VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

strujaze je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
@strujaze,ajde sta se brines eto mene u subotu sa darovima :D





haj sto ne mogu vise svoje lazi,sad jos i tvoju moram slusat :D:lol::lol::lol::lol:

;):icon_smile:

badboy je napisao(la):
Lijepo ti to radis mogu ti reci :D:123::123::123:

Hvala kolega ;)

badboy je napisao(la):
Lijepo ti to radis mogu ti reci :D:123::123::123:

Hvala kolega ;)
 
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

skidaj obrve al ozbiljno, cudi me bas sto si uopste stavio al nek si vidio probao mozda ti se svidja ali bolje je bez njih , ne idu nikako zbog crne maske, bad look je druga prica ;)

da ti nisam vidio noge ne bih znao u cijoj garazi pisem :D

samo cuniraj ;)dobro ce da bude ;)
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

Na ovim svjetlijim bojama obrvice su uglavnom cunerski pravo, jer se bas isticu i vide se prelazi, supljine... ono komad plastike naknadno nabacen, aj da bude na autu

eto kad budes u ze, ja ti ih djaba skinem :D
 
Član
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

ja sam sad htio da mu ih skinem al ne da, jos mu i stari vuce za njih, kaze otpalo ti nesto:lol::lol::lol::lol:
ma samo skinut,nista drugo
 
Početnik
RE: VW passat by Sarajlic:eek:il catch can,angel eyes

Sto se mene tice ovdje moze LOCK pasat je prodan za 10 000km i ide se u nabavku novog vozila.Vjerno me je sluzio,malo nekad sikiro.Zao mi ga je jer to je prvo auto kojeg sam legalno vozo.Prezivili smo dosta toga ja i moj pasha.Ali svi tezimo ka bolje stoga NEKA JE SA SRECOM I NEKA JE HAIRLI NOVOM VLASNIKU HALLAL OSUM MU BILO nega se navoza do starosti u njemu bez ikakvih problema.Auto je prodan mom poznaniku i "komsiji" i zna sta je kupio.Idemo u potragu za novom vozilicom.Hvala
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top