VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

vw_damir je napisao(la):
Dobar je;)
mozel' jedna slika unutrasnjosti, tj. table po danu?

Evo ga druze slike






ima jedna onako sto sam usliko bezze ,,ugl evo nekih jos slika sto je damir trazio ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

Lijepo nema šta sve fino utegnuto...sve pohvale...pozzzz
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

fino fino :icon_biggrin: al kockice glavne, kako ista vidis od njih :D
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

bad_look je napisao(la):
Lijepo nema šta sve fino utegnuto...sve pohvale...pozzzz

hvala drug puno ;)

Limpi je napisao(la):
fino fino :icon_biggrin: al kockice glavne, kako ista vidis od njih :D

thx limpi,vjeruj da muku mucim jer stvarno smetaju u voznji,al sreca nevozim brzo pa sam uvijek spreman,no moraju bit tu inace ce zena da me prikolje :D
 
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

dobro napredujes ..dobra ideja sa ovim cudom za stik .....respect.....a kocke su zakon ....imam iste samo u crnoj verziji ( i mislim da su malo manje al samo malo,haha )
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

passat2003 je napisao(la):
dobro napredujes ..dobra ideja sa ovim cudom za stik .....respect.....a kocke su zakon ....imam iste samo u crnoj verziji ( i mislim da su malo manje al samo malo,haha )

Hvala drug,a kocke se prve uoce pa tek onda auto hahahhahhah,uhh d aje meni crne ove su prrevise upadljive
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

Evo da nemislite da neradim nista.Trenutno je u izradi oil catch can,naravno DIY kao i obicno.Ugl uzeo 2 komada cijevi,oba prerezao po duzini.2 "polutke" cam ostavio za str a 2 sam ispravio za ravne strane.Ja sam se odlucio na ovakav oblike jer mi jedino i pase takav a usput montirat cu ga na takvo mjesto gdje ce mi dodatno stitit usisnu kutiju od motora i topline istog.Znaci 2 u 1.Da nepametujem puno evo slike.








Vario sam i sa unutarnje i sa vanjske str.Varovi ce biti fino izbruseni a zavrseni oil catch can ce biti ofarban u mat crnu ili u chrome boju.Mada 99% u mat ali eto i to je u razmisljanju.Ugl nastavak sutra ili prekosutra sto se ovog tice.


Idemo dalje.Pravim angel eyese za svoje farove.Jutros mi je dosao fiberglas paket.Vlakna,smola itd.Tako da pravim "oklope unutar fara da se vide samo kugle sociva.U farovima ce biti i angel eyes i devil eyes a paljenje ce biti zasebno tj palit cu ono sto hocu posebno ili devil ili angel.Unutrasnjost fara ce biti u boji auta kao i bocni zmigavci dok ce na sve ovo sjesti i clear glass stakla. :cool:







I evo 2 meni lijepe slike.Sprijeda pogotovo







Hvala na paznji,kritkujte,hvalite i savjetujte.Pozz do sljedeceg update-a tj sutra ili prekosutra ;)

edit:da se jos pohvalim u subotu je dogovorena posjeta pro tuning centru i narudzba seta amorta i opruga ili gewindi ako se bude pri parama i jedno iznenadjenje.ugl objavicu :D
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

cije su roletne stradale:D
kako ti stizes sve ovo svegati, vazda te srecem na cesti,pa zato pitam
u biti za vecinu stvari mi je drago sto odradis, moze covjek sam sebi svasta da napravi. fino napreduje passat, na kraju ces imat bolje farove nego da si kupio neke aftermarket, samo rokaj;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

ArminM je napisao(la):
cije su roletne stradale:D
kako ti stizes sve ovo svegati, vazda te srecem na cesti,pa zato pitam
u biti za vecinu stvari mi je drago sto odradis, moze covjek sam sebi svasta da napravi. fino napreduje passat, na kraju ces imat bolje farove nego da si kupio neke aftermarket, samo rokaj;)

Ma u mene su venecijaneri u kuci a dali mi min 50 komada rezerve po 60cm ja im reko aj prodajte kaze oni ev dzabe fin si decko :p

A vjeruj dodjem kuci oko 15h i znao sam nekad do 2-3h ujutro ostat u garazi.Znas i sam da ja volim mudrovat i izmisljat po pitanju auta a i vise cijenim stvari koje odradi licno vlasnik tako da se uvijek bakcem stim.Hvala arma,ajde doleti bolan kad prodje ramazan ponesi pive imam par sociva visak pa da i polanera chuniramo. ;)

Davor_ je napisao(la):
Skini obrve pls :p
A dobra ti profilna :D:D:D

Ako jos 2 osobe kazu da skinem skinut cu ozb ipak tu smo da se savjetujemo :cool:

A ukro od tebe sliku tj gif :D
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

Nexus je napisao(la):
jesu ti noge rutave:lol:

Hvala,ali to je zato sto dok sam trenirao rukomet isli redovno na masaze pa morali brijat pa rastu sad ko lude :icon_smile:
:icon_exclaim:;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

mogu doci sa sokom ako hoces, cisto da te ubijam u pojam, pivo ne nosim do daljnjeg, auto ne cuniram jos dalje od toga:lol::lol::lol:
navrnem ti jedan dan, najgore je sto ne znam kad si kuci kad nisi, nemam ti ni broja telefona, a cesto mi je dosadno pa idem u ribu,, al da imam sta drugo da radim mozda i bi. sad sam vazda burazu u zenici, jos je u bolnici, al navrnem ti, zanima me ovo sto radis oko angel eye i tih zajebancija;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

jesil ovo feniro noge, il si sliko na čupavcima
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

ArminM je napisao(la):
mogu doci sa sokom ako hoces, cisto da te ubijam u pojam, pivo ne nosim do daljnjeg, auto ne cuniram jos dalje od toga:lol::lol::lol:
navrnem ti jedan dan, najgore je sto ne znam kad si kuci kad nisi, nemam ti ni broja telefona, a cesto mi je dosadno pa idem u ribu,, al da imam sta drugo da radim mozda i bi. sad sam vazda burazu u zenici, jos je u bolnici, al navrnem ti, zanima me ovo sto radis oko angel eye i tih zajebancija;)

svaki dan iza 15 do nekih 21h sam u kuci,navrni a cesto i ja odem u ribu.Ugl radi se svaki dan ponesto oko auta ;)

Nadam se da ce ti brat ubrzo kuci ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top