ŠTA TRENIRAŠ ???

ŠTA TRENIRAŠ ???

Član
hahaha...vidi pikija nasao semira udarati.. (on je kategorija do 60kg) :D fini su svi momci u tom catu..
 
Član
rinaldo ubi ovog momka na pocetku klipa,umal nokaut:lol:;)
jedan moj prijatelj je sada poceo raditi sa Salkom, imao je prvi mec ovo zadnji puta kad je bilo u Mejdanu, Adnan Hadzic se zove. nasarao ga momak posteno:D:D:lol:
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
hahaha...vidi pikija nasao semira udarati.. (on je kategorija do 60kg) :D fini su svi momci u tom catu..

Pahulja je druže zvijer , sad je u Mejdanu pobjedio Gogića iz Srbije dvostrukog prvaka svijeta u disciplini K1(ja sam sudio taj meč u ringu) , i još bezbroj dobrih mečeva je imao što ja mogu posvjedočit i sigurno je pred njim blistava karijera aBd

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g_TY3UDv9XA&feature=related[/video]
 
Član
Trenirao karate 5 godina. Bio dobar borac, ali mi dosadilo "milovanje" protivnika i odsutanem, a bilo je medalja, takmicenja, hodalo se.
Poslije toga biciklizam aktivno u klubu, ali vidio nema hajra i odustanem aktivno, sad samo rekreativno, za svoju dusu i radi cejfa. I sad se vozam, upravo sa voznje dosao. :) A i biciklo jos malo vise od mjesec, kad dodje vozacka, Bog zna kad cu vise otici na neku planinu.
A povremeno termin fudbala i to je to.
 
Član
uvijek su mi bili moćni ovi pero kategorija kad se pohvataju ko cinkventini :lol:
al kad dobiješ šaku sa srednjaka od čovijeka vake 115 kg :icon_smile: što kažu oni u mastercardu nemijerljivo ;)
 
Član
George je napisao(la):
uvijek su mi bili moćni ovi pero kategorija kad se pohvataju ko cinkventini :lol:
al kad dobiješ šaku sa srednjaka od čovijeka vake 115 kg :icon_smile: što kažu oni u mastercardu nemijerljivo ;)

zato i postoje kategorije , naravno da je teška naj popularnija ali vjeruj mi da su borbe u lakšim kategorijama puno atraktivnije u smislu dinamičnosti i agresivnosti...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
George je napisao(la):
uvijek su mi bili moćni ovi pero kategorija kad se pohvataju ko cinkventini :lol:
al kad dobiješ šaku sa srednjaka od čovijeka vake 115 kg :icon_smile: što kažu oni u mastercardu nemijerljivo ;)

zato i postoje kategorije , naravno da je teška naj popularnija ali vjeruj mi da su borbe u lakšim kategorijama puno atraktivnije u smislu dinamičnosti i agresivnosti...

to je pa kazem ti ko cinkventini od pocetka do kraja :icon_smile:
 
trenirao dok sam isao u osnovnu razne sportove,najvise napredovao u streljastvu,ali pubertet i zene me odvojile od treniranja :D
poslije srednja medicinska od 7 do 7 u skoli,nit sam imao vremena nit volje,jos poceo uvlacit dim u sebe,nista ni od toga...:icon_biggrin:
eh prije nekoliko dana sam ostavio cigare i jos neke prekretnice u zivotu se dogadjaju pa je moguce da krenem sa nekim fizickim aktivnostima (vjezbanje u kuci,trcanje...),ali samo zbog sebe i zdravlja,ne bih nista trenirao :icon_rolleyes:
 
Član
Ooo dosta boraca ima ovde...svaka cast...:cool:
...ja kao klinac furao karate nekih 3-4 god, dosao do plavog pojasa i odustanem, pa malo pauze, isao na odbojku i onda se vratim na Ju-jitsu...ove god abd polaganje za crni pojas...furao nekih godinu dana i MMA i slomim kljucnu kost i et...sad samo teretana i lagane pripreme za polaganje u avgustu...
 
Član
imam jednog Repera u klubu pa nam složio pjesmu za klub , nije loša , :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bm2H_KQ0Fho&feature=g-upl[/video]
 
Ja zalim sto sam prestao trenirat boks, mogao sam uspjet, u meni je 192 cm i 103 KG , mogo sam se lupat ko lav ali kad sam vidio kakvi se vrate sa putovanja reko sam nije ovo za mene.
 
Top