ŠTA TRENIRAŠ ???

ŠTA TRENIRAŠ ???

Član
k'o balo balavi trenirao košarku nesto par godina medjutim odustao,jednostavno dosadilo...zadnje 3 godine sam u teretani,medjutim pravio pocetnicke greske,trenirao 6-7 mjeseci,pa stajao 3-4 mj te tako sjebem formu i kilazu...
nakon zadnje vece "pauze" krenuo sam punom parom i nema odustajanja vise,ugl,bez ikakvih suplemenata na cistoj prirodi,od 62 kg sam dosao na 85 kg ciste misicne mase,bez grama sala,visina 187 cm...

sport koji obozavam i koji sam bas ozbiljno trenirao je ragbi,medjutim morao sam odustati od njega,jer jednostavno fizicki nisam mogao stici sve,fax+ragbi+teretana,tako da sam ostao samo na teretani :icon_smile:
 
Član
trenirao fudbal - 4 godine, karate 2 godine... :D malo idem u teretanu i tako.. :D sad trenutno imam rekreaciju ( igramo fudbal) 2 puta sedmicno i dobro mi dodje... ;)
 
George je napisao(la):

Nije to do kasike vec do viljuske i noza . .:lol:

___________________________________________________

Prvo da pohvalim temu :cool::cool:
Trenirau fudbal 3 godine u FK Kozara ,i onda polomio ligamente desne noge i od tada prestao sa tim. . Kopacke podijelio drugovima kao i stucnee . .Imam jos samo jedne stucne i jedan par kostobrana,a ostalo sve razdijelio . .U zadnje vrijeme lagano prikupio sprava i napravio "kucnu teretanu" i svake veceri po malo,nista specijalno samo da onako ostanem u formi ! ;)
 
Član
trenirao fudbal pa odusto i vec duze vrijeme nista ,al imam volju poceti sa nekim vjezbama pa ako neko ima nekih savjeta kakve vjezbe radit i tako to
 
Evo da se i ja pridruzim klubu ulicnih boraca... :D
7 godina sam trenirao vaterpolo, pa onda 3 godine kick boxing, ali sada nista, previse je obaveza i posla pa nemam volje za sport.
Osim da mi se nekako docepat kakvog trkceg auta :icon_smile:
 
Član
Zanimljivo... :D

Trenirao kratko fudbal i prebacio se na karate, gdje sam stigao do smeđeg pojasa i odustanem, kao što neko reče u karateu nema poštene šore nego milovanje..

Malo MMA i na kraju i to batalim zbog obaveza..

Teretanu sa prekidima oko 6 godina forsiram, trenutno nisam u trenažnom procesu, nema se vremena ni volje od glavnih obaveza oko faxa. Prvo što mislim uraditi čim budem imao dovoljno vremena jeste crni pojas iz karatea i onda MMA trenirati rekreativno.
 
Član
aktivno igram mali fudbal
proljece - ljeto 2 puta sedmicno igram tenis, te vozim bicikl svaki drugi dan
cisto forme radi
teretanu nikad nisam forsirao, nemam ja volje za to:icon_biggrin:
 
Član
ko mali trenirao fudbal, do 11 godine, tad mi neki retardirani doktor rekao da ne smijem vise igrat zbog limfnih cvorova izrazenih, a samo sam bio mrsav i imao napredne cvorove i sjebao mi djecacke snove :lol:

posle toga trenirao boks nekih godinu dana, probao malo i teretanu al ne moze se stic sve

sad samo rekreativno fudbala, svake sedmice 2-3-4 termina, kako ko zove gdje :D
 
Član
Trenirao karate 2 godine, trebao polagati za smedji pojas i odustanem dan pred polaganje. Poslije fudbal ali nesto kratko pa predjem na kosarku i tu se zadrzim oko godinu dana medjutim ni to mi se nije svidjelo i onda 2001-e pocnem trenirati biciklizam i tu sam se zadrzao do 2005-e dok nisam upisao fakultet. Sad rekreativno odemo ponekad poigrati fudbala i s vremena na vrijeme odem na plivanje. A na treninge u kafanu odem cesto :cool:
 
Član
kavaz je napisao(la):
ko mali trenirao fudbal, do 11 godine, tad mi neki retardirani doktor rekao da ne smijem vise igrat zbog limfnih cvorova izrazenih, a samo sam bio mrsav i imao napredne cvorove i sjebao mi djecacke snove :lol:

posle toga trenirao boks nekih godinu dana, probao malo i teretanu al ne moze se stic sve

sad samo rekreativno fudbala, svake sedmice 2-3-4 termina, kako ko zove gdje :D

blago se tebi, tebe barem zovu... a moji svi se prebacili na kafanu, nisu vidjeli lopte uzivo od osnovne skole :lol:
 
Član
lijen vazda bio, teretanu ganjo vise puta, sad nista, navodno nemam vremena.. jedino ako se izvidjaci u sta ubrajaju tu sam vodnik ;), a sto se tice mrsanja, samo se kasina naopako okrene i opleti
 
Top