ŠTA TRENIRAŠ ???

ŠTA TRENIRAŠ ???

Član
nekad prije trenirao 2 godine karate, i stoni tenis oko 6 godina igrao ali sad ostao samo na tenisu i sah ako se moze nazvati sportom ;)
 
Član
aktivno igrao mali nogomet dok nisam slomio koljeno, malo kasnije malo brazilski jiu jicu ali koljeno jednostavno neda to raditi :( sad radim sa psima na poligonu za trening i vjerujte mi sat vremena na rukavici sa rotwilerom od 60+ kila ili kakvim ludim molosom ubije u tebi svaki misic i sve boli sta ima da boli hahha :D I da donio sam novogodisnju odluku da idem u teretanu a nakon teretane pivom nadomirivati izgubljene kalorije :D
 
Član
Marko, i ja sam isto donio novogdisnju odluku da idem u teretanu i smrsam kojih 15*20kg...ali sam ubrzo ohladio, skont'o da uvijek pricam njesra kad sam pijan :D
 
Poceo sa velikim fudbalom pa nije bas islo kako sam ja zamisljao,
zato sad igram mali fudbal,to mi bas ide od ruke,inace golman.
Prosle godine osvojili 2 turnira,na jednom sam bio najbolji golman :icon_smile:
 
Član
DaBu je napisao(la):
Aktivno Teretana 6 od 7 dana sedmicno :D

Pa valjda znas da ti taj 6ti dan vise steti :D

A ja, otprilike dvije godine idem u teretanu, uz ooooogromne pauze, bar je tako bilo do skora, jer nisam vremenski stizao..sad sam kupio sve potrebne sprave i treniram kao lud kod kuce, a uskoro pocinjem sa treninzima judoa..I eto informacija za sve tuzlake ako ima zainteresovanih da uskoro ponovo pocinje sa radom judo klub u tz, u okviru kojeg ce biti i MMA i Grappling klub, Judo klub i Aikido klub..
 
Član
Nekada nogoomet trenirao ,a inace sam imao lijepu figuru tijela ..al sve sam upropastio s salom ... sad neznam ni ja kak da skinem ...

Kontam kad krenu pripreme umotat se u foliju i trcanje i lagano topljenje sala
 
Član
bmwscaner nesto slicno ovome aaa :p ovo je u plavom kerovođa u Bijeljini a ja snimam , naravno to je i moj hobi rad sa psima ;) sorry na of [video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IODG9xg5PJc&list=UUsaytPohfF0iycdKZaPeTQQ&index=19&feature=plcp[/video]
:icon_exclaim:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Marko, i ja sam isto donio novogdisnju odluku da idem u teretanu i smrsam kojih 15*20kg...ali sam ubrzo ohladio, skont'o da uvijek pricam njesra kad sam pijan :D

tamo cu i ici da smanjim alkohol :D moram imati neku zanimaciju :D
I da neidem tamo da skidam kile :p
 
Član
@ adem njemacki ovcari su kita oni su lagani na rukavici. Kad osjetis kako pit progriza rukavicu da te dohvati... to je gust :D
 
Top