VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

VW passat by Sarajlic:PRODAN MOZE LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: VW Passat dobre vijesti

ArminM je napisao(la):
sve ok,svi planovi su tu,pripremio si lovu,mene samo zanima ko ce ti radit. dobro gledaj sad kome ces odvest. MOzda ti je Pile najbolja solucija,mani se ovih kvazimajstora. Imas ti tu sad raznih opcija,ali kad je lova na broju lako ces za ostalo. Iskreno se nadam da ces sredit kako valja;)

dobro se odluci kod koga ces farbat sto armin kaze

uzmi u obzir cijenu placanja i da li ti se auto farba u komori ;)
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
sve ok,svi planovi su tu,pripremio si lovu,mene samo zanima ko ce ti radit. dobro gledaj sad kome ces odvest. MOzda ti je Pile najbolja solucija,mani se ovih kvazimajstora. Imas ti tu sad raznih opcija,ali kad je lova na broju lako ces za ostalo. Iskreno se nadam da ces sredit kako valja;)

dobro se odluci kod koga ces farbat sto armin kaze

uzmi u obzir cijenu placanja i da li ti se auto farba u komori ;)

to je najbitniji faktor, ima po gradu kijamet ovih sto se nazivaju majstorima. Ako mene pitas,a posavjetuj se malo jos, dva izbora imas,od boljih majstora. jedan je Pile,drugi je hari Skrljo
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

Zar nije bolje za te pare da uzmes sebi auto? bilo kakvo bit ce tvoje i nece te niko moci zajebavati ...
 
RE: VW Passat dobre vijesti

samo cu ti reci LUD si skroz...haha dobar naslov teme ( " DOBRE VIJESTI" ) ccc......
Za to love mozes mnogo tog uraditi da bude auto kao avion!! dobro razmisli prije nego bacis pare ;) sretno u razmiljanju
 
RE: VW Passat dobre vijesti

jesi li razmisljao o ukidanju lajsni sa karambolki i sa vrata,
puno cistije i ljepse izgleda,, a na sjedista sredinu obavezno u sivo
 
Član
RE: VW Passat dobre vijesti

DLS je napisao(la):
ja da imam 4000 KM ja bi iso u kurvaluke .jebo auto

hahah odlican

A mislio sam neki okviran plan tipa

Planiram odraditi muziku
felne
bodikit
i sl ne sad detalji i to, ali nevermind
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
sve ok,svi planovi su tu,pripremio si lovu,mene samo zanima ko ce ti radit. dobro gledaj sad kome ces odvest. MOzda ti je Pile najbolja solucija,mani se ovih kvazimajstora. Imas ti tu sad raznih opcija,ali kad je lova na broju lako ces za ostalo. Iskreno se nadam da ces sredit kako valja;)

dobro se odluci kod koga ces farbat sto armin kaze

uzmi u obzir cijenu placanja i da li ti se auto farba u komori ;)

to je najbitniji faktor, ima po gradu kijamet ovih sto se nazivaju majstorima. Ako mene pitas,a posavjetuj se malo jos, dva izbora imas,od boljih majstora. jedan je Pile,drugi je hari Skrljo
saznaces brzo ko farba,a naravno da se u komori farba jer nisam htio pristat bez komore


MeBeSad je napisao(la):
Zar nije bolje za te pare da uzmes sebi auto? bilo kakvo bit ce tvoje i nece te niko moci zajebavati ...

mene ni sad niko nezeza a i kad bi uzeo opet bi to auto bilo monotono i kao i svi drugi a ovako cu barem imati nesto po svom ukusu i nesto sto ce biti "unikat" i koje se nece stopiti sa masom drugih

renault_fan je napisao(la):
samo cu ti reci LUD si skroz...haha dobar naslov teme ( " DOBRE VIJESTI" ) ccc......
Za to love mozes mnogo tog uraditi da bude auto kao avion!! dobro razmisli prije nego bacis pare ;) sretno u razmiljanju

;),ma zato sam i krenuo u potragu za idejama i to,ja sam otprije imao nesto u glavi ali sad zelim da se odlucim za finalni izgled tako da moram pazit u sta cu trosit pare;););)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jesi li razmisljao o ukidanju lajsni sa karambolki i sa vrata,
puno cistije i ljepse izgleda,, a na sjedista sredinu obavezno u sivo

da znam ja da to extra izgleda i sve to,ali nezelim da mi se ista sad za sad vari tj zatvaraju te rupe i to,to cu raditi kada ga aBd budem opet farbao i kad budem pri malo vise kesha,,,a to je otprilike za jeno 4-5 godina,a i ja mislim da bi sjedista dobro izgledala ali opet nekako kada je sve crno mocno izgleda

Davor_ je napisao(la):
DLS je napisao(la):
ja da imam 4000 KM ja bi iso u kurvaluke .jebo auto

hahah odlican

A mislio sam neki okviran plan tipa

Planiram odraditi muziku
felne
bodikit
i sl ne sad detalji i to, ali nevermind

farbanje,ozvucenje,unutrasnjos, eto ugrubo stim da svaka ova stavka ima mali milion podsstavki....hehe
 
Početnik
RE: VW Passat dobre vijesti

eh evoga krenuli smo lagano sa radom...ubacio sam displej u centralnu konzolu tj pripremio za ubacivanje,,,u subotu ocekujem cd/dvd player da mi stigne od jednog clana foruma,malo je se moralo rezat i uklapat ali sve je to super,okvir displeja trebam pripremit i ofarbat u crno da nebi izgledalo sareno i ko chuning,,



Uploaded with ImageShack.us

evo otpada sto je ostao nako rezanja okvira displeja


Uploaded with ImageShack.us

a evo kako to izgleda rasklopljeno,msm displej


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

izgleda da je extra leglo,samo brate daj boljih slika,imas li mob il nemas:icon_biggrin:
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

ArminM je napisao(la):
izgleda da je extra leglo,samo brate daj boljih slika,imas li mob il nemas:icon_biggrin:

ma tebra zeza me nesh usb bice bice bolje,uglavnom vidjeces sutra uzivo
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

ajj jbt to se ti nesalis...pravo mocno,samo ga u crno majketi,jer je sad cunerski pravi :D al dobro ce to bit nesumnjam,svaka tebi cast
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

Lija je napisao(la):
ajj jbt to se ti nesalis...pravo mocno,samo ga u crno majketi,jer je sad cunerski pravi :D al dobro ce to bit nesumnjam,svaka tebi cast
pa jbm misa jesmol chuneri ili nismo:D:lol: naravno da ce ic u crno iii kad ti ugradjujemo centralnu i daljinsko u corsu..naleti sutra da to spojimo i fino odradimo
;)
 
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

kupiswod ljuboja one falcare i roknes ih u bež i nakacis koji kristalic i samo jos gevindare i BOG SI MATORI....
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

ako vec radis auto , neznam cemu ovaj 7inch LCD , zasto ne neki DIN headunit,

iako je 4000KM cini puno para ako radis auto po PS-u , trebas birati sta da kupis da si zadovoljan kad dajes novce .

Od jeftinih stvari samo budes na kraju nezadovoljan a pare si vec dao..
 
Početnik
RE: VW Passat ubacen 7" displej STR 20

nermin suljagic je napisao(la):
kupiswod ljuboja one falcare i roknes ih u bež i nakacis koji kristalic i samo jos gevindare i BOG SI MATORI....
ma ja i ljuboje nesto i kontamo za njih al nesvidjaju mi se samo radi dizajna krakova al to se lako zaboravi kad su yoti u pitanju;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top