VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
eh ovako:auto mi je od tate ali ga ja vozam radi se o passatu 98 god,1,9 tdi 81kw syncro...presao 213000km,kod nas je vec 3-reg i kupljen sa 168000km a ja ga dobio u 6.4.2010 na 194000km...od opreme ima:koza,grijaci sjedistza,aut klima,drvo,el paket potpuni,board comp,4x4 pogon,servisna i jos dosta gluposti,,,

100328174117.jpg


100331182252.jpg


100328174127.jpg
 
Početnik
RE: moje trnece(sepet)

bice svjezih slika uskoro...bio je sav zatamljen ali zbog problema sa ovom nasom divnom policijom skinuo sam prednje folije,nedavno kupljene 17 ke 7,5y 225/45 slicne ovim 15 zimskim po dizajnu slike uskoro jer ih radim farbam poliram i te gluposti...imam jos olanova ali to cemo detaljno malo kasnije..pozz

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Dobar passat, malo ti desni zmigavac nije u ravnini:) i smanji slike ziv bio:)

hvala...ma imo sam ja prog na starom sserveru ali mi hakovali msn pa i to ,,,a sad se na ovom nemogu snac al polako bice i to...:icon_biggrin:
 
Član
RE: moje trnece(sepet)

lijepo izgleda passat , trebao si nam jos koju sliku unutra da vidimo i drvo :D
al bice
nek je sa srecom, da jos puno km bez problema predjes ;)


btw. kome su velike slike nek udari po F5 i smanjice se :icon_biggrin:
 
Početnik
RE: moje trnece(sepet)

kavaz je napisao(la):
lijepo izgleda passat , trebao si nam jos koju sliku unutra da vidimo i drvo :D
al bice
nek je sa srecom, da jos puno km bez problema predjes ;)


btw. kome su velike slike nek udari po F5 i smanjice se :icon_biggrin:

hvala velika takodjhe a bice slike sutra cim ovaj lija dodje,,,hehe a to cu najvjerovatnije presvlacit u carbon foliju nekako mi drvo odudara iznutra sav crn a drvo...ufff

Lija je napisao(la):
de ba jebo te to toje trnece,SEPET ja ti stalno govorim,gurni ga u Bosnu ziv bio....i de natakari one felge,bolje mu stoje,a ja cu doc sa brusilicom da ga zabrusilicamo ;)

hebla li te brusilica a nemogu ga sad gurnut niska voda:lol::lol::lol:..cim poraste ooooop ode pomoces mi da ga gurnem a de lija postavi one slike od neku noc od felgi...hehe

evo jos jedan poster od mene..hehe

100331182449.jpg
 
Član
RE: moje trnece(sepet)

Lijep pasonja :)
Samo naj zmigavac popravi svega ti,place jadnik :) hahahaha
 
RE: moje trnece(sepet)

dobar pasonja.....slike stavi na image shack i oni ti automatski smanje...ja tako radim
 
Početnik
RE: moje trnece(sepet)

aaa to sa zmigavcem je slika stara jedno godinu dana a nedavno sam kupio oba nova jer jedan mi se odlijepio(staklo) na 130 km/h,usro sam se od straha pa sam zamijenio oba da su isti..

hvala na lijepim rijecima svima...pozz
 
Član
RE: moje trnece(sepet)

.

akka je napisao(la):
Lijep passat ...:icon_biggrin:

hvala nadam se bice jos ljepsi,mozda te dostignem,,hehe a radjeno je gluposti na njemu sam nikako da uhvatim onog hajvana LIJU pa da to poslika i postavim...
[/quote]

hahahaha...meni je extra ovako sa ovih slika...uzivo sigurno jos bolji ..
 
Početnik
RE: moje trnece(sepet)

akka je napisao(la):
.

akka je napisao(la):
Lijep passat ...:icon_biggrin:

hvala nadam se bice jos ljepsi,mozda te dostignem,,hehe a radjeno je gluposti na njemu sam nikako da uhvatim onog hajvana LIJU pa da to poslika i postavim...



hahahaha...meni je extra ovako sa ovih slika...uzivo sigurno jos bolji ..
[/quote]

hvala..ma valjda me lija nece izlevatit sutra hehe pa ce bit i svjezih slika taze..hehe pozz
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

decko ne valja ti auto nista pogotovo sa onim sedamneskama :D

sala naravno ;)

znas sta ti samo mogu rec steta onih 17ski i de mi reci sta si uradio sa njima :icon_question:

moram te ovako piat nije off topic :D
 
Početnik
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

GolFanatiCars je napisao(la):
decko ne valja ti auto nista pogotovo sa onim sedamneskama :D

sala naravno ;)

znas sta ti samo mogu rec steta onih 17ski i de mi reci sta si uradio sa njima :icon_question:

moram te ovako piat nije off topic :D

felga je popravljena i uveliko se rade sve cetri,skid boja i udri,,,falc i ceoni dio krakova cu polirat a unutrasnjost u crnu..nadam se da ce ispast ok...a slusaj mali nespamaj mi temu:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:sala mala...pozzz
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

dobar dobar samo radi vidim novi profil pao a ne hvalis se :icon_biggrin:

znaci felge ostaju kod tebe ide totalno repariranje svidja mi se odluka

kakav pozzz de da se ispricamo ovako skup telefon :D
 
RE: passat 1.9 syncro 98 g full

ma ne zna se ko koga ovde jeb.,
da se vratimo temi, sta sve ima od opreme
pa je full:icon_question:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top