VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

pioneer_09 je napisao(la):
ma najbolje je pukni foliju... jer jbg dosadi ti crni krov skines foliju, a ovako bi bilo farbaj, pa nije ista nijansa, poliraj i ostale zajebancije ;)

ma najvjerovatnije onda da ce tako i bit,hvala na prijedlozima i na nagovoru;););)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

auu druze,pa nista nepricas...vidim fini planove imas,samo naprijed i radi to,popravi nam malo prosjeg ovog cunerskog grada---a ovaj bjeli gori hala ocam :D al nesumnjam da ce i tvoj bit extra
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

Lija je napisao(la):
auu druze,pa nista nepricas...vidim fini planove imas,samo naprijed i radi to,popravi nam malo prosjeg ovog cunerskog grada---a ovaj bjeli gori hala ocam :D al nesumnjam da ce i tvoj bit extra

cut ces detaljne planove kad budemo robu razmjenjivali mozda nam i ostane vremena za kafe pa se ispricamo,a nadam se da ce biti barem priblizno izgledom ali kvalitetom nevjerujem posto je bijeli profesionalno uradjen ali nadam se barem izgledom,:lol::lol::lol:

a evo i slike displeja 7" bolje slike ce bit ovih dana jer slikam web kamerom


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

Joj pa đe je moj bivši lg, fino sa njim uslikaj, pa nam meći slike.hahhaha
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

zAaKy je napisao(la):
Joj pa đe je moj bivši lg, fino sa njim uslikaj, pa nam meći slike.hahhaha

ma mob je prazan do bola nema baterije ni za upalit eno ga puni se tako da tek sutra bolje slike:lol::lol:;)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

Lija je napisao(la):
Lazee..!!! on nema mob gori je od mene...:D

:lol::lol::lol::lol::lol: imam imam,i to bivsi zaky-ev a on moju n95-cu:icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

PA sta planiras ti raditi na autu?
Tih 4k KM je za "vani" ili i za "unutrasnjost" ( i jel kontas raditi I.C.E. ista ili presvlacenje it to?)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

Davor_ je napisao(la):
PA sta planiras ti raditi na autu?
Tih 4k KM je za "vani" ili i za "unutrasnjost" ( i jel kontas raditi I.C.E. ista ili presvlacenje it to?)
bit ce detaljno sve napisano i potkrijepljeno slikama u toku rada da nebude komentara da sam bombas ili nesh slicno
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

sve ok,svi planovi su tu,pripremio si lovu,mene samo zanima ko ce ti radit. dobro gledaj sad kome ces odvest. MOzda ti je Pile najbolja solucija,mani se ovih kvazimajstora. Imas ti tu sad raznih opcija,ali kad je lova na broju lako ces za ostalo. Iskreno se nadam da ces sredit kako valja;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top