VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sivo crna je lijepa kombinacija, sad mozda si mogao raditi
pola pola, ja sam uvijek tako neku kombinaciju zamisljao,
i bez dosta perle i kristala nemoj pocinjati sa farbanjem,
to kad uradis ja bi ti savjetovao da trazis minimum 18 incne
felge, to ti je oko 2 milje, za ostatak mozes recimo naruciti
smoked stopke led, uzeti pragove i karambolke, i poneku sitnicu,
jbg to je moj ukus rasiriti auto, i zamjeniti fabricke dijelove;)
a za enterijer presvuces sjedista, tapacirunge, uradis patosnice po mjeri
crne sa sivim porubom, i sl spisak je dug, i na kraju uklonis mi onaj minus
iz reputacije

ma karambolke i to necu mijenjati jer necu da u tolikoj mjeri narusavam fabriku a i nemam toliko kesha,17ke imam i ja msm da necu ici preko jedino ako gosp ljuboje nejavi nesto,farovi i stopke se mijenjaju to je 1000%,citav enterijer ce ici u crno,nebo i stubovi u crnu alcantru a sjedista cu opet u crnu kozu mozda samo gdje je alcantra tu cu sivo ali MOZDA,danas sam kupio 7" incni displej koji cu ugraditi u centralnu konzolu,onu imitaciju mahagonija cu presvlacit u carbon,a farbanje je vec dogovoreno samo se ceka lijepog vremena a to sto si reko za dodavanje perle to stoji i to je obaveza;),,minus je uklonjen...pozz
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

a cekaj, u koju ces boju ofarbat :icon_question: ostaje ista ili neka "ebacka :D
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

Limpi je napisao(la):
a cekaj, u koju ces boju ofarbat :icon_question: ostaje ista ili neka "ebacka :D

ostat ce sivi samo sa vise perle,a sve sto je crno na autu ide u boju auta, i crni krov,,kakvo mijenjanje..meni je ova boja extra:icon_smile:
 
Administrator
RE: VW Passat dobre vijesti

čekaj, planiraš crni krov... radije ofarbaj komplet auto, a na krov stavi foliju, jer lakse ti je skinuti kad dosadi ;)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

pioneer_09 je napisao(la):
čekaj, planiraš crni krov... radije ofarbaj komplet auto, a na krov stavi foliju, jer lakse ti je skinuti kad dosadi ;)

ma to mi je i ArminM govorio,cim se odlucim da ga ofarbam on me odgovori i mozda ga i poslusam tj i tebe i njega;);)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

GolFanatiCars je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
čekaj, planiraš crni krov... radije ofarbaj komplet auto, a na krov stavi foliju, jer lakse ti je skinuti kad dosadi ;)

potpis ko kuca od sarajlica :icon_biggrin:
:lol: znaci ipak cemo foliju,,;):icon_smile:,,,al arma je glavni "krivac" a vi ste sporedni al opet ste "krivi":lol::lol::lol:;)
 
RE: VW Passat dobre vijesti

Stavis mu felge od 996 Carrere, nabacis gewidne i imas najljepseg Passata, u jednostavnosti je ljepota ;)
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

olensoner je napisao(la):
Stavis mu felge od 996 Carrere, nabacis gewidne i imas najljepseg Passata, u jednostavnosti je ljepota ;)

da je babi mu*a nebi joj trebo djed,p acak i da imam sredstva opet tesko je to nac,al nisi nista ama bas nista pogrijesio upravu si 34994369847%;););):cool:
 
RE: VW Passat dobre vijesti

Sarajlic je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Stavis mu felge od 996 Carrere, nabacis gewidne i imas najljepseg Passata, u jednostavnosti je ljepota ;)

da je babi mu*a nebi joj trebo djed,p acak i da imam sredstva opet tesko je to nac,al nisi nista ama bas nista pogrijesio upravu si 34994369847%;););):cool:

Kvalitet kosta:icon_biggrin:
Ali se uvijek moze improvizovati, da bude priblizno:cool:
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

olensoner je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
Stavis mu felge od 996 Carrere, nabacis gewidne i imas najljepseg Passata, u jednostavnosti je ljepota ;)

da je babi mu*a nebi joj trebo djed,p acak i da imam sredstva opet tesko je to nac,al nisi nista ama bas nista pogrijesio upravu si 34994369847%;););):cool:

Kvalitet kosta:icon_biggrin:
Ali se uvijek moze improvizovati, da bude priblizno:cool:

ma znam ali nije to to kao origigi,sad za sad gore navedeno i opruge i jos par djidja midja i meni za sad dosta dok nekrenem radit i onda sam ko na konju...pa kasnije cemo vidjet mozda se i motor rijesi ili ubaci nesto jace,ali sve otom potom,ako budem sa parama
 
Administrator
RE: VW Passat dobre vijesti

ma najbolje je pukni foliju... jer jbg dosadi ti crni krov skines foliju, a ovako bi bilo farbaj, pa nije ista nijansa, poliraj i ostale zajebancije ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top