ŠTA TRENIRAŠ ???

ŠTA TRENIRAŠ ???

Član
Evo jedna tema u kojoj mogu sportaši pisati o svojim aktivnostima ne vezanim za automobilizam. Šta trenirate , koliko puta , koliko dugo , slike , video....


strastveni sam sportaš , aktivan takmičar(reprezentativac BiH) u boxu i kickboxingu od 1993 do 2007 god, nakon puno povreda i tri operacije ostajem u sportu ali kao sudac (sada internacionalni WAKO sudac "A" klase),

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ip7_HQwEwM4[/video]

Moja druga strast je oružje i među prvim takmičarima sam 2004 godine krenuo sa praktičnim streljaštvom u IPSC-u , za one koji ne znaju o čemu se radi :

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NDtkx69CJYk[/video]

trčanje , teretana i box-treninzi su moja svakodnevnica a rekreativno igram 1-2 puta sedmično stoni tenis
 
Član
Teretana (u zadnje vrijeme rijetko zbog obaveza), ljubitelj oruzja - redovno na strelistu + gadjanje glinenih golubova na takmicenjima.

4 godine trenirao kosarku i aktivno igrao u jednom klubu. Napustio zbog posla i obaveza ali uvijek rado zaigram;)
 
Član
Karate 5 godina -----> onda mješavina čisto za mene: box, kick box, judo svega ponešto nekih 2-3 godine i ohladim se... inače strastveni ljubitelj borilačkih športova ;) u karateu imam par medalja al mi je ubrzo dosadio jer nije bilo poštene šore... a ovo ostalo sam gruvao samo zbog gušta ne u natjecateljske svrhe, eto tako ...
 
Član
Kosarku 9 godina, a sada nista, ponekad se baci neki basket ili fudbal i to je sve.

@rinaldo: Svidja mise ovaj drugi sport kojim se bavis, izgras cs uzivo :)) Paintball je djubre za ovo...
 
Početnik
Rukometas strastveni,ljevak a igrao krilo.Taman krenuo napredovati tj dobio ponudu da potpisem ugovor za gradski klub, i onda operacija koljena i 3x iskocen lijevi skocni zglob,tako da sam bio prinudjen prestati.Sad rekreativno ponekad se baci koja basketa i to je to.Takodje ogroman ljubitelj bilijara i svakodnevno ga igram.
 
Član
ja sam ko mali treniro fudbal, tad je to bilo popularno medju djecom, a bilo je dosta raje koja su trenirala kosarku, al ja nesto nisam nikad bio u tim vodama. takodje sam trenirao i atletiku jedno vrijeme, trcao na 400m, jednom osvojio 3. mjesto na nekom takmicenju, nista specijalano. sad idem redovno u teretanu, ali nemam nikakve takmicarske ambicije, hehe, samo rekreativno, da imam neku fizicku aktivnost, da se malo ispusem ako nakupim kakve negativne energije tokom dana i da fino izgledam. eto to je od prilike sto se tice mog treniranja.
 
Član
Prije 3-4 godine bio redovan u teretani, a sad u kafani:D al planiram se opet vratit u teretanu;)
 
Član
Najaktivnije biciklizam.. od mountinbike do bmx.. trenutno teretana i trčanje pomalo kick box/box 5-6 puta sedmično.. od moje generacije niko ne diže više :icon_biggrin:

 
Član
Citavo djetinstvo sam trenirao nes pa evo i sad, od kosarke, plesa, fudbala, karatea do atletike u kojoj sam se zadrzao najvise. Od 14 do 19 godine, disciplina sok u dalj i troskok, gdje sam u tih 5 god uspio da prodjem sve selekcije od maldje juniorske reprezentacije bih do seniorske. Takodjer sam uspio pobjediti u obije discipline u svakoj selekciji. Tako da sam nekadasnji mladji juniorski, juniorski i seniorski prvak BiH u dalju i troskoku, kao i prvak u dvorani u istim disciplinama. Meni najdraze takmicenje je bila Juniorska Olimpijada Mladih koja se odrzala u Beogradu 2007. god. gdje je bilo vise od 4000 takmicara sirom svjeta. Da ne duzim dalje, prestao sam trenirati kad sam mogao dati najvise al jednostavno nije islo dalje. Sad samo teretana 3 4 puta sedmicno i to je sve...
 
Top