VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

dobro si odradio ono za stick, imas finih ideja, jos da ofarbas i bit ce extra
steta sto nema sire folije ovdje, da se fino odradi i ona sredina, da nema onog sastava
bolje si sad uradio duplo nego prosli puta, to si malo vjezbo:icon_biggrin:
sreca nema ti hrdje na krovu ko na onom ventu:lol:
da mi je onaj krov sad vidjet,hehe
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

ArminM je napisao(la):
dobro si odradio ono za stick, imas finih ideja, jos da ofarbas i bit ce extra
steta sto nema sire folije ovdje, da se fino odradi i ona sredina, da nema onog sastava
bolje si sad uradio duplo nego prosli puta, to si malo vjezbo:icon_biggrin:
sreca nema ti hrdje na krovu ko na onom ventu:lol:
da mi je onaj krov sad vidjet,hehe

Hvala arma,ma nema steta u mene je krov iz 4 dijela i samo se malo vidi srednja linija,a mogu mislit venta nedo Bog :lol:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

ako ti opet bude trebala ova folija imas kod keme, kad je meni trebalo nije imao trenutno, nije mu roba bila dosla, ali imas sirine skoro 2 metra, a duzinski koliko ti god treba, mozda je malo skuplje al se neces jebavat.
Poceo sad svak ziv farbat te krovove i te stvari,gledam one cige se navukle pravo, sprejem deru,hah,morat cemo nesto novo smislit, ja sam veceras rekao da cu svoj u zuto puknut:lol:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

koliko te izasla folija na krovu , nije los pasat :D:cool:
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

ArminM je napisao(la):
ako ti opet bude trebala ova folija imas kod keme, kad je meni trebalo nije imao trenutno, nije mu roba bila dosla, ali imas sirine skoro 2 metra, a duzinski koliko ti god treba, mozda je malo skuplje al se neces jebavat.
Poceo sad svak ziv farbat te krovove i te stvari,gledam one cige se navukle pravo, sprejem deru,hah,morat cemo nesto novo smislit, ja sam veceras rekao da cu svoj u zuto puknut:lol:
Kojeg keme,jel fudinog brata ili ?


AnDel je napisao(la):
koliko te izasla folija na krovu , nije los pasat :D:cool:

Hvala izasla me malo para :D:lol:


folija 16km,4 piva 6km ostalo dzaba :D
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

jest jest, kod terzica, ja sam bas jednom pricao s njim, kaze donesem ti koliko god ti treba, samo treba na vrijeme reci. Moze on nabavit tih folija kakvih ne mozes zamislit, znas da radi s tim vazda, sve reklame su njegovo djelo ovdje
valjalo bi piano black uzet iz komada, pa opalit po krovu:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

uuuh krov odlican izgleda na slikama,vjerujem uzivo jos bolje:cool:
dobra ideja za usb:cool: samo da ga je presmirglati malo pa prespricati il se do slika cini da je hrapavo:cool:
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

Svaka čast Srajliću, sređuješ lijepo Pašu. Najviše cijenim što mnogo radiš svojim rukama te poslove. Respect ;)
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

CoL3 je napisao(la):
uuuh krov odlican izgleda na slikama,vjerujem uzivo jos bolje:cool:
dobra ideja za usb:cool: samo da ga je presmirglati malo pa prespricati il se do slika cini da je hrapavo:cool:

hvala cole,da da hrapavo je jer sam nabrzinu samo stavio foliju na to jer sam zurio a sutra prekosutra ide u mat crnu da se poklopi sa ostatkom prekidaca

Merrro je napisao(la):
Svaka čast Srajliću, sređuješ lijepo Pašu. Najviše cijenim što mnogo radiš svojim rukama te poslove. Respect ;)

Hvala kolega puno.A to i meni jeste bit kada neko odradi sto je moguce vise posla sam jer samim tim ja to smatram sentimentalno vrjednijim a i nekad zna ostati koja markica u dzepu jer sta ce mi iko ako ja to znam ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

Sitnice al vrijedne, a usb priključak mi se sviđa drama......sve pohvale...pozzz
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

ArminM je napisao(la):
jest jest, kod terzica, ja sam bas jednom pricao s njim, kaze donesem ti koliko god ti treba, samo treba na vrijeme reci. Moze on nabavit tih folija kakvih ne mozes zamislit, znas da radi s tim vazda, sve reklame su njegovo djelo ovdje
valjalo bi piano black uzet iz komada, pa opalit po krovu:cool:

Sutra sam kod njega pa cu bas vidjet kad moze narucit da skinem ovu :icon_biggrin:

Hvala na infu arma ;)

bad_look je napisao(la):
Sitnice al vrijedne, a usb priključak mi se sviđa drama......sve pohvale...pozzz

Hvala kolega puno sitnice dosta upotpunjuju izgled.pozz kolega ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:nove slikice i stini radovi

Dobar je;)
mozel' jedna slika unutrasnjosti, tj. table po danu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top