeli navigaciju, ono bi ti cak mogao uzet i pored ovih strujinih pa da rasprodas, znam da to volis:icon_smile:

gdje to ima nauzimat dijelova i stvari, da i ja štogod uzmem... dosad sam sve kupovao :D
:123:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

hocu i ja kockice...ali maslinasto zelene :icon_smile:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

ArminM je napisao(la):
Lik je u austriji, morat ces cekat da dodje, zvao me zbog folije, kaze ne valja ono nista, polomit cu vam kosti kad se vratim:lol::lol::lol:

:lol::lol: dobar :D

metalmir je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
harise ako ne uzmes od struje to pojacalo imaju ona dva kod onog lika sto smo od njega uzeli navigaciju, ono bi ti cak mogao uzet i pored ovih strujinih pa da rasprodas, znam da to volis:icon_smile:

gdje to ima nauzimat dijelova i stvari, da i ja štogod uzmem... dosad sam sve kupovao :D
:123:

prvo se moras nakupovat pa tek onda da mozes uzimat :lol::lol::lol::lol:

pukim48 je napisao(la):
hocu i ja kockice...ali maslinasto zelene :icon_smile:

uzeo ih ruze u bingu,ako se nevaram bile su 6.20km c:icon_smile:
 
Legend
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

kud uslika kockice,vidis na sta je to izaslo :cool::lol:
super super druze,samo si trebao antenu pod krovni tapacirung do prednje sajbe odmah,inace se tu stavljaju ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

Otkad ja te kockice ganjam sebi :icon_cry::icon_cry:





sve u svemu lijep woofer :)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

enesss je napisao(la):
kud uslika kockice,vidis na sta je to izaslo :cool::lol:
super super druze,samo si trebao antenu pod krovni tapacirung do prednje sajbe odmah,inace se tu stavljaju ;)

:lol: kockice izazvale pometnju :lol:;)

a vjeruj drug da sam probao ali ona se po pravilu montira na krov jer je magnetna ali se bojim da je neukradu vec su mi ukrali kapice ventila

hvala drug :cool:

badboy je napisao(la):
Otkad ja te kockice ganjam sebi :icon_cry::icon_cry:





sve u svemu lijep woofer :)

hoces kupit moje :lol::D

hvala drug ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:neke novosti,wofer i zezancije :D

Evo malo nekih novih slikica i sl,nabrzinu montirane trepavice




pa mi za oko zapade kilometraza






onda evo nesto sitno sto sam radio,napravio si fino steker za stik da mi nema kablova i sl,usb kabal ide za zadnje str dvda do ovog stekera ovdje,njega sam sa zadnje str zalio tecnim ljepilom a prije toga na rezervnom ovom poklopcu praznog mjesta sto sam imao iskrucio po mjjerama otvor za steker i sada izgleda lijepo i uredno,samo jos trebam prespricati crnim matom




pa evo neke opcije od dvd-a



pa onda nekih dana odradio opet crni krov ali sada sam prezadovoljan kako je ispalo,isto kao da ga je neko prefarbao a ne da sam ga odradio folijom



a evo koliko sam lijepo odradio i koliko je dobra folija,tj odraz na foliji,kao da je ofarbano







evo odsjaj falca na felgama,ugl opet trebam malo preletit pastom jer pojavili su se risevi od pranja i sl



ev jedna tokom pranja


i jedna nakon


i jedna unutrasnjosti navece



ugl najzadovoljniji sam krovom jer kad se gleda kao da imam stakleni krov i uzivo je mnogo i cisci i ljepsi odsjaj

do kucanja,pohvale i kritike i sugestije bujrum :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top